Кроки для перетворення ONETOC2 на PDF

Aspose.Note для Java – це API для обробки, перегляду або перетворення файлів Microsoft OneNote у PDF, JPG, PNG, BMP і формати зображень TIFF. Це окремий, зручний і швидкий прикладний API, який не потребує додаткового програмного забезпечення. Він підтримує розширення .one і .onenote з високопродуктивним перетворенням.


Початок роботи з Java OneNote API

Aspose.NOTE для .NET підтримується всіма основними операційними системами. Просто переконайтеся, що у вас є такі передумови.

  1. Ви можете легко використовувати Aspose.Note для Java безпосередньо з проекту на основі Aspose Maven Repository та включити бібліотеки у свій pom.xml .
  2. Крім того, ви можете отримати файл ZIP із завантажень.

Кроки для перетворення ONETOC2 на PDF за допомогою Java

Aspose.NOTE полегшує розробникам завантаження та перетворення ОДНОГО файлу на BMP лише за кілька рядків коду.

  1. Завантажте ОДИН файл із класом документа
  2. Створіть об’єкт ImageSaveOptions із SaveFormat.PDF як параметр.
  3. Викличте метод Document.SaveONETOC2 What is ONETOC2 File Format

Ті, хто працював із програмою Microsoft OneNote, могли помітити наявність файлів .onetoc2 у папці блокнота. Microsoft OneNote створює двійковий файл .onetoc2 як зміст для збереження індексу про порядок різних розділів нотаток у блокноті. Блокнот — це набір файлів розділів, які зберігаються в одному каталозі. Файл .onetoc2 використовує набір властивостей для визначення таких параметрів, як порядок розділів у блокноті та колір блокнота.

PDF What is PDF File Format

Portable Document Format (PDF) — це тип документа, створений Adobe ще в 1990-х роках. Метою цього формату файлів було запровадження стандарту для представлення документів та інших довідкових матеріалів у форматі, незалежному від прикладного програмного забезпечення, апаратного забезпечення, а також операційної системи. PDF-файли можна відкривати в Adobe Acrobat Reader/Writer, а також у більшості сучасних браузерів, таких як Chrome, Safari, Firefox, за допомогою розширень/плагінів. Більшість комерційно доступних пакетів програмного забезпечення також пропонують конвертацію своїх документів у формат файлу PDF без потреби в будь-якому додатковому програмному компоненті. Таким чином, формат файлу PDF має повну здатність містити таку інформацію, як текст, зображення, гіперпосилання, поля форм, мультимедіа, цифрові підписи, вкладення, метадані, геопросторові функції та 3D-об’єкти, які можуть стати частиною вихідного документа.

Інші підтримувані перетворення ONETOC2 за допомогою Java

Ви також можете конвертувати ONETOC2 у багато інших форматів файлів:

ONETOC2 TO BMP (Bitmap Image File)
ONETOC2 TO GIF (Graphic Image File)
ONETOC2 TO JPEG (JPEG Image)
ONETOC2 TO PDF (Portable Document Format)
ONETOC2 TO PNG (Portable Network Graphics)
ONETOC2 TO TIFF (Tagged Image File Format)