Кроки для перетворення ONETOC2 на PNG

Aspose.Note для Java – це API для обробки, перегляду або перетворення файлів Microsoft OneNote у PDF, JPG, PNG, BMP і формати зображень TIFF. Це окремий, зручний і швидкий прикладний API, який не потребує додаткового програмного забезпечення. Він підтримує розширення .one і .onenote з високопродуктивним перетворенням.


Початок роботи з Java OneNote API

Aspose.NOTE для .NET підтримується всіма основними операційними системами. Просто переконайтеся, що у вас є такі передумови.

  1. Ви можете легко використовувати Aspose.Note для Java безпосередньо з проекту на основі Aspose Maven Repository та включити бібліотеки у свій pom.xml .
  2. Крім того, ви можете отримати файл ZIP із завантажень.

Кроки для перетворення ONETOC2 на PNG за допомогою Java

Aspose.NOTE полегшує розробникам завантаження та перетворення ОДНОГО файлу на BMP лише за кілька рядків коду.

  1. Завантажте ОДИН файл із класом документа
  2. Створіть об’єкт ImageSaveOptions із SaveFormat.PNG як параметр.
  3. Викличте метод Document.SaveONETOC2 What is ONETOC2 File Format

Ті, хто працював із програмою Microsoft OneNote, могли помітити наявність файлів .onetoc2 у папці блокнота. Microsoft OneNote створює двійковий файл .onetoc2 як зміст для збереження індексу про порядок різних розділів нотаток у блокноті. Блокнот — це набір файлів розділів, які зберігаються в одному каталозі. Файл .onetoc2 використовує набір властивостей для визначення таких параметрів, як порядок розділів у блокноті та колір блокнота.

PNG What is PNG File Format

PNG, Portable Network Graphics, відноситься до типу формату растрового зображення, який використовує стиснення без втрат. Цей формат файлу було створено як заміну формату Graphics Interchange Format (GIF) і не має обмежень щодо авторських прав. Однак формат файлу PNG не підтримує анімацію. Формат файлу PNG підтримує стиснення зображень без втрат, що робить його популярним серед користувачів. З плином часу PNG перетворився на один із найбільш використовуваних форматів файлів зображень. Майже всі операційні системи підтримують відкриття файлів PNG. Наприклад, засіб перегляду Microsoft Windows має можливість відкривати файли PNG, оскільки ОС за замовчуванням підтримує підтримку, доступну як частину встановлення.

Інші підтримувані перетворення ONETOC2 за допомогою Java

Ви також можете конвертувати ONETOC2 у багато інших форматів файлів:

ONETOC2 TO BMP (Bitmap Image File)
ONETOC2 TO GIF (Graphic Image File)
ONETOC2 TO JPEG (JPEG Image)
ONETOC2 TO PDF (Portable Document Format)
ONETOC2 TO PNG (Portable Network Graphics)
ONETOC2 TO TIFF (Tagged Image File Format)