Перетворення Microsoft OneNote через C#

Перетворюйте Microsoft OneNote у PDF і зображення, включаючи BMP, JPG, PNG, TIFF, для створення кросплатформних програм .NET.

 

OneNote — це програма Office для створення, редагування та збереження нотаток. Крім того, в OneNote можна вставити практично будь-який вміст, включаючи таблицю, зображення, посилання, роздруківку файлу, відеокліп, аудіозапис тощо.

Під час роботи з файлами OneNote у вашій системі не потрібно інсталювати Microsoft OneNote, якщо ваша система базується на .NET, програми .NET можуть легко обробляти файли OneNote після *.NET OneNote API * інтеграція. Він працює як автономний і зручний для користувача, розробники можуть легко інтегрувати його для перетворення файлів розширення .onetoc2 у потрібний формат, як-от формати зображень PDF і BMP, GIF, JPEG, PNG або TIFF. Додаток підтримує редагування. перетворення та розпізнавання символів. Наш інструмент дозволяє конвертувати OneNote у будь-який графічний та інші формати. Це зручно, особливо якщо потрібно скопіювати інформацію з візитної картки з OneNote.

Перетворення OneNote

API надає клас документа для завантаження файлів OneNote. Після завантаження документа викличте метод Save із вихідним PDF-файлом і SaveFormat .Pdf як параметри. Перетворення одного файлу в PDF відбувається швидко, залежить від розміру файлу, але зазвичай займає кілька секунд.

1. // load the ONE in an object of Document 

2. var onetopdf = new Document("sourceFile.one");

3. // save ONE as PDF 

4. onetopdf.Save("output.pdf", SaveFormat.Pdf); 

Перетворюйте OneNote на зображення JPG, PNG, BMP, TIFF тощо

Подібно до перетворення PDF, процес перетворення Microsoft OneNote у формати зображень майже такий самий. Це завантаження файлу OneNote і виклик методу Save, надаючи відповідне зображення та SaveFormat.Imageformat як параметри. Окрім настільних програмних додатків, його також легко інтегрувати в веб-додатки для рішень onetoc2 у зображення на основі браузера.

1. // load the ONE in an object of Document 

2. var onetoImage = new Document("sourceFile.one");

3. // save ONE as PNG. For other image formats Bmp, Jpeg, Gif etc. Use appropraite format with SaveFormat

4. onetoImage.Save("output.png", SaveFormat.Png);