Aspose.OMR  for Java

Java için Optik İşaret Tanıma API'si

Taramalardan ve fotoğraflardan optik işaretleri tanıyın ve çapraz platform Java uygulamalarında OMR'ye hazır yanıt kağıtları, anketler, testler ve oy pusulaları oluşturun.

  Download Free Trial
  
 

Aspose.OMR for Java, yanıtlayanın soruları elle bir çek çizerek yanıtlamasını gerektiren yanıt kağıtları, anketler, testler, iddialar, finansal uygulamalar ve benzer formlar tasarlamak , oluşturmak ve tanımak için hızlı, esnek ve uygun maliyetli bir Java API'dir. bir balonun içinde işaretleyin. Artık formları manuel olarak dijitalleştirmenize ve sınav notlarını hesaplamanıza gerek yok - deneyimsiz geliştiricilerin bile kolayca anlayabileceği ve destekleyebileceği birkaç kod satırı, süreci tamamen otomatikleştirmek için yeterlidir.

Kitaplığımız, bir form tasarlamadan doldurulmuş basılı kopyalarını tanımaya kadar eksiksiz OMR iş akışını destekler. Çok sayıda önceden ayarlanmış öğeyi hedeflerinize ve hedef kitlenize en uygun formlarda birleştirebilir ve logolar, barkodlar, QR kodları veya resimler ekleyerek OMR formlarınızı daha da kişiselleştirebilir ve markalayabilirsiniz. Formlar, düz metin veya JSON gösterimi veya doğrudan program kodunda açıklanmıştır; tasarım araçları gerekmez. Katılımcılar formları bir kalem, kurşun kalem veya işaretleyici ile doldurabilir ve her türlü işareti kullanabilir - yapay zeka ve gelişmiş doğruluk kalibrasyonu, özel tarayıcılar olmadan bile güvenilir tanıma sonuçlarını garanti eder.

Aspose.OMR for Java'nın Özellikleri ve Yetenekleri

Bir tarayıcıdan veya kameradan tüm görüntü dosyası formatlarını tanır

Tarayıcı yerine akıllı telefonunuzun kamerasını kullanın

Kalem, kurşun kalem veya işaretleyici ile çizilen her türlü işareti okur

Formları barkodlar, QR kodları ve resimlerle kişiselleştirin

Döndürülmüş ve eğik görüntüleri okur

Karmaşık durumları çözmek için esnek ayar sağlar

Tüm popüler kağıt boyutlarını destekler

Yazma alanlarını ve özel çizimleri işler

Zor koşullarda bile üstün tanıma doğruluğu

Kurulumu Kolay

Java OMR API'sini basit kurulum talimatlarını izleyerek doğrudan Maven tabanlı bir projeden kullanabilirsiniz.

Herhangi bir sınırlama ve kısıtlama olmaksızın tamamen işlevsel bir OMR uygulaması oluşturmaya başlamak için geçici bir lisans isteyin .

Tasarım araçları olmadan OMR formları oluşturun

Müşteri memnuniyeti anketi veya cevap kağıdı gibi bir OMR formu oluşturmak için yalnızca birkaç satır koda ihtiyacınız var. Aspose.OMR for Java, önceden tanımlanmış öğeleri birleştirerek herhangi bir düzen ve karmaşıklıkta OMR formları oluşturmanız için size çeşitli yollar sunar. Hepsi eşit derecede iyi çalışır ve aynı sonuçları verir - sadece sizin için en uygun yaklaşımı seçin.

Özel ekipman olmadan güvenilir tanıma

Görüntü ön işleme ve analiz algoritmaları, özel OMR tarayıcılarına ve diğer özel donanım aksesuarlarına olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Tarayıcı yerine normal bir kalem ve kağıt, ortak ofis fotokopi makinesi veya hatta bir akıllı telefon kamerası kullanabilirsiniz; sonuç. Kütüphanemiz, donanım sistemlerinin güvenilirliği ile çok daha düşük maliyetle OMR yazılım çözümleri oluşturmanıza olanak sağlar.

Karmaşık durumlarda, tanıma ayarlarında ince ayar yapabilir ve neredeyse %100 doğrulukla sonuçlar alabilirsiniz.

Tanıma sonuçları, herhangi bir popüler veritabanına veya analiz sistemine aktarılabilen en popüler veri depolama formatlarında döndürülür: JSON, XML veya CSV.

QR kodları ve barkod tanıma

Kitaplık, bir formu kişiselleştirmek veya benzersiz bir şekilde tanımlamak için barkodlar ve QR kodları eklemenize olanak tanır. Barkodların içeriği, tanıma üzerine otomatik olarak çözülür.

Sınırsız olanaklar

Optik İşaret Tanıma (OMR) teknolojisinin birçok uygulaması vardır ve manuel olarak doldurulmuş verileri toplamanız ve analiz etmeniz gerektiğinde hayatınızın neredeyse her bölümünü büyük ölçüde basitleştirebilir. İşlemi tamamen otomatik hale getirir, dakikada yüzlerce sayfanın neredeyse %100 doğrulukla tanınmasına izin verir ve sonuçları daha fazla toplama ve analiz için doğrudan bir veritabanına kaydeder. Uygulamalar aşağıdakileri içerir ancak bunlarla sınırlı değildir:

  • Eğitim: cevap kağıtları, testler, kısa sınavlar, SAT formları ve daha fazlası.
  • Anketler: müşteri memnuniyeti anketleri, geri bildirim formları, siparişler, yemek tercihleri.
  • Uygulamalar: sigorta talepleri, mali başvurular, sınır giriş formları.
  • Ve daha fazlası.
  

Support and Learning Resources

  
  

Aspose ayrıca diğer popüler programlama dilleri için yerel OMR API'leri sunar: