Převod PS, EPS a XPS

Řešení API převodníku PS, EPS a XPS pro C++.

 

Kdykoli je potřeba programově převést soubory PostScript PS a Encapsulated PostScript EPS, stejně jako dokumenty XPS, Java API to dokáže hladce a převede více souborů. Pro PS a EPS API podporuje PostScriptové operátory úrovní 1-3 a většinu komentářů hlaviček EPS, stejně jako transformuje PostScriptové dokumenty s maximální shodou s výjimkou několika případů písem a API se zabývá písmy jako Time New Roman.

Programátoři jej mohou snadno použít pro dávkové zpracování dokumentů PostScript a XPS, dokonce i manipulovat s plátny, cestami a prvky glyfů a zpracovávat tvary vektorové grafiky a textové řetězce.

Řešení API pro Javu vám zde umožňuje převádět soubory takových formátů PDL, jako jsou PS, EPS a XPS, programově, ale může být užitečné vidět a vyzkoušet multiplatformní vývoj na těchto nativních rozhraních API. Zde je několik scénářů převodu, jako je EPS na obrázky, EPS na PDF, PostScript na PDF, PostScript na obrázky, XPS na obrázky a XPS na PDF

Převeďte EPS na obrázky pomocí C++.

Knihovna C++ umožňuje převod souborů Encapsulated PostScript (EPS) na obrázky na platformách Windows a Linux. Postup je:

  1. Použijte FileStream k vytvoření vstupního toku pro soubor EPS a také k vytvoření PsDocument Class objektu se vstupním tokem jako parametr. Pro nastavení specifická pro obrázky použijte ImageSaveOptions Class .
  2. Definujte typ a velikost obrázku pomocí ImageDevice .
  3. Uložte EPS jako obrázky s možnostmi uložení obrázku do pole polí bajtů, čímž se pro každé pole bajtů vytvoří nový výstupní proud souboru.
Kód C++ pro konverzi EPS na obrázky
 

Převod PostScriptu do PDF přes Java.

Proces převodu PostScriptu do PDF je stejný jako u EPS na obrázky, kromě toho, že vývojáři použijí PdfSaveOptions k definování dalších nastavení, jako jsou AdditionalFontsFolder a SuppressError value atd. Navíc bude používat PdfDevice z vytvořeného výstupního proudu.

C++ kód pro převod PostScript do PDF
 

Převést XPS do PDF přes C++.

C++ XPS Processing API se zabývá převodem XPS na obrázky včetně BMP, JPG, TIFF, PNG a dalších, stejně jako převodem XPS do PDF na systémech Windows a Linux. Proces převodu XPS do PDF je:

  1. Definujte výstupní tok a také definujte vstupní tok pro vstupní dokument XPS.
  2. Předejte jej jako parametr do XpsDocument Class objektu.
  3. Pomocí PdfSaveOptions zadejte možnosti uložení specifické pro PDF, jako je TextCompression, ImageCompression a JpegQualityLevel.
  4. Vytvořte instanci PdfDevice z dříve vytvořeného výstupního proudu.
  5. Nakonec převeďte dokument XPS jako PDF pomocí možností uložení PDF.
C++ kód pro převod XPS do PDFFAQ

1. Mohu pomocí tohoto řešení API převést Postscript?

Aspose.Page má funkcionalitu, která vám umožňuje převádět soubory PS, XPS a EPS do jiných formátů online nebo programově. Pokud potřebujete transformovat své soubory okamžitě online, můžete použít aplikaci Page Description Language format files Converter pro více platforem.

2. Jaké jazyky popisu stránky převodník podporuje?

Tato funkce převodu podporuje soubory s příponami .ps, .eps a .xps. Tak slavné PDL jako PDF a SVG jsou v Aspose.products zastoupeny jako samostatná řešení

3. Je funkce zdarma?

Multiplatformní převodníky jsou zdarma, když pro řešení API můžete získat bezplatnou zkušební verzi a poté si produkt v případě potřeby zakoupit.

 
  

Support and Learning Resources