EPS-ből PNG-be
Konvertálja az EPS-t PNG-re a Java API megoldáson keresztül.
Az Aspose.Page for EPS-PNG konverter lehetővé teszi az Encapsulated PostScript (EPS) fájl BMP-képlé konvertálását a Java által támogatott bármely nyelv használatával
Az itt látható API felhasználható saját többplatformos alkalmazás létrehozására, vagy integrálható a Java-projektbe.
Az XPS PNG-re konvertálásához a következőket fogjuk használni:
Az Aspose.Page for Java API egy funkciókban gazdag, hatékony és könnyen használható dokumentumkezelési és -konverziós API Java platformhoz. A legújabb verziót közvetlenül a Maven-ről töltheti le, és telepítheti a Maven-alapú projekten belül, ha hozzáadja a következő konfigurációkat a pom.xml fájlhoz.
Nyissa meg a NuGet csomagkezelőt, keresse meg az Aspose.Page-t, és telepítse. A következő parancsot is használhatja a Package Manager konzolból.
Repository
<repository>
<id>AsposeJavaAPI</id>
<name>Aspose Java API</name>
<url>https://repository.aspose.com/repo/</url>
</repository>
Dependency
<dependency>
<groupId>com.aspose</groupId>
<artifactId>aspose-page</artifactId>
<version>version of aspose-page API</version>
<classifier>jdk17</classifier>
</dependency>
Lépések az EPS PNG-re konvertálásához Java segítségével
Az Aspose.Page megkönnyíti a fejlesztők számára az EPS-fájlok betöltését és PNG-formátumba konvertálását, mindössze néhány sornyi kóddal.
- EPS-fájl betöltése a PsDocument egy példányába adatfolyamon keresztül
- Hozzon létre és állítson be ImageSaveOptions és ImageDevice osztályok példányait
- Hívja a PsDocument.Save metódust az ImageSaveOptions és az ImageDevice objektumokkal paraméterként
rendszerkövetelmények
Az Aspose.Page for Java minden nagyobb operációs rendszeren támogatott. De a munka megkezdése előtt Győződjön meg arról, hogy rendelkezik a következő előfeltételekkel:
- Microsoft Windows vagy kompatibilis operációs rendszer Java futási környezettel JSP/JSF alkalmazásokhoz és asztali alkalmazásokhoz.
- Fejlesztői környezet, például a Microsoft Visual Studio.
- Szerezze be az Aspose.PSD for Java legújabb verzióját közvetlenül a Maventől.
EPS-ből PNG-be Java konvertálás
// load EPS document
XpsDocument document = new XpsDocument("input.eps");
//create an instance of PNGSaveOptions
PNGSaveOptions options = new PNGSaveOptions();
//save EPS as PNG
byte[][] imagesBytes = document.saveAsImage(options);
// or document.saveAsPdf(options);
EPS – PNG konverziós webalkalmazás
A(z) EPS konvertálása PNG most, az Élő bemutatók webhelyén.
FAQ
1. Átalakíthatom az EPS fájlt PNG-re?
Az Aspose.Page megoldás olyan funkciókkal rendelkezik, amelyek lehetővé teszik az EPS fájlok online vagy programozott módon történő konvertálását más formátumokba. Ha azonnal online kell átalakítania a EPS-t PNG-re, használhatja a EPS Convertert többplatformos alkalmazás.
2. Találhatok részletesebb információt a(z) EPS PNG formátumra való konvertálásáról?
A Dokumentáció fejezetben találhat olyan információkat, mint a Fejlesztői útmutató, a Kiadási megjegyzések és még sok más az oldalleíró nyelvekről. Látogassa meg GitHub projektünket a megoldás használatára vonatkozó kódpéldák megtekintéséhez.
3. Ingyenes a funkcionalitás?
A platformok közötti konverterek ingyenesek, amikor az API-megoldáshoz ingyenes próbaverziót kaphat, majd szükség esetén megvásárolhatja a terméket.
EPS Mi a EPS fájlformátum
Az EPS (ERSF) vagy az Encapsulated PostScript File Format az a formátum, amely valójában egy PS-program, amely leírja, hogyan nézzen ki egy oldal. Valójában korlátozott PS és különleges megjegyzések, amelyek segítenek a PostScript grafikák egy másik dokumentumba ágyazásában. Az EPS tökéletesen támogatja a vektorgrafikát vagy a kombinált vektor-raszteres grafikát. A formátum sajátossága, hogy amint egy dokumentumba importálják, már nem szerkeszthető. Ez az egyik oka annak, hogy ezt a formátumot olyanra alakítsa, amellyel dolgozni tud.
PNG Mi a PNG fájlformátum
A Portable Network Graphics vagy PNG az egyik legnépszerűbb képformátum. Nagyon jó tömörítést biztosít a kép magas minőségének megőrzése mellett. A PNG emellett az egyik legjobb formátum webes projektekhez, mivel a fájlok könnyebbek, és a képek könnyen méretezhetők. Az interneten használt formátum egyik hátránya, hogy nem lehet közvetlenül kulcsszavakat hozzáadni a képhez.