PS, EPS ve XPS’yi dönüştürün

Çok yönlü API çözümümüzle C++ uygulamalarınızın tüm potansiyelini ortaya çıkarın! C++ için çok yönlü API çözümümüzle PS, EPS ve XPS dosyalarını sorunsuz bir şekilde yüksek kaliteli PDF’lere ve çarpıcı görüntülere dönüştürün!

 

Çok yönlü yerel API çözümümüzle C++ uygulamalarınızın tüm potansiyelini keşfedin! PS, EPS ve XPS dosyalarını hızlı ve kolay bir şekilde yüksek kaliteli PDF'lere ve çarpıcı görüntülere dönüştürün. İster hassas belge dönüşümüne ister mükemmel görsel içeriğe ihtiyacınız olsun, API'miz süreci basitleştirerek projelerinizi zahmetsizce geliştirmenizi sağlayacak araçları sağlar. Belge yönetiminizi geliştirin ve görsellerinize yeni bir soluk getirin. C++ API'mızla PostScript (PS) ve Encapsulated PostScript'in (EPS) yanı sıra XPS belgelerinden PDF'ye ve görüntü dönüştürme büyüsünü deneyimleyin. Belgelerinizi dönüştürmeye hazır mısınız? Ücretsiz denememizi deneyin veya hemen satın alın ve içeriğinizi bugün yükseltin!

Programcılar bunu PostScript ve XPS belgelerinin toplu işlenmesi için kolayca kullanabilir, hatta tuvalleri, yolları ve glif öğelerini değiştirebilir ve vektör grafik şekillerini ve metin dizelerini işleyebilir.

Buradaki C++ API çözümü, PS, EPS ve XPS gibi PDL formatlarındaki dosyaları programlı olarak dönüştürmenize olanak tanır, ancak bu yerel API'ler üzerinde geliştirilen çapraz platformları görmek ve denemek yararlı olabilir. Burada EPS'den Görüntülere, EPS'den PDF'ye, PostScript'ten PDF'ye, PostScript'ten Görüntülere, XPS'den Görüntülere ve XPS'den PDF'ye gibi birkaç dönüştürme senaryosu verilmiştir.

EPS'yi C++ ile Görüntülere dönüştürün.

C++ kitaplığı, Encapsulated PostScript (EPS) dosyalarının Windows ve Linux platformlarında görüntülere dönüştürülmesine izin verir. Süreç:

  1. EPS dosyası için giriş akışını oluşturmak ve ayrıca giriş akışına sahip PsDocument Class nesnesini oluşturmak için FileStream’i kullanın parametre olarak. Görüntülere özel ayarlar için ImageSaveOptions Class kullanın.
  2. ImageDevice kullanarak görüntü türünü ve boyutunu tanımlayın.
  3. EPS’yi, her bayt dizisi için yeni bir dosya çıktı akışı oluşturan bir dizi bayt dizisine görüntü kaydetme seçenekleriyle görüntüler olarak kaydedin.
EPS'den Görüntülere Dönüştürme için C++ Kodu
 

Java ile PostScript'ten PDF'ye Dönüştürme.

PostScript’i PDF’ye dönüştürme işlemi, geliştiricilerin PdfSaveOptions kullanması dışında EPS’den Görüntülere aynıdır. EkFontsFolder ve SuppressError değeri vb. gibi ek ayarları tanımlamak için. Ayrıca, PdfDevice kullanır. oluşturulan çıktı akışından.

PostScript'ten PDF'ye Dönüştürme için C++ Kodu
 

XPS'yi C++ ile PDF'ye dönüştürün.

C++ XPS Processing API, XPS'nin BMP, JPG, TIFF, PNG ve daha fazlasını içeren Görüntülere dönüştürülmesinin yanı sıra Windows ve Linux tabanlı sistemlerde XPS'den PDF'ye dönüştürülmesiyle ilgilenir. XPS'yi PDF'ye dönüştürme işlemi:

  1. Giriş XPS belgesi için giriş akışını tanımlamanın yanı sıra çıkış akışını tanımlayın.
  2. XpsDocument Class Nesnesine parametre olarak iletin.
  3. PdfSaveOptions kullanarak TextCompression, ImageCompression ve JpegQualityLevel gibi PDF’ye özel kaydetme seçeneklerini belirtin.
  4. Daha önce oluşturulan çıktı akışından bir PdfDevice örneği oluşturun.
  5. Son olarak, PDF kaydetme seçenekleriyle XPS belgesini PDF olarak dönüştürün.
XPS'den PDF'ye Dönüştürme için C++ KoduFAQ

1. Bu API çözümüyle Postscript’i dönüştürebilir miyim?

Aspose.Page, PS, XPS ve EPS dosyalarını çevrimiçi veya programlı olarak diğer biçimlere dönüştürmenize olanak tanıyan işlevselliğe sahiptir. Dosyalarınızı anında çevrimiçi dönüştürmeniz gerekiyorsa, platformlar arası Sayfa Açıklama Dil biçimi dosyaları Dönüştürücü uygulamasını kullanmak isteyebilirsiniz.

2. Dönüştürücü hangi Sayfa açıklama dillerini destekler?

Bu dönüştürme işlevi, .ps, .eps ve .xps uzantılı dosyaları destekler. PDF ve SVG gibi ünlü PDL’ler Aspose.products’ta ayrı çözümler olarak sunulmaktadır.

3. İşlev ücretsiz mi?

Platformlar arası dönüştürücüler ücretsizdir, API çözümü için ücretsiz Deneme sürümü alabilir ve ardından gerekirse ürünü satın alabilirsiniz.

 
  

Support and Learning Resources