پی دی اف API برای C++

قابلیت ایجاد، ویرایش، محافظت و تبدیل اسناد پی دی اف به فرمت های مختلف در اپلیکیشن های مبتنی بر NET بدون وابستگی به Adobe Acrobat.

Overview

Aspose.PDF for C++ یک کتابخانه بومی است که توسعه دهندگان را قادر می سازد قابلیت پردازش PDF را به برنامه های خود اضافه کنند. API می تواند برای ساخت هر نوع برنامه های 32 بیتی و 64 بیتی برای تولید یا خواندن، تبدیل و دستکاری فایل های PDF بدون استفاده از Adobe Acrobat استفاده شود.

Aspose.PDF for C++ API امکان انجام طیف وسیعی از کارهای پردازش سند مانند پردازش فرم، دریافت و تنظیم اطلاعات فراداده، دستکاری متن و صفحه، مدیریت حاشیه نویسی، افزودن یا حذف نشانک ها و علامت های آبی، پیوست ها، مدیریت فونت های سفارشی و موارد دیگر را فراهم می کند.

پیشرفته C++ ویژگی های کتابخانه پی دی اف

دستکاری فایل های PDF در پرواز

Aspose.PDF for C++ گزینه مناسبی برای تغییر یا دستکاری فایل های PDF موجود در اپلیکیشن های شما می باشد. این کتابخانه به شما اجازه می دهد فایل PDF را باز یا بارگذاری کنید، صفحات را استخراج کنید، صفحات را در یک مکان خاص در فایل قرار دهید یا N-up (تعداد صفحات در یک صفحه) و جزوات ایجاد کنید. شما همچنین می توانید از API برای اضافه کردن، به روز رسانی و حذف تصاویر، پیوست ها، بوک مارک ها، حاشیه نویسی ها، لینک ها، علامت های آبی و زمینه های فرم از PDF موجود استفاده کنید.

قابلیت تقسیم و ادغام فایل های PDF

Aspose.PDF برای C++ از طریق API خود، امکان تقسیم یک فایل پی دی اف به دو یا چند سند پی دی اف را فراهم می کند. شما همچنین می توانید آن را به الحاق دو یا چند فایل در یک سند واحد و یا اضافه کردن صفحات PDF به عنوان در هر مورد نیاز برنامه استفاده کنید.

تبدیل PDF به فرمت های HTML، DOCX و ODS

Aspose.PDF for C++ به شما اجازه می دهد تا هر صفحه از یک فایل PDF را به فرمت های تصویری معمولی مانند BMP، JPG و PNG رندر و تبدیل کنید، با بالاترین وفاداری ممکن. به غیر از تصاویر، می توان به راحتی PDF را در قالب های DOC و DOCX ذخیره کرد.

صفحات PDF را با فرمت JPG ذخیره کنید - <% زبان برنامه %>

بارگذاری یک سند PDF موجود. تبدیل صفحات PDF به تصاویر هر صفحه را در فرمت JPG ذخیره کنید

Convert PDF to JPG on C++

// instantiate PdfConverter
auto converter = MakeObject&lt;PdfConverter&gt;();
converter-&gt;BindPdf(dir + u"template.pdf");
converter-&gt;DoConvert();
int32_t imageCount = 1;

while (converter-&gt;HasNextImage())
{
    converter-&gt;GetNextImage(dir + imageCount + u".jpg", System::Drawing::Imaging::ImageFormat::get_Jpeg(), 800, 1000);
    imageCount++;
}

پردازش فیلد فرم

Aspose.PDF for C++ قابلیت اضافه کردن فیلدهای فرم به سند PDF را ارائه می دهد، یعنی می توانید فیلدهای فرم را به صورت پویا در اسناد PDF ایجاد کنید. فقط موقعیت فیلدهای فرم را طبق جدول یا موقعیت سفارشی سفارش دهید و فیلدهای فرم هر بار در موقعیت دقیق قرار می گیرند.

محتوای PDF را در بیشتر سطح گرانول قالب بندی کنید

Aspose.PDF for C++ این امکان را فراهم می کند که تراز متن افقی را مانند محتوای مکان در راست به چپ اعمال کنید، فضای سفید را در متن حفظ کنید، پاراگراف های متنی آویزان چپ ایجاد کنید و توقف های زبانه سفارشی را تنظیم کنید.

همراه با تراز افقی متن، می توان هم ترازی عمودی را برای بخش های متنی مانند baseline یا topline و همچنین ویژگی های قالب بندی بیشتر مانند تنظیم پیش زمینه متن و رنگ پس زمینه تنظیم کرد.