تبدیل PDFA به PDF از طریق C++

PDFA به PDF C++ تبدیل. برنامه نویسان می توانند از کد نمونه API برای فایل های دسته ای PDFA به PDF تبدیل با VC++، GNU C++ در انواع برنامه ها استفاده کنند.

تبدیل PDFA به PDF به C++

چگونه می توان PDFA را به PDF تبدیل کرد؟ شما به راحتی می توانید یک سند را از قالب PDFA به قالب PDF با پردازش سند مدرن C++ API تبدیل کنید. فقط از چند خط کد C++ برای تبدیل فایل های با کیفیت بالا استفاده کنید. کتابخانه Aspose.PDF به هر توسعه دهنده اجازه می دهد تا به طور موثر وظایف تبدیل PDFA به PDF را با استفاده از C++ حل کند.

برای توضیحات دقیق تر از قطعه کد و سایر فرمت های تبدیل ممکن، به صفحات مستندات مراجعه کنید. همچنین، شما می توانید دیگر تبدیل از فرمت های، که توسط کتابخانه ما پشتیبانی می شود را بررسی کنید.

برای تبدیل PDFA به PDF، از API Aspose.PDF for C++ استفاده خواهیم کرد که یک API تبدیل قدرتمند، قدرتمند و کاربردی برای پلتفرم C++ است. جزئیات نصب کتابخانه را در صفحات مستندات بررسی کنید. برای بررسی مزایای کتابخانه، سعی کنید از تبدیل PDFA به PDF کد قطعه استفاده کنید. NuGet مدیر بسته را باز کنید، Aspose.PDF را جستجو کنید و نصب کنید. شما همچنین می توانید از دستور زیر از کنسول مدیریت بسته استفاده کنید:

Package Manager Console

PM > Install-Package Aspose.PDF.Cpp

چگونه برای تبدیل PDFA به PDF


C++ توسعه دهندگان می توانند به راحتی فایل های PDFA را فقط در چند خط کد به PDF بارگذاری و تبدیل کنند.

  1. مقداردهی اولیه یک سند جدید
  2. اطلاعات مربوط به انطباق PDF/A را حذف کنید
  3. فایل PDF خروجی را ذخیره کنید

سیستم مورد نیاز


Aspose.PDF برای C++ در تمام سیستم عامل های اصلی پشتیبانی می شود. فقط مطمئن شوید که پیش نیازهای زیر را دارید.

  • مایکروسافت ویندوز یا یک سیستم عامل سازگار با C++ محیط زمان اجرا برای ویندوز 32 بیتی، ویندوز 64 بیتی و لینوکس 64 بیتی.
  • محیط توسعه مانند مایکروسافت ویژوال استودیو.
  • Aspose.PDF برای C++ DLL اشاره شده در پروژه خود را.

در اینجا مثالی آورده شده است که نحوه تبدیل PDFA را به PDF در C++ نشان می دهد. شما می توانید این مراحل آسان را برای تبدیل فایل PDFA خود به فرمت PDF دنبال کنید. ابتدا فایل PDFA خود را آپلود کنید و سپس آن را به عنوان یک فایل PDF ذخیره کنید. شما می توانید از نام فایل های کاملا واجد شرایط برای هر دو PDFA خواندن و نوشتن PDF استفاده کنید. محتوای خروجی PDF و قالب بندی با سند اصلی PDFA یکسان خواهد بود.

مثال: تبدیل PDFA به PDF از طریق C++

این نمونه کد نشان می دهد PDFA به PDF C++ تبدیل

Input file:

File not added

Output format:

PDF

Output file:

// Load the PDFA.
auto doc = MakeObject<Document>(u"sourceFile.pdfa");

// Save in PDF format.
doc->Save(u"convertedFile.pdf", SaveFormat::Pdf);

C++ کتابخانه برای تبدیل PDFA به PDF

Aspose.PDF for C++ یک کتابخانه پردازش قدرتمند است که توسعه دهندگان را قادر می سازد اسناد PDF را بدون استفاده از Adobe Acrobat ایجاد، خواندن و دستکاری کنند. این طیف گسترده ای از ویژگی های مانند ایجاد فرم ها، اضافه کردن/ویرایش متن، دستکاری صفحات PDF، اضافه کردن حاشیه نویسی، دست زدن به فونت های سفارشی و خیلی بیشتر را فراهم می کند.

Aspose.PDF for C++ یک کتابخانه است که توسعه دهندگان را قادر می سازد تا قابلیت پردازش PDF را به برنامه های خود اضافه کنند. API می تواند برای ساخت هر نوع برنامه های 32 بیتی و 64 بیتی برای تولید یا خواندن، تبدیل و دستکاری فایل های PDF بدون استفاده از Adobe Acrobat استفاده شود.

شما می توانید توضیحات و مثال های دقیق برای هر کلاس و متد را در Aspose.PDF برای کتابخانه C++ در مرجع API پیدا کنید. و همچنین توصیه برای مشاهده مستندات.