تبدیل TEX به DOC از طریق C++

TEX به DOC C++ تبدیل. برنامه نویسان می توانند از کد نمونه API برای فایل های دسته ای TEX به DOC تبدیل با VC++، GNU C++ در انواع برنامه ها استفاده کنند.

تبدیل TEX به DOC به C++

چگونه می توان TEX را به DOC تبدیل کرد؟ شما به راحتی می توانید یک سند را از قالب TEX به قالب DOC با پردازش سند مدرن C++ API تبدیل کنید. فقط از چند خط کد C++ برای تبدیل فایل های با کیفیت بالا استفاده کنید. کتابخانه Aspose.PDF به هر توسعه دهنده اجازه می دهد تا به طور موثر وظایف تبدیل TEX به DOC را با استفاده از C++ حل کند.

برای توضیحات دقیق تر از قطعه کد و سایر فرمت های تبدیل ممکن، به صفحات مستندات مراجعه کنید. همچنین، شما می توانید دیگر تبدیل از فرمت های، که توسط کتابخانه ما پشتیبانی می شود را بررسی کنید.

برای تبدیل TEX به DOC، از API Aspose.PDF for C++ استفاده خواهیم کرد که یک API تبدیل قدرتمند، قدرتمند و کاربردی برای پلتفرم C++ است. جزئیات نصب کتابخانه را در صفحات مستندات بررسی کنید. برای بررسی مزایای کتابخانه، سعی کنید از تبدیل TEX به DOC کد قطعه استفاده کنید. NuGet مدیر بسته را باز کنید، Aspose.PDF را جستجو کنید و نصب کنید. شما همچنین می توانید از دستور زیر از کنسول مدیریت بسته استفاده کنید:

Package Manager Console

PM > Install-Package Aspose.PDF.Cpp

چگونه برای تبدیل TEX به DOC


C++ توسعه دهندگان می توانند به راحتی فایل های TEX را فقط در چند خط کد به DOC بارگذاری و تبدیل کنند.

  1. مقداردهی اولیه یک سند جدید
  2. هنگام عبور از مسیر فایل خروجی و SaveFormat.Doc به عنوان پارامترها، روش Document.Save را فراخوانی کنید
  3. فایل DOC خروجی را ذخیره کنید

در اینجا مثالی آورده شده است که نحوه تبدیل TEX را به DOC در C++ نشان می دهد. شما می توانید این مراحل آسان را برای تبدیل فایل TEX خود به فرمت DOC دنبال کنید. ابتدا فایل TEX خود را آپلود کنید و سپس آن را به عنوان یک فایل DOC ذخیره کنید. شما می توانید از نام فایل های کاملا واجد شرایط برای هر دو TEX خواندن و نوشتن DOC استفاده کنید. محتوای خروجی DOC و قالب بندی با سند اصلی TEX یکسان خواهد بود.

مثال: تبدیل TEX به DOC از طریق C++

این نمونه کد نشان می دهد TEX به DOC C++ تبدیل

Input file:

File not added

Output format:

DOC

Output file:

// Load the TEX.
auto doc = MakeObject<Document>(u"sourceFile.tex");

// Save in DOC format.
doc->Save(u"convertedFile.doc", SaveFormat::Doc);

C++ کتابخانه برای تبدیل TEX به DOC

Aspose.PDF for C++ یک کتابخانه پردازش قدرتمند است که توسعه دهندگان را قادر می سازد اسناد PDF را بدون استفاده از Adobe Acrobat ایجاد، خواندن و دستکاری کنند. این طیف گسترده ای از ویژگی های مانند ایجاد فرم ها، اضافه کردن/ویرایش متن، دستکاری صفحات PDF، اضافه کردن حاشیه نویسی، دست زدن به فونت های سفارشی و خیلی بیشتر را فراهم می کند.

Aspose.PDF for C++ یک کتابخانه است که توسعه دهندگان را قادر می سازد تا قابلیت پردازش PDF را به برنامه های خود اضافه کنند. API می تواند برای ساخت هر نوع برنامه های 32 بیتی و 64 بیتی برای تولید یا خواندن، تبدیل و دستکاری فایل های PDF بدون استفاده از Adobe Acrobat استفاده شود.

شما می توانید توضیحات و مثال های دقیق برای هر کلاس و متد را در Aspose.PDF برای کتابخانه C++ در مرجع API پیدا کنید. و همچنین توصیه برای مشاهده مستندات.