تبدیل BMP به PDF از طریق Java

BMP به PDF تبدیل جاوا. برنامه نویسان می توانند از این کد نمونه برای صادرات BMP به PDF در هر برنامه مبتنی بر جاوا یا وب استفاده کنند.

تبدیل BMP به PDF به Java

چگونه می توان BMP را به PDF تبدیل کرد؟ شما به راحتی می توانید یک سند را از قالب BMP به فرمت PDF با یک جاوا API مدرن پردازش اسناد تبدیل کنید. فقط چند خط کد جاوا را برای تبدیل فایل های با کیفیت بالا استفاده کنید. کتابخانه Aspose.PDF به هر توسعه دهنده اجازه می دهد تا به طور موثر وظایف تبدیل BMP به PDF را با استفاده از جاوا حل کند.

برای توضیحات دقیق تر از قطعه کد و سایر فرمت های تبدیل ممکن، به صفحات مستندات مراجعه کنید. همچنین، شما می توانید دیگر تبدیل از فرمت های، که توسط کتابخانه ما پشتیبانی می شود را بررسی کنید.

به منظور تبدیل BMP به PDF، ما از API Aspose.PDF برای جاوا استفاده خواهیم کرد که یک API تبدیل قدرتمند، قدرتمند و کاربردی برای پلتفرم جاوا است. شما می توانید آخرین نسخه آن را به طور مستقیم از MAVEN دانلود کنید و آن را در پروژه مبتنی بر Maven خود نصب کنید با اضافه کردن تنظیمات زیر به pom.xml. جزئیات نصب کتابخانه را در صفحات مستندات بررسی کنید.

Repository

<repository>
  <id>AsposeJavaAPI</id>
  <name>Aspose Java AP</name>
  <url>https://releases.aspose.com/java/repo/</url>
</repository>

Dependency

<dependency>
<groupId>com.aspose</groupId>
<artifactId>aspose-pdf</artifactId>
<version>version of aspose-pdf API</version>
</dependency>

چگونه برای تبدیل BMP به PDF


Java توسعه دهندگان می توانند به راحتی فایل های BMP را فقط در چند خط کد به PDF بارگذاری و تبدیل کنند.

 1. مقداردهی اولیه یک سند جدید
 2. تصویر BMP ورودی را بارگیری کنید
 3. فایل PDF خروجی را ذخیره کنید

سیستم مورد نیاز


Aspose.PDF برای Java در تمام سیستم عامل های اصلی پشتیبانی می شود. فقط مطمئن شوید که پیش نیازهای زیر را دارید.

 • مایکروسافت ویندوز و یا یک سیستم عامل سازگار با جاوا محیط زمان اجرا برای JSP/JSF نرم افزار و برنامه های کاربردی دسکتاپ.
 • محیط توسعه مانند گرفتگی یا IntelliJ IDEA.
 • Aspose.PDF برای کتابخانه جاوا اشاره شده در پروژه خود را.

در اینجا مثالی آورده شده است که نحوه تبدیل BMP را به PDF در Java نشان می دهد. شما می توانید این مراحل آسان را برای تبدیل فایل BMP خود به فرمت PDF دنبال کنید. ابتدا فایل BMP خود را آپلود کنید و سپس آن را به عنوان یک فایل PDF ذخیره کنید. شما می توانید از نام فایل های کاملا واجد شرایط برای هر دو BMP خواندن و نوشتن PDF استفاده کنید. محتوای خروجی PDF و قالب بندی با سند اصلی BMP یکسان خواهد بود.

مثال: تبدیل BMP به PDF از طریق Java

این نمونه کد نشان می دهد BMP به PDF Java تبدیل

Input file:

File not added

Output format:

PDF

Output file:

  // Initialize document object
  Document document = new Document();

  Page page = document.getPages().add();
  Image image = new Image();

  // Load sample BMP image file
  image.setFile(Paths.get(_dataDir.toString(), "Sample.bmp").toString());
  page.getParagraphs().add(image);

  // Save output PDF document
  document.save(Paths.get(_dataDir.toString(),"BMPtoPDF.pdf").toString());

Java کتابخانه برای تبدیل BMP به PDF

Aspose.PDF برای جاوا API یک کتابخانه است که توسعه دهندگان را قادر می سازد تا قابلیت های پردازش PDF را به برنامه های خود اضافه کنند. می توان از آن برای ساخت هر نوع برنامه های 32 بیتی و 64 بیتی برای تولید یا خواندن، تبدیل و دستکاری فایل های PDF بدون استفاده از Adobe Acrobat استفاده کرد. Aspose.PDF برای جاوا به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا جداول، نمودار ها، تصاویر، لینک ها، فونت های سفارشی و غیره را به اسناد PDF وارد کنند. علاوه بر این، فشرده سازی PDF نیز امکان پذیر است. Aspose.PDF برای جاوا فراهم می کند ویژگی های امنیتی بسیار عالی برای توسعه فایل های PDF امن.

شما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد Aspose.PDF برای جاوا API در مستندات و نمونه ها در مورد نحوه استفاده از API پیدا کنید. برخی از ویژگی‌های کلیدی Aspose.PDF برای جاوا API شامل پشتیبانی از فرمت‌های مختلف فایل از جمله HTML، XFA، TXT، PCL، XML، XPS و فرمت‌های فایل تصویری، پشتیبانی از نسخه‌های مختلف پی‌دی‌اف، و قابلیت هایپرلینک گسترده است.