تبدیل BMP به PDF از طریق Python

BMP به PDF تبدیل پایتون. برنامه نویسان می توانند از این کد نمونه برای اکسپورت BMP به PDF در هر چارچوب دات نت، دات نت هسته و PHP، VBScript، دلفی، C++ از طریق COM Interop استفاده کنند.

تبدیل BMP به PDF به Python for .NET

چگونه می توان BMP را به PDF تبدیل کرد؟ شما به راحتی می توانید یک سند را از قالب BMP به فرمت PDF با یک API مدرن پردازش اسناد Python تبدیل کنید. فقط چند خط کد برای تبدیل فایل ها با کیفیت بالا استفاده کنید. کتابخانه Aspose.PDF به هر توسعه دهنده اجازه می دهد تا به راحتی وظایف تبدیل BMP به PDF را با استفاده از پایتون حل کند.

برای توضیحات بیشتر در مورد قطعه کد و سایر فرمت های تبدیل ممکن، به صفحات مستندات مراجعه کنید. همچنین، شما می توانید دیگر تبدیل از فرمت های، که توسط کتابخانه ما پشتیبانی می شود را بررسی کنید.

با استفاده از کتابخانه Aspose.PDF for .NET می توانید BMP را به صورت برنامه نویسی به PDF تبدیل کنید. نرم افزار PDF از Aspose ایده آل برای افراد، کسب و کارهای کوچک یا بزرگ است. از آنجا که قادر به پردازش مقدار زیادی از اطلاعات است، تبدیل را به سرعت و کارآمد انجام داده و از داده های خود محافظت می کند. یک ویژگی خاص از Aspose.PDF یک API برای تبدیل BMP به PDF است. ویژگی این رویکرد این است که شما فقط نیاز به باز کردن مدیر بسته NuGet، جستجو برای Aspose.pdf برای دات نت، و نصب آن بدون هیچ گونه تنظیمات پیچیده خاص. (از دستور کنسول مدیر بسته برای نصب استفاده کنید). برای بررسی مزایای کتابخانه، سعی کنید از تبدیل BMP به PDF کد قطعه استفاده کنید. شما همچنین می توانید از دستور زیر از کنسول مدیریت بسته استفاده کنید:

Python Package Manager Console

pip install aspose-pdf

چگونه برای تبدیل BMP به PDF


Python for .NET توسعه دهندگان می توانند به راحتی فایل های BMP را فقط در چند خط کد به PDF بارگذاری و تبدیل کنند.

 1. مقداردهی اولیه یک سند جدید
 2. تصویر BMP ورودی را بارگیری کنید
 3. فایل PDF خروجی را ذخیره کنید.

سیستم مورد نیاز


Aspose.PDF برای Python for .NET در تمام سیستم عامل های اصلی پشتیبانی می شود. فقط مطمئن شوید که پیش نیازهای زیر را دارید.

 • مایکروسافت® Windows™ یا یک سیستم عامل سازگار با دات نت فریم ورک، دات نت هسته و PHP، VBScript، دلفی، C++ از طریق COM Interop.
 • محیط توسعه مانند مایکروسافت ویژوال استودیو.
 • Aspose.PDF برای دات نت DLL اشاره شده در پروژه خود را.

در اینجا مثالی آورده شده است که نحوه تبدیل BMP را به PDF در Python نشان می دهد. شما می توانید این مراحل آسان را برای تبدیل فایل BMP خود به فرمت PDF دنبال کنید. ابتدا فایل BMP خود را آپلود کنید و سپس آن را به عنوان یک فایل PDF ذخیره کنید. شما می توانید از نام فایل های کاملا واجد شرایط برای هر دو BMP خواندن و نوشتن PDF استفاده کنید. محتوای خروجی PDF و قالب بندی با سند اصلی BMP یکسان خواهد بود.

مثال: تبدیل BMP به PDF از طریق Python

این نمونه کد نشان می دهد BMP به PDF Python تبدیل

Input file:

File not added

Output format:

PDF

Output file:

  def convert_BMP_to_PDF(self, infile, outfile):

    path_infile = self.dataDir + infile
    path_outfile = self.dataDir + outfile

    (w, h) = self.helper.get_image_size(path_infile)

    # Initialize new Document

    document = Document()
    page = document.Pages.Add()
    image = Image()
    image.File = path_infile

    # Set page dimensions

    page.PageInfo.Height = h
    page.PageInfo.Width = w
    page.PageInfo.Margin.Bottom = 0
    page.PageInfo.Margin.Top = 0
    page.PageInfo.Margin.Right = 0
    page.PageInfo.Margin.Left = 0
    page.Paragraphs.Add(image)

    # Save the file into PDF format

    document.Save(path_outfile)

Python for .NET کتابخانه برای تبدیل BMP به PDF

Aspose.PDF برای پایتون از طریق دات نت API از اکثر استانداردهای PDF و مشخصات PDF پشتیبانی می کند. این اجازه می دهد تا توسعه دهندگان برای وارد کردن جداول، نمودار ها، تصاویر، لینک ها، فونت های سفارشی - و بیشتر - به اسناد PDF. علاوه بر این، همچنین می توان اسناد PDF را فشرده کرد. Aspose.PDF برای پایتون از طریق دات نت ویژگی های امنیتی بسیار خوبی را برای توسعه اسناد PDF امن فراهم می کند. برخی از ویژگی های کلیدی Aspose.PDF برای پایتون از طریق دات نت API عبارتند از:

 • امکان خواندن و صادرات فایلهای PDF در فرمت های مختلف تصویر از جمله BMP، GIF، JPEG و PNG.
 • تنظیم اطلاعات اولیه (به عنوان مثال نویسنده، خالق) سند PDF.
 • ویژگی های تبدیل: تبدیل PDF به ورد، اکسل و پاورپوینت. تبدیل PDF به فرمت های تصاویر. تبدیل فایل PDF به فرمت HTML و بالعکس. تبدیل PDF به EPUB، Text، XPS و غیره

شما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد Aspose.PDF برای پایتون از طریق دات نت API در [مستندات] ما (https://docs.aspose.com/pdf/python-net/overview/) در مورد نحوه استفاده از API پیدا کنید.