C++ üzerinden PDFA dosyasını PDF öğesine dönüştürün

PDFA PDF C++ dönüştürme. Programcılar, uygulama türlerinde VC++, GNU C++ ile PDF toplu PDFA dosyalarına toplu dönüştürme için API örnek kodunu kullanabilir.

PDFA dosyasını C++ içinde PDF öğesine dönüştürün

PDFA dosyasını PDF ’e nasıl dönüştürebilirim? Modern bir belge işleme C++ API’si ile bir belgeyi programlı olarak PDFA biçiminden PDF formatına kolayca dönüştürebilirsiniz. Dosyaları yüksek kalitede dönüştürmek için sadece birkaç satır C++ kodu kullanın. Aspose.PDF kütüphanesi, herhangi bir geliştiricinin C++ kullanarak PDFA PDF dosyasını dönüştürme görevlerini verimli bir şekilde çözmesine olanak tanır.

Kod parçacığı ve diğer olası dönüşüm biçimleri hakkında daha ayrıntılı bir açıklama için Belgeler sayfalarına bakın. Ayrıca, kütüphanemiz tarafından desteklenen diğer dönüşümler biçimlerini de kontrol edebilirsiniz.

PDFA dosyasını PDF olarak dönüştürmek için, C++ platformu için zengin özelliklere sahip, güçlü ve kullanımı kolay bir dönüşüm API’si olan C++ için Aspose.PDF API’sini kullanacağız. Dokümantasyon sayfalarında Kitaplığı Yükleme ayrıntılarını kontrol edin. Kütüphanenin avantajlarını doğrulamak için PDFA ile PDF kod snippet’i dönüştürmeyi deneyin. NuGet paket yöneticisini açın, Aspose.PDF dosyasını arayın ve yükleyin. Paket Yöneticisi Konsolu’ndan aşağıdaki komutu da kullanabilirsiniz:

Package Manager Console

PM > Install-Package Aspose.PDF.Cpp

PDFA PDF öğesine dönüştürme


C++ geliştiricileri PDFA dosyalarını sadece birkaç satır kod içinde PDF dosyalarına kolayca yükleyebilir ve dönüştürebilir.

  1. Yeni bir Belge Başlatma
  2. PDF/A uyumluluk bilgilerini kaldırma
  3. Çıktı PDF dosyasını kaydedin

Sistem Gereksinimleri


C++ için Aspose.PDF, tüm önemli işletim sistemlerinde desteklenir. Sadece aşağıdaki önkoşullara sahip olduğunuzdan emin olun.

  • Microsoft Windows veya Windows 32 bit, Windows 64 bit ve Linux 64 bit için C++ Çalışma Zamanı Ortamı ile uyumlu bir işletim sistemi.
  • Microsoft Visual Studio gibi geliştirme ortamı.
  • Aspose.PDF for C++ DLL için projenizde başvurulan.

C++ içinde PDFA PDF öğesine nasıl dönüştürüleceğini gösteren bir örnek aşağıda verilmiştir. PDFA dosyanızı PDF formatına dönüştürmek için bu kolay adımları takip edebilirsiniz. Önce PDFA dosyanızı yükleyin ve ardından bir PDF dosyası olarak kaydedin. Hem PDFA okuma hem de PDF yazma için tam nitelikli dosya adlarını kullanabilirsiniz. Çıktı PDF içeriği ve biçimlendirmesi orijinal PDFA belgesiyle aynı olacaktır.

Örnek: PDFA'yi C++ aracılığıyla PDF'a dönüştürün

Örnek: PDFA'yi C++ aracılığıyla PDF'a dönüştürün

Input file:

File not added

Output format:

PDF

Output file:

// Load the PDFA.
auto doc = MakeObject<Document>(u"sourceFile.pdfa");

// Save in PDF format.
doc->Save(u"convertedFile.pdf", SaveFormat::Pdf);

C++ kütüphanesi PDFA PDF dosyasına dönüştürmek için

C++ için Aspose.PDF, Adobe Acrobat kullanmadan PDF belgeleri oluşturmak okumak ve işlemek için geliştiriciler sağlayan güçlü bir işlem kütüphanesidir. Form oluşturma, metin ekleme/düzenleme, PDF sayfalarını değiştirme, ek açıklamalar ekleme, özel yazı tiplerini işleme ve çok daha fazlası gibi çok çeşitli özellikler sunar.

C++ için Aspose.PDF kendi uygulamalarına PDF işleme yetenekleri eklemek için geliştiriciler sağlayan bir kütüphanedir. API, Adobe Acrobat kullanmadan PDF dosyalarını oluşturmak veya okumak, dönüştürmek ve işlemek için her türlü 32 bit ve 64 bit uygulama oluşturmak için kullanılabilir.

API referansında C++ kütüphanesi için Aspose.PDF içinde her sınıf ve yöntem için ayrıntılı açıklama ve örnekler bulabilirsiniz. Ve ayrıca bir Dokümantasyon görüntülemenizi öneririz.