Aspose.PSD   for Java

Photoshop Dosyaları için Java Kitaplığı

Oluşturun, yükleyin, değiştirin ve Java uygulamaları içinden PSD ve PSB belge biçimlerini işleyin.

  Download Free Trial
  
 

Java için Aspose.PSD, Adobe Photoshop dosya biçimi işleme API'sı kullanımı kolaydır. Kolayca yüklemek ve Java geliştiricileri, katman özelliklerini güncelleme filigran ekleme, sıkıştırma, döndürme, ölçekleme veya Adobe Photoshop yüklemeye gerek kalmadan başka bir dosya biçimini render gibi işlemleri gerçekleştirmek için yapım, PSD, PSB ve AI dosyalarını okuyabilir. JPEG, TIFF, GIF, PNG, BMP, JPEG2000 gibi görüntü formatları ve sadece birkaç kod satırıyla kolayca açılıp katman olarak eklenebilir. PSD, PSB ve AI dosyaları listelenen formata ve ayrıca PDF formatına aktarılabilir

Gelişmiş Photoshop Java API Özellikleri

 

Görüntü Bölüm Kaynaklarından Veri Çıkarma

Katman Oluşturma Tarih ve Saatinin Çıkarılması

Sac Rengi Vurgulama

PSD Dosyalarını Raster Görüntülere Dönüştür

Java kütüphanesi için Aspose.PSD kod sadece birkaç satır ile desteklenen raster görüntüleri herhangi PSD dosyaları dönüştürme destekler.

PSD'yi BMP, GIF ve JPEG'e dönüştürme - Java

Photoshop Katmanlarını Kolaylıkla Yönetme

Katmanları birleştirme, katmanlardaki metni güncelleme, efektleri ayarlama veya katmanı görüntü olarak dışa aktarma gibi PSD katmanı manipülasyonu, API"nin sağladığı manipülasyon özelliklerinden birkaçıdır. Ayrıca, düzleştirilmiş PSD belgelerini algılayabilir ve küçük resimler oluşturabilir.

Hareket halindeyken görüntüleri kırpma, döndürme ve yeniden boyutlandırma

Görüntüleri çevirme, kırpma, döndürme ve yeniden boyutlandırma gibi herhangi bir görüntü işleme özelliği, yalnızca birkaç satır kodla uygulanabilir, örneğin aşağıdaki snippet görüntüyü döndürür.

Bir Görüntüyü Döndürme - Java

Ayrıca API, raster görüntülerde kontrast, parlaklık veya gama ayarı, görüntülerin renk taklidi veya bulanıklaşması gibi farklı görüntüleme filtreleri ve Gauss Wiener, Medyan, Bradley Eşiği ve Hareket Wiener gibi en ünlü filtreler sağlar.

  
  

Aspose.PSD aşağıda listelendiği gibi diğer popüler geliştirme ortamları için bireysel PSD API'leri sunmaktadır: