Aspose.PSD  for .NET

.NET API’leri Photoshop dosyalarını işlemek için

Oluşturma, Okuma, Düzenleme ve herhangi bir Adobe Photoshop bağımlılıkları olmadan PSD & PSB dosyalarını dönüştürme.

  Download Free Trial
  
 

.NET için Aspose.PSD, herhangi bir Adobe Photoshop veya Adobe Illustrator bağımlılıkları olmadan gelişmiş bir PSD ve giriş seviyesi AI dosyaları biçimleri manipülasyon API'sidir. API, Photoshop dosyalarını oluşturup düzenlemenin yanı sıra katman özelliklerini güncelleme, filigran ekleme, grafik işlemleri gerçekleştirme veya bir dosya biçimini diğerine dönüştürme olanağı sağlar.

API, katman olarak içe aktarmayı ve aşağıdaki biçimlere dışa aktarmayı destekler: TAG , JPEG , JPEG2000 , GIF , BMP , TIFF , PSD ve PSB Seçilebilir metinle Pdf'ye dışa aktarma ile birlikte. Aspose.PSD kısmen Ayar Katmanları, Metin Katmanı oluşturma ve düzenleme, Dolgu Katmanları, Katmanlar Efektleri, katmanlar için Raster ve Vektör Maskeleri Düzenleme gibi Adobe Photoshop özelliklerini destekler.

Gelişmiş .NET PSD Manipülasyon API Özellikleri

 

Katman Oluşturma Tarihi ve Saati

Sac Rengi Vurgulama

Siyah-Beyaz Ayar Katmanı

PSD'leri Çeşitli Raster Formatlarına Aktar

.NET için Aspose.PSD kod sadece birkaç satır ile, desteklenen raster görüntü formatlarından herhangi birine PSD dosyalarını ihracat yeteneği sağlar.

PSD'yi PNG, JPEG ve TIFF'e dönüştürme - C#

PSD Katmanlarına Erişim ve İşleme

.NET için Aspose.PSD görüntü veya metin ya ile çizmek için yeteneği ile bir PSD katmanlarına erişmenizi sağlar. Katmanları birleştirebilir, katmanlardaki metni güncelleyebilir, efektleri ayarlayabilir veya katmanı görüntü olarak dışa aktarabilirsiniz. Düzleştirilmiş PSD dosyalarını algılamak veya küçük resimler oluşturmak için PSD .NET API'sini de kullanabilirsiniz.

Okuma veya PSD Dosyaları Oluşturma

.NET için Aspose.PSD manipülasyon ve dönüşüm için yükleme PSD ve PSB dosya formatlarını destekler ama aynı zamanda sıfırdan PSD ve PSB dosyaları oluşturmak için yeteneği sağlar sadece.NET geliştiriciler yolda onlara yardımcı olabilecek senaryoları otomatikleştirmek için API kullanabilirsiniz.

Sıfırdan PSD oluşturun - C#

Çeşitli Görüntüleme Filtreleri

.NET için Aspose.PSD, sınıf kütüphaneleri aracılığıyla renk ayarı gibi çekirdek görüntüleme özelliklerini sağlar. Geliştiriciler, API tarafından yüklenen raster görüntüdeki parlaklığı, kontrastı veya gammayı kolayca ayarlayabilir. Ayrıca, geliştiriciler görüntüleri dinamik olarak renklendirebilir veya bulanıklaştırabilir ve Median dahil popüler filtreleri kullanabilir, Gauss Wiener, Motion Wiener ve Bradley Eşiği.

  
  

Aspose.PSD aşağıda listelendiği gibi diğer popüler geliştirme ortamları için bireysel PSD API'leri sunmaktadır: