C# ile Adobe® Photoshop® Dönüştürme

Convert Photoshop PSD, PSB PDF ve JPG, PNG, BMP, TIFF Görüntüler çapraz platform .NET uygulamaları oluşturmak için.

 

PSD formatı, verileri katman biçiminde kaydeder ve web sitesi tasarımları da dahil olmak üzere tasarım amaçları için Adobe® Photoshop® ‘un iyi bilinmesi biçimidir. Tasarımcılar kolayca Adobe Photoshop aracılığıyla PNG, JPG, GIF, TIFF vb. Dahil olmak üzere tek görüntülere PSD katmanlarını dışa aktarabilir. Adobe Photoshop kurulumu olmadan.NET çözümü içinde raster görüntülere ve PDF’ye photoshop dönüşümünü uygulamak için, .NET API bunu kolaylıkla yapabilir. Aşağıdaki C# örnek kodları kolayca raster görüntü formatları ve PDF içine PSD dosyaları dönüştürücü otomasyonu için entegre edilebilir. Programcılar bile herhangi bir PSD görüntüsünden katmanları çıkarabilir.

Photoshop PSD'yi PDF'ye Dönüştür

PSD’yi PDF belgesine dönüştürmek için, Süreç, PSD dosyasını kullanarak yükleyin Görüntü sınıfı Oluştur PDFoptions sınıfı nesne, ilgili PDF ayarları için. Sonunda ara Image.Save yöntemi olan çıkış PDF dosyası ve PDF seçenekleri dönüştürme için.

Photoshop PSD'den PDF'ye Dönüştürme için C# Kodu
 

Photoshop PSD JPG, PNG, BMP Görüntü Dönüşüm

PSD’yi Görüntüler işlemine dönüştürmek için PSD’den PDF’ye neredeyse aynıdır, Image.Load’u kullanarak dosyayı yükleyin ve ardından PDF kaydetme seçeneklerini kullanmak yerine, ilgili görüntü kaydetme seçeneklerini kullanarak JPEGOptions , PNGOptions , BMPoptions , TiffOptions , GIFOptions , Jpeg2000Seçenekler sırasıyla JPG, PNG, BMP, TIFF, GIF, JP2 için ve son olarak ilgili parametrelerle Kaydet işlevini arayarak dönüştürün.

Görüntü Dönüştürme Photoshop PSD için C# Kodu