Aspose.PSD   for Java

Бібліотека Java для файлів Photoshop

Створювати, завантажувати, змінювати та відтворювати PSD & PSB формати документів з Java додатків.

  Download Free Trial
  
 

Aspose.PSD для Java є простий у використанні Adobe Photoshop формат файлу маніпуляції API. Він може легко завантажувати і читати PSD, PSB & AI файли, що дозволяє розробникам Java виконувати такі операції, як оновлення властивостей шару, додавання водяних знаків, стиснення, обертання, масштабування або рендеринга одного формату файлу в інший без необхідності установки Adobe Photoshop. Формати зображень, такі як JPEG, TIFF, GIF, PNG, BMP, JPEG2000 і можуть бути легко відкриті і додані як шар за допомогою всього декількох рядків коду. PSD, PSB & AI файли можуть бути експортовані в перерахований формат, і в формат PDF додатково

Розширені можливості Photoshop Java API

 

Вилучення даних з ресурсів розділу зображення

Вилучення дати створення шару та часу

Підсвічування кольору аркуша

Перетворення PSD файлів на растрові зображення

Aspose.PSD для Java бібліотека підтримує перетворення файлів PSD в будь-який з підтримуваних растрових зображень, за допомогою всього декількох рядків коду.

Конвертувати PSD в BMP, GIF і JPEG - Java

Маніпулювання шарами Photoshop з легкістю

Маніпуляції з шарами PSD, такі як об'єднання шарів, оновлення тексту на шарах, налаштування ефектів або експорт шару як зображення - це лише деякі функції маніпуляції, які надає API. Крім того, він може виявляти згладжені PSD документи, а також створювати ескізи.

Обрізати, обертати та змінювати розмір зображень на ходу

Будь-яка функція маніпулювання зображеннями, як перевертання, обрізка, обертання та зміна розміру зображень, може бути реалізована лише за допомогою декількох рядків коду, наприклад, нижче фрагмент обертає зображення.

Обертання зображення - Java

Крім того, API надає різні фільтри зображень, такі як регулювання контрастності, яскравості або гами на растрових зображеннях, розмивання або розмиття зображень, а також найвідоміші фільтри, включаючи Гаусс Вінер, Медіана, Бредлі Порог та Motion Wiener.

  
  

Aspose.PSD пропонує окремі PSD API для інших популярних середовищ розробки, як зазначено нижче: