Перетворення Adobe® Photoshop® через C#

Перетворення Photoshop PSD, PSB в PDF і JPG, PNG, BMP, TIFF зображення для створення крос-платформних додатків.

 

Формат PSD зберігає дані у вигляді шарів і є добре відомим форматом Adobe® Photoshop® для цілей проектування, включаючи дизайн веб-сайтів. Дизайнери можуть легко експортувати PSD шари в окремі зображення, включаючи PNG, JPG, GIF, TIFF тощо через Adobe Photoshop. Для реалізації перетворення Photoshop в растрові зображення і PDF в рішені.NET без установки Adobe Photoshop, .NET API може зробити це з легкістю. Наступні коди прикладів C# можуть бути легко інтегровані для автоматизації перетворення файлів PSD в растрові формати зображень і PDF. Навіть програмісти можуть витягувати шари з будь-якого PSD зображення.

Перетворення Photoshop PSD в PDF

Щоб перетворити PSD в документ PDF, Процес є, Завантажте файл PSD за допомогою Клас зображення . Створити Клас параметрів PDF об’єкт, для відповідних параметрів PDF. Нарешті зателефонуйте Зображення.Зберегти метод, що має параметри виведення PDF-файлу та PDF для перетворення.

Код C# для перетворення Photoshop PSD в PDF
 

Перетворення зображень Photoshop PSD в JPG, PNG, BMP

Для перетворення PSD в зображення процес майже такий же, як у PSD у PDF, завантажте файл за допомогою Image.Load, а потім замість використання параметрів збереження PDF, використовуючи відповідні параметри збереження зображень, такі як Параметри JPEG , Параметри PNG , Варіанти BMP , Варіанти TIFF , Параметри GIF , Параметри JPEG 2000 для JPG, PNG, BMP, TIFF, GIF, JP2 відповідно і, нарешті, конвертувати, викликаючи функцію Зберегти з відповідними параметрами.

C# Код для Photoshop PSD для перетворення зображень