HTML JPG PDF XML PSD
Aspose.PSD for .NET
PDF

Перетворення PSD в PDF через C #

Як перетворити PSB в PDF за допомогою C#

Для того, щоб перетворити PSD в PDF, ми будемо використовувати

Aspose.PSD для .NET

API, який є багатофункціональним, потужним і простим у використанні API маніпулювання документами та перетворення для платформи C#. Відкрити

самородок

менеджер пакетів, пошук Перетворюйте файли Microsoft Visio у формати PDF, HTML, зображення та інші і встановити. Ви також можете скористатися наступною командою з консолі диспетчера пакетів.

Консольна команда диспетчера пакетів


PM> Install-Package Aspose.PSD

Кроки для перетворення PSB в GIF через Java

Aspose.PSD дозволяє розробникам легко завантажувати і конвертувати PSB файли в PDF всього за кілька рядків коду.

Системні вимоги

Aspose.PSD для .NET підтримується у всіх основних операційних системах. Просто переконайтеся, що у вас є наступні передумови.

 • Microsoft Windows або сумісна ОС з.NET Framework, .NET Core.
 • Середовище розробки, як Microsoft Visual Studio.
 • Aspose.PSD для DLL. NET посилання у вашому проекті.
 

Цей зразок коду показує перетворення AI в PDF C#

 
 • Безкоштовний додаток для перетворення PSD в PDF

  Перевірте наші живі демо для Перетворення PSD в PDF з наступними перевагами».

    Не потрібно нічого завантажувати або налаштовувати.
    Не потрібно писати будь-який код».
    Просто завантажте PSD-файл і натисніть кнопку" Перетворити».
    Ви миттєво отримаєте посилання для завантаження результуючого PDF-файлу».
  Бібліотека маніпуляції файлами Photoshop і Illustrator з можливістю створення і редагування властивостей шару, додавання водяних знаків, виконання графічних операцій і перетворення одного формату файлу в інший.

  PSD What is PSD File Format

  PSD, Photoshop Document, представляє власний файл Adobe Photoshop, який використовується для розробки та розробки графіки. Файли PSD можуть включати шари зображень, налаштування шарів, маски шарів, анотації, інформацію про файл, ключові слова та інші елементи, специфічні Photoshop. Файли Photoshop мають розширення за замовчуванням як .PSD і має максимальну висоту і ширину 30 000 пікселів, а ліміт довжини двох гігабайт

  Read More

  pdf What is pdf File Format

  Портативний формат документа (PDF) - це тип документа, створений Adobe Back в 1990-х роках. Метою цього формату було впровадити стандарт для представлення документів та інших довідкових матеріалів у форматі, що є самостійним програмним забезпеченням, апаратним забезпеченням та операційною системою. PDF файли можна відкрити в Adobe Acrobat Reader/Writer, а також в більшості сучасних браузерів, таких як Chrome, Safari, Firefox, розширення / плагіни. Більшість доступних пакетів програмного забезпечення також пропонують перетворення своїх документів на формат PDF без вимог будь-якого додаткового компонента програмного забезпечення. Таким чином, PDF формат файлів має повну можливість містити інформацію, як текст, зображення, гіперпосилання, форми-полів, багаті медіа, цифрові підписи, накладення, метадані, геопросторові функції та 3D об'єкти, які можуть стати частиною початкового документа.

  Read More

  Інші підтримувані конверсії

  Ви також можете конвертувати PSD в багато інших форматів файлів, включаючи кілька перерахованих нижче.