Aspose.PUB   for Java

Rozhraní API pro manipulaci se soubory Java PUB

Načíst a převést PUB do PDF v rámci aplikací založených na Javě bez jakýchkoli softwarových závislostí.

  Download free trial Try Online
  
 

MS Publisher je program pro vytváření dokumentů zaměřených na práci s informacemi o rozvržení stránky. Program otevře další formáty souborů MS Publisher 2.0 nebo novější, soubory s příponou .txt, soubory RTF, soubory MS Word, soubory HTML, text Unicode a mnoho dalších. Tento software umožňuje vytvářet vlastní navržené dokumenty nebo používat naformátované návrhy pro váš dokument. MS Publisher ukládá soubory s příponou .pub a ne tolik aplikací kromě Publisheru takové soubory dokáže zpracovat.

Aspose.PUB for Java je flexibilní a snadno použitelná knihovna pro práci se soubory elektronických publikací. Podporuje načítání a převod oblíbeného formátu souborů elektronické publikace (.pub) do PDF. Nabízí rychlý a spolehlivý převod PUB do PDF, HTML, XLSX, DOC a nejoblíbenějších obrazových formátů. Funkce je také implementována v bezplatných multiplatformních aplikacích, takže si ji můžete vyzkoušet sami hned teď.

Pokročilé funkce API pro manipulaci s Java PUB

Čtení formátů souborů .pub

Převeďte soubory PUB do PDF

Práce s metadaty souborů PUB

Konverze dokumentů PUB do PDF

Aspose.PUB pro Java dokáže číst a převádět publikační soubory (.pub) na soubor PDF pomocí několika řádků kódu.

Převést PUB do PDF - Java

  
  

Aspose.PUB nabízí individuální rozhraní API pro zpracování PUB pro další populární vývojová prostředí, jak je uvedeno níže: