PUB’u PDF’ye dönüştür

MS Publisher’dan PDF’ye C++ Dönüştürücü. Son teknoloji ürünü C++ API Çözümümüzle dönüşümün gücünün kilidini açın!

 

Microsoft® Yayıncı belge dosya formatı, haber bültenleri, broşürler, el ilanları ve kartpostallar gibi çeşitli yayın türleri oluşturmak için kullanılır ve E-postalarda ve Web Sitelerinde kullanılır. Pub dosyaları, bitmap ve vektör grafik verilerinin yanı sıra metin içerir.

Diğer tüm Microsoft® ürünleri gibi Publisher uygulamasının kendisi ücretsiz değildir. Ve formatın dosyası sadece bu program tarafından çalışmanızın sonuçlarını paylaşmak için açılabildiğinden, bazen bir PUB dosyasını daha iyi yayılmış bir formata dönüştürmek zorunda kalacaksınız. En popüler olanı PUB'dan PDF'ye dönüştürmedir. Şimdiye kadar, bu biçim tüm modern cihazlar tarafından desteklenmektedir ve herhangi bir ek yazılım yüklemeden bir tarayıcıda bile açılabilir. İşte C++ için PUB'dan PDF'ye dönüştürme işlevi. Bu kütüphane aynı zamanda kendi projenizi oluşturmak için de kullanılabilir.

C++ için bu API'ler, MS Publisher dosyalarını PDF formatına dönüştürmek için en iyi araçtır. Parlak bir nihai ürün sağlayarak dönüşüm sürecini basitleştirir. API'miz, belgelerinizle uyumluluk sağlayarak çok çeşitli MS Publisher sürümlerini işleyecek şekilde tasarlanmıştır. Birden fazla platformda çalışan uygulamalar geliştirmek, erişiminizi ve erişilebilirliğinizi genişletmek için API'mizi C++ uygulamalarınıza kolayca entegre edebilirsiniz. Hızlı bir şekilde çalışmaya başlayın ve dosyaları kolaylıkla dönüştürmeye başlayın.

C++ için API çözümümüzle iş operasyonlarınızı dönüştürün, uygulamalarınızı geliştirin ve belge yönetiminizi kolaylaştırın. İster bir BT uzmanı, ister bir yazılım geliştiricisi veya bir işletme sahibi olun, API'miz MS Publisher dosyalarını zahmetsizce PDF'ye dönüştürmek için ihtiyacınız olan esnekliği ve güvenilirliği sunar. C++ API çözümümüzle belge dönüştürmenin geleceğini kucaklayın ve ücretsiz deneme sürümünü edinerek işletmeniz için yeni olanakların kilidini açın!

Dönüştürmeyi çalıştırmadan önce, yalnızca tek sayfalık belgelerle değil, aynı zamanda çok sayfalı .pub dosyalarını da destekleyen C++ PUB'u PDF Converter API'ye entegre etmeniz gerekir.

C++'da PUB'dan PDF'ye Dönüştürme

 1. PUB dosyasını CreateParser() PubFactory Sınıfı Yöntemi.
 2. Parse() kullanarak dosyayı ayrıştırın IPubParser Arayüz.
 3. Dönüştürmeyi ConvertToPdf() Yöntemiyle çalıştırın IPdfConverter Arayüz.

C++ PUB API'sini Kullanmaya Başlayın

 1. Komut satırından nuget install Aspose.PUB.cpp``` veya Visual Studio'nun Paket Yönetici Konsolu üzerinden ```Install-Package Aspose.PUB.cpp ile kurun.
 2. Alternatif olarak, çevrimdışı MSI yükleyicisini veya DLL’leri indirilenler adresinden bir ZIP dosyasında alın.

PUB'dan PDF'ye Dönüştürme için C++ Kodu

  using namespace Aspose::PUB;
  // Load PUB file
  System::SharedPtr<IPubParser> parser = PubFactory::CreateParser("input.pub");
  // Parse file 
  System::SharedPtr<Document> document = parser->Parse();
  // Convert PUB to PDF
  PubFactory::CreatePdfConverter()->ConvertToPdf(document, "output.pdf");

PUB'dan PDF'ye Dönüştürme, PUB'da herhangi bir başka formata Dönüştürme için gerekli bir adımdır. Bundan sonra, dönüştürülen dosya gerekli biçime dönüştürülebilir.

Ayrıca PUB to PDF çapraz platform uygulamasını deneyebilirsiniz. Çok basit bir arayüze sahiptir ve işlem sadece birkaç saniye sürecektir.

Çözüm şunları yapmanızı sağlar: Birden çok Publisher dosyasını dönüştürün, PUB'u PDF'ye dönüştürün ve dönüştürülmüş belgeleri cihazınıza kaydedin.SSS

1. PUB’u PDF’ye dönüştürebilir miyim?

Böyle bir amaç için, PUB’u bu .NET API’yi kullanarak programlı olarak PDF’ye dönüştürmeniz veya web Converter aracılığıyla dosyalarınızı çevrimiçi dönüştürmeniz yeterlidir. uygulaması.

2. Bir Yayıncı Dosyasını Word’de açabilir miyim?

PUB’u WORD’e dönüştürmek için web Converter uygulamasını kullanın.

3. İşlevsellik ücretsiz mi?

Platformlar arası Dönüştürücüler ücretsizdir, API çözümü için ücretsiz bir Deneme Sürümü edinebilir ve gerekirse ürünü satın alabilirsiniz.

  

Support and Learning Resources