Yükleme Lisansı MS PUB

MS Publisher lisansını bir dosyadan veya C++ akışından alın

 

Microsoft Publisher, sayfa düzeni ve tasarımında uzmanlaşmış bir yazılımdır. MS Publisher 2.0 veya üstü, .txt, RTF, MS Word, HTML, Unicode metin ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli dosya biçimlerini destekler. Publisher’daki .pub dosya formatı metin, resim ve grafiklerin bir karışımını içerebileceğinden çok yönlüdür, bu da onu el ilanları, broşürler ve kartpostallar gibi promosyon malzemeleri oluşturmak için ideal kılar. Bu dosyalar Microsoft Publisher kullanılarak açılabilir, düzenlenebilir ve yazdırılabilir, ancak önce başka bir dosya formatına dönüştürülmedikçe Microsoft Word veya Adobe InDesign gibi diğer yazılım programlarında açılamaz veya düzenlenemezler.

Aspose.PUB for C++, .pub dosyalarıyla çalışmak üzere tasarlanmış bir kitaplıktır. .pub dosyalarının yüklenmesine, düzenlenmesine ve PDF, HTML, XLSX, DOC ve diğer görüntü biçimlerine dönüştürülmesine olanak tanır. Kitaplık, C++ projelerine entegre edilebilir veya Microsoft Publisher dosyalarını açmak, birleştirmek ve dönüştürmek için platformlar arası uygulamalar oluşturmak için kullanılabilir. Bu çözümle, .pub dosyalarını ek yazılıma veya aboneliklere ihtiyaç duymadan verimli bir şekilde dönüştürebilirsiniz. Kütüphanenin çeşitli uygulamalardaki uygulama örnekleri bulunabilir ve test edilebilir.

Bu sayfada, C++ için Aspose.Pub kütüphanesini kullanmak için nasıl lisans ayarlayacağınızı öğreneceksiniz. Lisans dosyası kitaplığı kullanmak için gereklidir ve kitaplığın özelliklerine ve yeteneklerine erişim sağlar ve ayrıca kullanıcıya destek ve yükseltmelere erişim sağlar. Diğer kod örneklerini ve veri dosyalarını öğrenmek için lütfen Aspose Github Project adresine gidin.

Lisansı yüklemek için Aspose.PUB API'yi yüklemeniz gerekir. Bunu NuGet paket yöneticisinde arayarak veya Paket Yöneticisi Konsolunda Install-Package Aspose.PUB komutunu kullanarak yapabilirsiniz.

Package Manager Console Command


  PM> Install-Package Aspose.PUB

Bu kod, Aspose.PUB lisansının bir dosyadan yüklenmesini açıklar. Bunun için şu adımlar izlenmelidir:

 1. Aspose::Pub::License türünde lisans nesnesini başlatın. System::MakeObject() Yöntemi, License Sınıfının bir örneğini dinamik olarak oluşturmak için kullanılır .
 2. Lisans nesnesinde SetLicense() Yöntemini çağırın ve lisans dosyasının yolunu bağımsız değişken olarak iletin .

PUB lisansını C++ dosyasından yükleme adımları

  using Aspose::PUB;
  using System;
  // Initialize the license object
	auto license = System::MakeObject<Aspose::Pub::License>();
	// Set the license
	license->SetLicense(dataDir() + u"License\\Aspose.PUB.C++.lic");

Aspose.PUB lisansını bir akıştan yüklemek için şu adımlar izlenmelidir:

 1. License Sınıfının bir örneğini oluşturun ve bunu Lisans değişkenine atayın.
 2. Lisansı yüklemek için, bir bayt akışını temsil eden ve dosyalardan okumak ve dosyalara yazmak için kullanılan FileStream Sınıfının bir örneğini oluşturun.
 3. Lisans nesnesinde SetLicense() Yöntemini çağırın ve onu myStream nesnesine iletin. Bu yöntem, FileStream nesnesi tarafından temsil edilen lisans dosyasının içeriğini kullanarak Aspose.Pub kütüphanesi için lisans ayarlar.

PUB lisansını C++ akışından Yükleme Adımları

  // Initialize a license object
  intrusive_ptr<License>license = new License();
  // Load the license in FileStream
  intrusive_ptr<FileStream> myStream = new FileStream(new String("Aspose.PUB.Cpp.lic"), FileMode_Open);(u"License\\Aspose.Total.C++.lic", System::IO::FileMode::Open);
  // Set the license
  license->SetLicense(myStream);