PUB dosyasını dönüştür

Platformlar arası .NET uygulamaları oluşturmak için Microsoft® Yayıncı dönüştürücü işlevi.

 

Microsoft® Yayıncı belge dosya formatı, haber bültenleri, broşürler, el ilanları ve kartpostallar gibi çeşitli yayın türleri oluşturmak için kullanılır ve E-postalarda ve Web Sitelerinde kullanılır. Pub dosyaları, bitmap ve vektör grafik verilerinin yanı sıra metin içerir.

Format oldukça popüler olsa da, PDF veya DOCX gibi formatlar kadar popüler değildir. MS Publisher uygulamasının kendisi ücretsiz değildir. Bu nedenle, genellikle .pub uzantılı dosyaları başka, iyi yayılmış ve kullanımı rahat bir formata dönüştürmek gerekir. İşte .NET için dönüştürme işlevi. Bu C# kitaplığı, kendi projenizi oluşturmak için kullanılabilecek gerekli dönüştürme işlevselliğini içerir.

Publisher .pub dosyalarını dönüştürün

PUB'dan PDF'ye dönüştürme yoluyla işlevselliğe bakalım.

Yayıncı Dönüşüm süreci aşağıdaki adımlardan oluşur:

 1. .NET PUB’u yalnızca tek sayfalı belgelerle değil, aynı zamanda çok sayfalı .pub dosyalarını da destekleyen PDF Converter API’ye entegre edin.
 2. PubFactory Sınıfını kullanarak PUB dosyasını yükleyin.
 3. CreateParser ve Parse() IPubParser Arayüzü.
 4. Dönüştürmeyi ConvertToPdf() Yöntemiyle çalıştırın.

Yayıncı PUB'dan PDF'ye Dönüştürme için C# Kodu

  using Aspose.PUB;
  // Load PUB file
  var parser = PubFactory.CreateParser("sample.pub");
  // Parse file 
  var doc = parser.Parse();
  // Convert PUB to PDF
  Aspose.Pub.PubFactory.CreatePdfConverter().ConvertToPdf(doc, "output.pdf");

PUB'un başka bir formata dönüştürülmesi, dosyanın PDF formatına dönüştürülmesinden sonra mümkündür ve daha sonra bu dönüştürülmüş dosya gerekli formata dönüştürülebilir.

Publisher Converter çapraz platform uygulamasını da deneyebilirsiniz. Çok basit bir arayüze sahiptir ve işlem sadece birkaç saniye sürecektir. Çözüm şunları sağlar:

 • Birden çok Publisher dosyasını dönüştürün.
 • PUB’u PDF, HTML, EPUB, DOCX, SVG ve diğer birçok görüntü formatına dönüştürün.
 • Dönüştürülen belgeleri cihazınıza kaydedin.SSS

1. PUB dosyalarını nasıl dönüştürebilirim?

PUB dosyalarını bu API çözümüyle dönüştürmek için PubFactory Sınıfını kullanın. Dosyaları ayrıştırın ve dönüştürmeyi başlatın. .pub dosyalarını çevrimiçi dönüştürmek için platformlar arası Dönüştürücüler adresine gidin; burada dosyaları görüntülere, PDF’ye ve daha birçok biçime dönüştürebilirsiniz.

2. Bir MS Publisher dosyasını PDF’ye dönüştürebilir miyim?

Bu API çözümüyle PUB’u PDF’ye dönüştürmeniz gerekirse, PubFactory Sınıfını kullanın. Dosyaları ayrıştırın ve dönüştürmeyi başlatın. Çevrimiçi pub’dan pdf’ye dönüştürme için platformlar arası Dönüştürücü adresine gidin.

3. İşlevsellik ücretsiz mi?

Platformlar arası Dönüştürücüler, API çözümü için ücretsiz bir Deneme sürümü edinebildiğiniz ve gerekirse ürünü satın alabileceğiniz durumlarda ücretsizdir.

4. .PUB dosyalarını hangi program açabilir?

Artık .pub uzantılı dosyalar, MS Publisher dışında küçük bir yazılımla açılabiliyor ve ücretsiz değil. Ancak dosyanın içeriğini görmek için çevrimiçi ve ücretsiz olan platformlar arası Viewer uygulamasını kullanabilirsiniz.

 
  

Support and Learning Resources