PUB’u PDF’ye dönüştür

Yayıncıdan PDF’ye Dönüştürücü. С# .NET API Dönüştürme işlevi.

 

Microsoft® Yayıncı belge dosya formatı, haber bültenleri, broşürler, el ilanları ve kartpostallar gibi çeşitli yayın türleri oluşturmak için kullanılır ve E-postalarda ve Web Sitelerinde kullanılır. Pub dosyaları, bitmap ve vektör grafik verilerinin yanı sıra metin içerir.

Diğer tüm Microsoft® ürünleri gibi Publisher uygulamasının kendisi ücretsiz değildir. Ve formatın dosyası sadece bu program tarafından çalışmanızın sonuçlarını paylaşmak için açılabildiğinden, bazen bir PUB dosyasını daha iyi yayılmış bir formata dönüştürmek zorunda kalacaksınız. En popüler olanı PUB'dan PDF'ye dönüştürmedir. Şimdiye kadar, bu biçim tüm modern cihazlar tarafından desteklenmektedir ve herhangi bir ek yazılım yüklemeden bir tarayıcıda bile açılabilir. İşte .NET için PUB'dan PDF'ye dönüştürme işlevi. Bu C# kitaplığı, kendi projenizi oluşturmak için de kullanılabilir.

Dönüştürmeyi çalıştırmadan önce, yalnızca tek sayfalı belgelerle değil, aynı zamanda çok sayfalı .pub dosyalarını da destekleyen .NET PUB'u PDF Converter API'ye entegre etmeniz gerekir.

.NET'te PUB'dan PDF'ye Dönüştürme

 1. CreateParser() yöntemini kullanarak PUB dosyasını yükleyin PubFactory Sınıf.
 2. Parse() aracılığıyla dosyayı ayrıştırın IPubParser Arayüzü.
 3. ConvertToPdf() yoluyla PUB’u PDF’ye dönüştürün IPdfConverter Arayüz.

.NET PUB API'sini Kullanmaya Başlayın

 1. Komut satırından nuget install Aspose.PUB veya Visual Studio’nun Paket Yönetici Konsolu üzerinden ```Install-Package Aspose.PUB`` ile kurun.
 2. Alternatif olarak, çevrimdışı MSI yükleyicisini veya DLL’leri indirilenler adresinden bir ZIP dosyasında alın.

PUB'dan PDF'ye Dönüştürme için .NET C# Kodu

  using Aspose.PUB;
  // Load PUB file
  var parser = PubFactory.CreateParser("sample.pub");
  // Parse file 
  var doc = parser.Parse();
  // Convert PUB to PDF
  Aspose.Pub.PubFactory.CreatePdfConverter().ConvertToPdf(doc, "output.pdf");

PUB'dan PDF'ye Dönüştürme, PUB'da herhangi bir başka formata Dönüştürme için gerekli bir adımdır. Bundan sonra, dönüştürülen dosya gerekli biçime dönüştürülebilir.

Ayrıca PUB to PDF çapraz platform uygulamasını deneyebilirsiniz. Çok basit bir arayüze sahiptir ve işlem sadece birkaç saniye sürecektir.

Çözüm size şunları sağlar: Birden çok Publisher dosyasını dönüştürün, PUB'u PDF'ye dönüştürün ve dönüştürülmüş belgeleri cihazınıza kaydedin.SSS

1. PUB’u PDF’ye dönüştürebilir miyim?

Böyle bir amaç için, PUB’u bu .NET API’yi kullanarak programlı olarak PDF’ye dönüştürmeniz veya web Converter aracılığıyla dosyalarınızı çevrimiçi dönüştürmeniz yeterlidir. uygulaması.

2. Bir Yayıncı Dosyasını Word’de açabilir miyim?

PUB’u WORD’e dönüştürmek için web Converter uygulamasını kullanın.

3. İşlevsellik ücretsiz mi?

Platformlar arası Dönüştürücüler ücretsizdir, API çözümü için ücretsiz bir Deneme Sürümü edinebilir ve gerekirse ürünü satın alabilirsiniz.

  

Support and Learning Resources