PNG JPG BMP TIFF DOCX
Aspose.Slides for .NET

Upravit formáty PPSM v C#

Nativní a vysoce výkonné úpravy dokumentů PPSM pomocí rozhraní Aspose.Slides pro .NET API na straně serveru, bez použití jakéhokoli softwaru, jako je Microsoft nebo Adobe PDF.

Jak upravit soubor PPSM pomocí C#

K úpravě souboru PPSM použijeme rozhraní Aspose.Slides for .NET API, které je bohaté na funkce a výkonné a snadno použitelné API pro platformu C# pro jakýkoli editor. Otevřete správce balíčků NuGet, vyhledejte Aspose.Slides a nainstalujte. Můžete také použít následující příkaz z konzoly Správce balíčků.

Příkaz


PM> Install-Package Aspose.Slides

Kroky pro úpravu souborů PPSM v C#

Základní úprava dokumentu s

Aspose.Slides for .NET

Rozhraní API lze vytvořit pomocí několika řádků kódu.

{{code_steps}}

Požadavky na systém

Naše API jsou podporována na všech hlavních platformách a operačních systémech. Před spuštěním níže uvedeného kódu se prosím ujistěte, že máte ve svém systému následující předpoklady.

 • Microsoft Windows nebo kompatibilní OS s platformami .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono nebo Xamarin
 • Vývojové prostředí jako Microsoft Visual Studio
 • Aspose.Slides pro .NET DLL odkazovaný ve vašem projektu - Nainstalujte z NuGet pomocí tlačítka Stáhnout výše
 

Upravit soubory PPSM – C#

 
 • Aspose.Slides API lze použít ke čtení, zápisu, manipulaci a převodu dokumentů Microsoft PowerPoint do PDF, XPS, HTML, TIFF, ODP a různých dalších formátů. Je možné vytvářet nové soubory od začátku a ukládat je v příslušných podporovaných formátech. Aspose.Slides je samostatné API pro vytváření, analýzu nebo manipulaci s prezentacemi, snímky a prvky a nezávisí na žádném softwaru, jako je Microsoft nebo OpenOffice.

  Online PPSM Editor Live Demos

  Edit PPSM documents right now by visiting our Live Demos website . The live demo has the following benefits

    No need to download Aspose API.
    No need to write any code.
    Just upload your PPSM files, Use online editor for editing instantly.
    Then save and download.

  PPSM Co je formát PPSM

  Files with PPSM extension represent Macro-enabled Slide Show file format created with Microsoft PowerPoint 2007 or higher. Another similar file format is PPTM which differs in opening with Microsoft PowerPoint in editable format instead of running as Slide Show. When run as slide show, the PPSM file shows the presentation slides with contents intact in the slide show and is in read-only mode by default. PPSM files can still be edited in Microsoft PowerPoint by opening it in PowerPoint.

  Více