Aspose.Slides  for SharePoint

Řešení SharePoint PowerPoint

Spravujte a převádějte PowerPointové prezentace na SharePointu.

  Download free trial
  
 

Aspose.Slides pro SharePoint pro správu a převod souborů PowerPoint v SharePointu. Aspose.Slides, jako řešení SharePoint PowerPoint, může snadno importovat běžné prezentační formáty společnosti Microsoft včetně PPT, POT, PPS, PPTX, POTX & PPSX a může tyto formáty exportovat do souborů PDF, TIFF a XPS. Používejte všechny funkce SharePoint PPT bez nutnosti automatizace aplikace Microsoft PowerPoint.

Aspose.Slides for SharePoint funguje se službou Windows SharePoint Services WSS 3.0 a Microsoft Office SharePoint Server 2007, 2010 a 2013.

Funkce aplikace pro převod prezentací SharePoint

Převeďte soubory PowerPoint z knihovny dokumentů SharePoint

Nastavte velikost písma jednotlivé legendy

Vytvořte akciový graf a získejte obrázek grafu

Nastavit zaoblené okraje oblasti grafu

Změna barvy kategorií v sérii

Nastavte vlastnosti písma pro tabulku dat grafu

Získejte výchozí pozadí tabulky

Velikost představuje vlastnost bublinového grafu

Skrytí levého panelu miniatur snímků ve vygenerovaném PPT

Podporovány externí sešity Excelu

Nastavit cestu sešitu externího zdroje dat grafu

Omezení přístupu k místnímu systému souborů při otevírání dokumentu

Převeďte PowerPointové prezentace do několika formátů

Aspose.Slides pro SharePoint převádí prezentace z vaší knihovny dokumentů SharePoint do mnoha oblíbených formátů pro výměnu dokumentů. Aspose.Slides for SharePoint podporuje běžné prezentační formáty jako vstupní formáty a umí exportovat do prezentačních formátů, stejně jako PDF, TIFF a XPS.

Snadná a lehká instalace

Aspose.Slides pro SharePoint je k dispozici jako archiv ZIP. Rozbalte soubor ZIP na místní disk na serveru MOSS 7.0 nebo WSS 3.0 a spusťte soubor setup.exe, abyste jej mohli použít. Je to tak snadné!

Automatizace Microsoft PowerPoint – není potřeba

Aspose.Slides for SharePoint je vytvořen pomocí spravovaného kódu, který pro práci s převodem formátů dokumentů PowerPoint nikdy nevyžaduje instalaci aplikace Microsoft PowerPoint do počítače. Jedná se o dokonalou automatizační alternativu Microsoft PowerPoint z hlediska podporovaných funkcí, zabezpečení, stability, škálovatelnosti, rychlosti a ceny.