Aspose.Slides  for .NET Core

NET Core API برای ارائه

برای پردازش ارائه‌ها بدون پاورپوینت و اتوماسیون اداری، راه‌حل‌های هسته‌ای دات‌نت چند پلتفرمی بسازید.

  دانلود نسخه آزمایشی رایگان
  
 

Aspose.Slides for .NET Core برای ایجاد راه حل های پردازش ارائه در هر سیستم عاملی استفاده می شود: ویندوز، لینوکس یا macOS. ارائه و عناصر آن را ایجاد و تغییر دهید: متن، جداول، نمودارها، رسانه ها، انیمیشن ها، SmartArts و عناصر ActiveX.

برنامه های خود را با نمایشگر ارائه، سازنده، مبدل، ویرایشگر، سازنده قالب، مدیر، ادغام، مقایسه کننده، تقسیم کننده، چاپگر، محافظ و موارد دیگر گسترش دهید. به برنامه های C# اجازه دهید هر محتوای ارائه را تغییر دهند: متون، جداول، نمودارها، رسانه ها، SmartArts، ActiveX.

API .NET Core PowerPoint توسط Aspose.Slides یک فرصت منحصر به فرد برای جلوگیری از تکرار کد و استفاده از تمام قدرت پلت فرم NET Core است. API مستقل از PowerPoint یا Open Office کار می کند و به آنها نیاز ندارد.

ویژگی های پیشرفته .NET Core PowerPoint API

اسلایدها را از الگوها ایجاد یا شبیه سازی کنید

کار با جداول پاورپوینت از طریق API

محافظ را روی اشکال اعمال کنید یا بردارید

نمودارهای اکسل را به عنوان OleObjects به اسلایدها اضافه کنید

پشتیبانی از OleObjects لینک شده

ارائه ها را از پایگاه داده تولید کنید

از ارائه ها و PDF حاصل محافظت کنید

ارائه ها را روی چاپگر فیزیکی چاپ کنید

نمودارها را ایجاد و سفارشی کنید

تبدیل ارائه در NET Core

Aspose.Slides for .NET Core API می تواند هر فرمت ارائه پاورپوینت را به سند، تصویر، وب یا فرمت فایل تبدیل کند. برخی از فرمت های محبوب تبدیل عبارتند از: PDF، HTML، JPEG، XPS. فرمت های ارائه نیز می توانند بین یکدیگر تبدیل شوند (مانند PPT به PPTX، PPTX به ODP)، یا به قالب قالب (مانند PPTX به POTM)، قالب نمایش اسلاید (مانند PPTX به PPSX) و بالعکس. کیفیت فایل تبدیل شده به لطف یک موتور رندر که توسط Aspose.Slides برای PowerPoint.NET Core API توسعه یافته است، بالاترین کیفیت را دارد. ممکن است مطمئن باشید که هر ارائه را در هر سیستم عاملی تبدیل می کنید: ویندوز، لینوکس یا macOS.

ارائه ارائه ها - سی شارپ

// load the file to be converted

var prs = new Aspose.Slides.Presentation(dir + "template.pptx");

// render as PDF, XPS & TIFF

prs.Save(dir + "output.pdf", Aspose.Slides.Export.SaveFormat.Pdf);

prs.Save(dir + "output.xps", Aspose.Slides.Export.SaveFormat.Xps);

prs.Save(dir + "output.tiff", Aspose.Slides.Export.SaveFormat.Tiff);

تغییر ارائه در NET Core

با Aspose.Slides for .NET Core می توانید منطق و ظاهر ارائه را تغییر دهید. تمام محتوای متنی را می توان از طریق عناصری مانند متن، پاراگراف، بخش، جدول، یادداشت، نظر، نماد ریاضی ویرایش کرد. افکت‌ها و انیمیشن‌های دو بعدی، سه بعدی برای اشکال، نمودارها، SmartArts، WordArts در دسترس هستند. طراحی ارائه را می توان با استفاده از الگو، تم، اسلاید اصلی، طرح بندی اسلاید ایجاد کرد. رسانه ها، واترمارک، ActiveX نیز از طریق PowerPoint .NET Core API توسط Aspose.Slides قابل دسترسی هستند.

ادغام، مقایسه، تقسیم، چاپ ارائه در NET Core

Aspose.Slides for .NET Core از بسیاری از ویژگی های اضافی پشتیبانی می کند که توسط PowerPoint و سایر نرم افزارهای شخص ثالث برای ارائه ارائه نشده اند. از جمله مقایسه ارائه ها و قالب ها، تقسیم ارائه بر اساس منطق سفارشی، ادغام ارائه ها با فرمت های مختلف، ادغام / اعمال الگو در مجموعه ای از ارائه ها، چاپ ارائه ها و غیره.

اتوماسیون مایکروسافت آفیس - مورد نیاز نیست

Aspose.Slides for .NET Core برای کار با فرمت های پاورپوینت نیازی به نصب Microsoft Office یا Microsoft PowerPoint روی دستگاه ندارد. این یک جایگزین عالی برای اتوماسیون مایکروسافت آفیس از نظر ویژگی های پشتیبانی شده، امنیت، ثبات، مقیاس، سرعت و قیمت است.

مردم چه می گویند

فقط حرف ما را قبول نکنید. ببینید کاربران در مورد API های پاورپوینت چه می گویند.

 
 
مشاهده مطالعات موردی
  
  

Aspose.Slides APIهای پاورپوینت جداگانه را برای سایر محیط های توسعه محبوب به شرح زیر ارائه می دهد: