Aspose.Slides  for .NET

NET API برای فرمت های فایل پاورپوینت

خواندن، نوشتن، اصلاح، ادغام، شبیه سازی، محافظت و تبدیل ارائه های پاورپوینت و OpenOffice در NET C# بدون هیچ نرم افزار خارجی.

  دانلود نسخه آزمایشی رایگان
  
 

Aspose.Slides for .NET یک API پردازش ارائه برای فرمت های پاورپوینت و اپن آفیس است. Aspose.Slides به برنامه ها امکان خواندن، نوشتن، محافظت، تغییر و تبدیل ارائه ها در NET C# را می دهد. متن ارائه، اشکال، نمودارها، جداول و انیمیشن ها را مدیریت کنید، صدا و ویدئو را به اسلایدها اضافه کنید، اسلایدها را پیش نمایش دهید.

Aspose.Slides for .NET از همه فرمت های ارائه محبوب پشتیبانی می کند. از سی شارپ برای ادغام، تقسیم، شبیه سازی و استفاده مجدد از چندین ارائه پاورپوینت، قالب ها و اسلایدها به روش های متعدد استفاده کنید. علاوه بر این، API تعدادی ویژگی پیشرفته مانند چاپ بر روی چاپگرهای فیزیکی و ارائه ارائه به فرمت‌های طرح‌بندی ثابت، HTML و تصاویر را ارائه می‌دهد.

Aspose.Slides for .NET یک API مستقل است و به Microsoft PowerPoint یا هر نرم افزار یا کتابخانه اضافی دیگری نیاز ندارد.

ویژگی های پیشرفته .NET C# PowerPoint API

اسلایدها را از الگوها ایجاد یا شبیه سازی کنید

کار با جداول پاورپوینت از طریق API

محافظ را روی اشکال اعمال کنید یا بردارید

نمودارهای اکسل را به عنوان OleObjects به اسلایدها اضافه کنید

پشتیبانی از OleObjects لینک شده

ارائه ها را از پایگاه داده تولید کنید

از ارائه ها و PDF حاصل محافظت کنید

ارائه ها را روی چاپگر فیزیکی چاپ کنید

نمودارها را ایجاد و سفارشی کنید

تبدیل ارائه به PDF، HTML، TIFF یا XPS در NET C#

Aspose.Slides for .NET API موتور رندر مخصوص به خود را دارد که به ویژه برای رندر کردن فرمت های پاورپوینت و اپن آفیس با بالاترین صحت طراحی شده است. NET C# PowerPoint API به شما امکان می دهد ارائه ها را به تعدادی فرمت استاندارد صنعتی مانند PDF، HTML، TIFF و XPS با نتایجی مشابه با ارائه اصلی صادر کنید. علاوه بر این، برای تبدیل یک PPT در سی شارپ، فقط باید فایل ارائه را بارگذاری کنید و متد Save را به همراه فرمت خروجی مورد نظر فراخوانی کنید. تبدیل پاورپوینت سی شارپ با Aspose.Slides برای NET API واقعاً به همین سادگی است.

ارائه ارائه ها - سی شارپ

// load the file to be converted

var prs = new Aspose.Slides.Presentation(dir + "template.pptx");

// render as PDF, XPS & TIFF

prs.Save(dir + "output.pdf", Aspose.Slides.Export.SaveFormat.Pdf);

prs.Save(dir + "output.xps", Aspose.Slides.Export.SaveFormat.Xps);

prs.Save(dir + "output.tiff", Aspose.Slides.Export.SaveFormat.Tiff);

قالب بندی محتوای ارائه در NET C#

قالب بندی متن و اشکال روی اسلایدها در سی شارپ با استفاده از Aspose.Slides .NET API امکان پذیر است. متن در ارائه ها با کمک قاب های متنی مرتبط با اشکال مدیریت می شود. از این رو قالب بندی متن با استفاده از پاراگراف ها و بخش های مرتبط با فریم های متن را برای توسعه دهندگان آسان می کند. شما همچنین می توانید ویژگی های عناصر شکل مانند موقعیت، اندازه، خط، تصویر، متن و پر کردن را با استفاده از C# PowerPoint API دستکاری کنید.

ایجاد و تغییر PowerPoint SmartArt در NET C#

Aspose.Slides for .NET ایجاد اشکال SmartArt را از ابتدا تسهیل می کند و همچنین توانایی دسترسی، دستکاری یا حذف اشیاء SmartArt موجود از یک اسلاید را فراهم می کند. علاوه بر این، NET C# PowerPoint API توانایی افزودن، حذف یا تکرار گره‌های SmartArt را فراهم می‌کند. همچنین می‌توانید ظاهر SmartArt را به صورت پویا تغییر دهید، مانند سبک تنظیم، رنگ و چیدمان.

محافظت از ارائه در NET C#

Aspose.Slides for .NET API می تواند فایل های ارائه را قفل کند تا از تغییر محتویات محافظت کند. توسعه دهندگان همچنین ممکن است از PPT در C# و همچنین سند PDF تبدیل شده برای توزیع ایمن محافظت کنند. C# PowerPoint API همچنین از حالت دسترسی فقط خواندنی برای ارائه های تولید شده و ویژگی های سند آن پشتیبانی می کند.

ایجاد نمایشگر ارائه با ریز عکسهای اسلاید در NET C#

Aspose.Slides for .NET می تواند تصاویر بندانگشتی از اسلایدها ایجاد کند تا بتوانید تصاویر اسلاید را بین کاربرانی که برنامه پاورپوینت را روی دستگاه خود نصب نکرده اند توزیع کنید. می توانید از C# PowerPoint API برای مشاهده PPT در برنامه C#.NET از هر نوع استفاده کنید: وب سایت سفارشی، برنامه دسکتاپ و غیره. از این ویژگی برای ایجاد نمایشگر ارائه خود در C# استفاده کنید.

ایجاد تصاویر کوچک اسلایدها از طریق .NET - C#

// load the presentation file

var prs = new Aspose.Slides.Presentation(dir + "template.pptx");

// access the first slide from the collection

var sld = prs.Slides[0];

// create a full scale image of the slide

var bmp = sld.GetThumbnail(1f, 1f);

// save the image in JPEG format

bmp.Save(dir + "output.jpg", System.Drawing.Imaging.ImageFormat.Jpeg);

اتوماسیون مایکروسافت آفیس - مورد نیاز نیست

Aspose.Slides for .NET با استفاده از کد مدیریت شده ساخته شده است که برای کار با فرمت های سند پاورپوینت نیازی به نصب Microsoft Office یا Microsoft PowerPoint روی دستگاه ندارد. این یک جایگزین عالی برای اتوماسیون مایکروسافت آفیس از نظر ویژگی های پشتیبانی شده، امنیت، ثبات، مقیاس، سرعت و قیمت است.

مردم چه می گویند

فقط حرف ما را قبول نکنید. ببینید کاربران در مورد API های پاورپوینت چه می گویند.

 
 
مشاهده مطالعات موردی