Microsoft® ارائه پاورپوینت به تبدیل PDF در پایتون

کدهای منبع پایتون برای موارد تبدیل مختلف برای تبدیل PPT به PDF، PNG، HTML، JPEG، PPTX و فرمت های دیگر.

 

Aspose.Slides for Python via .NET یک کتابخانه قدرتمند کلاس داخلی است که برای پردازش و کار با ارائه ها استفاده می شود. تبدیل پاورپوینت به PDF با سرعت و دقت برای توسعه دهندگان آسان است. برای خودکارسازی فرآیندهای کسب و کار در کمترین زمان ممکن نتایج را دریافت کنید. ما در اینجا چند مورد برای خواندن یا بارگیری هر ورودی فرمت‌های پاورپوینت پشتیبانی شده و نوشتن یا ذخیره در هر فرمت خروجی پشتیبانی شده مورد بحث قرار می‌دهیم. .

تبدیل پاورپوینت به پی دی اف در پایتون

Aspose.Slides به شما امکان می دهد فایل ها را با فرمت های PowerPoint PPT، PPTX و OpenOffice ODP به PDF تبدیل کنید. برای تبدیل یک ارائه به PDF، کافی است نام فایل و فرمت ذخیره را در Presentation.save ارسال کنید. روش. کلاس Presentation [save]( https://docs.aspose.com/slides را نشان می دهد روش /python-net/api-reference/aspose.slides/presentation/) که می تواند برای تبدیل کل ارائه PPT، PPTX یا ODP به یک سند PDF فراخوانی شود.

تبدیل پاورپوینت پایتون به پی دی اف
 

تبدیل PDF به PPT در پایتون

Aspose.Slides به شما امکان می دهد ارائه ها را از فایل های PDF وارد کنید. در اصل، شما می توانید یک PDF را به یک ارائه پاورپوینت تبدیل کنید. برای تبدیل PDF به پاورپوینت مراحل زیر را طی کنید:

  • یک شی از کلاس Presentation را نمونه‌سازی کنید.
  • با روش add_from_pdf تماس بگیرید و فایل PDF را ارسال کنید.
  • از روش save برای ذخیره فایل در قالب پاورپوینت استفاده کنید.
تبدیل PDF به پاورپوینت پایتون
 

PPT را با گزینه های سفارشی در پایتون به PDF تبدیل کنید

برای تبدیل دقیق اسلایدهای پاورپوینت به PDF، برنامه نویسان می توانند سند را با استفاده از کلاس «Presentation» بارگذاری کنند و از کلاس PdfOptions استفاده کنند. /pdfoptions/) برای همه گزینه های خاص و سفارشی مانند سطح فشرده سازی متن، کیفیت Jpeg، رفتار متافایل ها، تبدیل اسلایدهای مخفی و همچنین انتخاب اسلایدهای خاص و موارد دیگر. حتی گزینه ای برای محافظت از فایل PDF تبدیل شده با رمز عبور وجود دارد.

تبدیل پاورپوینت پایتون به پی دی اف با تنظیمات سفارشی
 

تبدیل پاورپوینت مایکروسافت به HTML در پایتون

زمانی که نیاز به جاسازی ارائه ها در صفحات وب وجود داشته باشد، نیاز به تبدیل اسلایدها به HTML وجود دارد.

کد پایتون برای تبدیل پاورپوینت به HTML
 

تبدیل پاورپوینت به JPG

تبدیل فرمت های Microsoft® PowerPoint به تصاویر JPEG، PNG، TIFF و غیره یکی دیگر از موارد استفاده رایج است که بیشتر برای ایجاد تصاویر کوچک اسلایدها استفاده می شود.

کد تبدیل PPT به JPG پایتون