Aspose.Slides  for SharePoint

راه حل پاورپوینت شیرپوینت

مدیریت و تبدیل ارائه های پاورپوینت در شیرپوینت.

  دانلود نسخه آزمایشی رایگان
  
 

Aspose.Slides for SharePoint برای مدیریت و تبدیل فایل های پاورپوینت در شیرپوینت. Aspose.Slides، به عنوان یک راه حل پاورپوینت شیرپوینت، می تواند به راحتی فرمت های رایج ارائه مایکروسافت از جمله PPT، POT، PPS، PPTX، POTX و PPSX را وارد کند و می تواند این فرمت ها را به فایل های PDF، TIFF و XPS صادر کند. از تمام قابلیت های SharePoint PPT بدون نیاز به Microsoft PowerPoint Automation استفاده کنید.

Aspose.Slides برای شیرپوینت با Windows SharePoint Services WSS 3.0 و Microsoft Office SharePoint Server 2007، 2010 و 2013 کار می کند.

ویژگی های برنامه تبدیل ارائه SharePoint

تبدیل فایل های پاورپوینت از کتابخانه اسناد شیرپوینت

تنظیم اندازه قلم افسانه فردی

ایجاد نمودار سهام و دریافت تصویر نمودار

محدوده های گرد منطقه نمودار را تنظیم کنید

تغییر رنگ دسته ها در سری

ویژگی های قلم را برای جدول داده های نمودار تنظیم کنید

پس‌زمینه جدول پیش‌فرض را دریافت کنید

اندازه نشان دهنده ویژگی نمودار حباب است

پنهان کردن قاب تصاویر کوچک اسلاید سمت چپ در PPT ایجاد شده

کتاب‌های کار خارجی اکسل پشتیبانی می‌شوند

مسیر کتاب کار منبع داده خارجی نمودار را تنظیم کنید

محدود کردن دسترسی به سیستم فایل محلی هنگام باز کردن یک سند

تبدیل پاورپوینت به چندین فرمت

Aspose.Slides برای شیرپوینت ارائه ها را از کتابخانه اسناد شیرپوینت شما به بسیاری از فرمت های رایج تبادل اسناد تبدیل می کند. Aspose.Slides برای شیرپوینت از فرمت های رایج ارائه به عنوان فرمت های ورودی پشتیبانی می کند و می تواند به فرمت های ارائه و همچنین PDF، TIFF و XPS صادر شود.

نصب آسان و سبک

Aspose.Slides برای شیرپوینت به عنوان یک آرشیو ZIP در دسترس است. فایل ZIP را در درایو محلی سرور MOSS 7.0 یا WSS 3.0 باز کنید و setup.exe را اجرا کنید تا برای استفاده نصب کنید. به همین راحتی است!

مایکروسافت پاورپوینت اتوماسیون - لازم نیست

Aspose.Slides برای شیرپوینت با استفاده از کد مدیریت شده ساخته شده است که برای کار با تبدیل فرمت های سند پاورپوینت هرگز نیازی به نصب پاورپوینت مایکروسافت روی دستگاه ندارد. این یک جایگزین عالی برای اتوماسیون مایکروسافت پاورپوینت از نظر ویژگی های پشتیبانی شده، امنیت، پایداری، مقیاس پذیری، سرعت و قیمت است.