PNG JPG BMP TIFF DOCX
Aspose.Slides for .NET

PPSM Formatlarını C# ile Düzenle

Microsoft veya Adobe PDF gibi herhangi bir yazılım kullanmadan sunucu taraflı Aspose.Slides for .NET API’lerini kullanarak yerel ve yüksek performanslı PPSM belge düzenleme.

C# Kullanarak PPSM Dosyası Nasıl Düzenlenir

PPSM dosyasını düzenlemek için zengin özelliklere sahip, güçlü bir Aspose.Slides for .NET API’sini kullanacağız. ve herhangi bir düzenleyici için C# platformu için kullanımı kolay API. NuGet paket yöneticisini açın, Aspose.Slides‘i arayın ve kurun. Paket Yöneticisi Konsolundan aşağıdaki komutu da kullanabilirsiniz.

Emretmek


PM> Install-Package Aspose.Slides

PPSM Dosyalarını C# ile Düzenleme Adımları

ile temel bir belge düzenleme

Aspose.Slides for .NET

API’ler sadece birkaç satır kodla yapılabilir.

{{code_steps}}

sistem gereksinimleri

API’lerimiz tüm büyük platformlarda ve İşletim Sistemlerinde desteklenir. Aşağıdaki kodu çalıştırmadan önce lütfen sisteminizde aşağıdaki ön koşulların bulunduğundan emin olun.

 • Microsoft Windows veya .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono veya Xamarin Platformları ile uyumlu bir işletim sistemi
 • Microsoft Visual Studio gibi geliştirme ortamı
 • Projenizde referans verilen .NET DLL için Aspose.Slides - Yukarıdaki İndir düğmesini kullanarak NuGet’ten yükleyin
 

PPSM Dosyalarını Düzenle - C#

 
 • Aspose.Slides API, Microsoft PowerPoint belgelerini okumak, yazmak, değiştirmek ve PDF, XPS, HTML, TIFF, ODP ve diğer çeşitli formatlara dönüştürmek için kullanılabilir. Sıfırdan yeni dosyalar oluşturabilir ve bunları ilgili desteklenen biçimlerde kaydedebilirsiniz. Aspose.Slides, sunumlar, slaytlar ve öğeler oluşturmak, ayrıştırmak veya değiştirmek için bağımsız bir API’dir ve Microsoft veya OpenOffice gibi herhangi bir yazılıma bağlı değildir.

  Online PPSM Editor Live Demos

  Edit PPSM documents right now by visiting our Live Demos website . The live demo has the following benefits

    No need to download Aspose API.
    No need to write any code.
    Just upload your PPSM files, Use online editor for editing instantly.
    Then save and download.

  PPSM PPSM Dosya Biçimi nedir

  Files with PPSM extension represent Macro-enabled Slide Show file format created with Microsoft PowerPoint 2007 or higher. Another similar file format is PPTM which differs in opening with Microsoft PowerPoint in editable format instead of running as Slide Show. When run as slide show, the PPSM file shows the presentation slides with contents intact in the slide show and is in read-only mode by default. PPSM files can still be edited in Microsoft PowerPoint by opening it in PowerPoint.

  Daha Fazla Oku