Node.js’de FODP’ı PPTM’a dönüştürün

Aspose.Slides for Node.js Java aracılığıyla, PowerPoint sunumlarını Node.js’deki çeşitli formatlara dönüştürmenize olanak tanıyan güçlü ve kullanımı kolay bir kitaplıktır. Tüm sunum öğelerini ve formatlarını destekler ve bunlara erişmek ve bunları değiştirmek için zengin bir API sağlar. Ayrıca daha fazla işlem yapmak veya paylaşmak için slaytlarınızı çeşitli formatlara aktarmanıza da olanak tanır.

Node.js'de FODP'ı PPTM'a dönüştürün

Aspose.Slides for Node.js via Java , sunum dosyalarını oluşturmaya ve düzenlemeye yönelik güçlü bir Node.js kitaplığıdır. Ayrıca, FODP biçimini PPTM biçimine dönüştürmek için esnek yollar sağlar. Herhangi bir geliştirici veya uygulama Java aracılığıyla Aspose.Slides for Node.js kullanarak yalnızca birkaç satır kodla FODP dosyalarını PPTM dosyalarına dönüştürebilir.

Modern bir belge işleme API’si olan Aspose.Slides for Node.js, FODP dosyaları hızlı bir şekilde PPTM dosya formatlarına aktarır. Aspose PowerPoint kitaplığı, FODP biçimini PPTM biçimine ve diğer birçok dosya biçimine dönüştürmenize olanak tanır

Node.js'yi kullanarak FODP biçimini PPTM biçimine dönüştürün

FODP dosyasını PPTM biçimine dönüştürmek için, FODP dosyasından Sunum oluşturmanız ve bunu PPTM olarak kaydetmeniz gerekir.

FODP biçimini PPTM biçimine dönüştürmek için Node.js kodu


var aspose = aspose || {};

aspose.slides = require("aspose.slides.via.java");

var pres = new aspose.slides.Presentation("welcome-to-powerpoint.fodp");
try
{
    pres.save("output.pptm", aspose.slides.SaveFormat.Pptm);
}
finally
{
    if (pres != null) pres.dispose();
}

Java API aracılığıyla Aspose.Slides for Node.js kullanarak FODP'ı PPTM'a dönüştürme

Java aracılığıyla Aspose.Slides for Node.js kullanarak FODP dosyasını PPTM biçimine dönüştürmek için, paketi JavaScript dosyanıza aktarmanız ve Sunum sınıfının bir örneğini oluşturmanız gerekir. Sunum sınıfı bir PowerPoint belgesini temsil eder ve öğelerine erişmeye ve bunları yönetmeye yönelik yöntemler sağlar.

  1. Aspose.Slides for Node.js’yi Java aracılığıyla yükleyin.

  2. Node.js projenize bir kitaplık referansı ekleyin (kitaplığı içe aktarın).

  3. Kaynak FODP dosyalarını Node.js’de açın.

  4. Sonucu PPTM dosyası olarak kaydedin.

FODP'ı Desteklenen Diğer Formatlara Dönüştürün

Ayrıca FODP dosyasını dönüştürebilir ve diğer dosya formatlarına kaydedebilirsiniz. Desteklenen tüm formatları aşağıda görün