Node.js’de PPSM’ı PPTX’a dönüştürün

Aspose.Slides for Node.js Java aracılığıyla, PowerPoint sunumlarını Node.js’deki çeşitli formatlara dönüştürmenize olanak tanıyan güçlü ve kullanımı kolay bir kitaplıktır. Tüm sunum öğelerini ve formatlarını destekler ve bunlara erişmek ve bunları değiştirmek için zengin bir API sağlar. Ayrıca daha fazla işlem yapmak veya paylaşmak için slaytlarınızı çeşitli formatlara aktarmanıza da olanak tanır.

Node.js'de PPSM'ı PPTX'a dönüştürün

Aspose.Slides for Node.js via Java , sunum dosyalarını oluşturmaya ve düzenlemeye yönelik güçlü bir Node.js kitaplığıdır. Ayrıca, PPSM biçimini PPTX biçimine dönüştürmek için esnek yollar sağlar. Herhangi bir geliştirici veya uygulama Java aracılığıyla Aspose.Slides for Node.js kullanarak yalnızca birkaç satır kodla PPSM dosyalarını PPTX dosyalarına dönüştürebilir.

Modern bir belge işleme API’si olan Aspose.Slides for Node.js, PPSM dosyaları hızlı bir şekilde PPTX dosya formatlarına aktarır. Aspose PowerPoint kitaplığı, PPSM biçimini PPTX biçimine ve diğer birçok dosya biçimine dönüştürmenize olanak tanır

Node.js'yi kullanarak PPSM biçimini PPTX biçimine dönüştürün

PPSM dosyasını PPTX biçimine dönüştürmek için, PPSM dosyasından Sunum oluşturmanız ve bunu PPTX olarak kaydetmeniz gerekir.

PPSM biçimini PPTX biçimine dönüştürmek için Node.js kodu


var aspose = aspose || {};

aspose.slides = require("aspose.slides.via.java");

var pres = new aspose.slides.Presentation("welcome-to-powerpoint.ppsm");
try
{
    pres.save("output.pptx", aspose.slides.SaveFormat.Pptx);
}
finally
{
    if (pres != null) pres.dispose();
}

Java API aracılığıyla Aspose.Slides for Node.js kullanarak PPSM'ı PPTX'a dönüştürme

Java aracılığıyla Aspose.Slides for Node.js kullanarak PPSM dosyasını PPTX biçimine dönüştürmek için, paketi JavaScript dosyanıza aktarmanız ve Sunum sınıfının bir örneğini oluşturmanız gerekir. Sunum sınıfı bir PowerPoint belgesini temsil eder ve öğelerine erişmeye ve bunları yönetmeye yönelik yöntemler sağlar.

  1. Aspose.Slides for Node.js’yi Java aracılığıyla yükleyin.

  2. Node.js projenize bir kitaplık referansı ekleyin (kitaplığı içe aktarın).

  3. Kaynak PPSM dosyalarını Node.js’de açın.

  4. Sonucu PPTX dosyası olarak kaydedin.

PPSM'ı Desteklenen Diğer Formatlara Dönüştürün

Ayrıca PPSM dosyasını dönüştürebilir ve diğer dosya formatlarına kaydedebilirsiniz. Desteklenen tüm formatları aşağıda görün