Node.js’de PPT’ı ODP’a dönüştürün

Aspose.Slides for Node.js Java aracılığıyla, PowerPoint sunumlarını Node.js’deki çeşitli formatlara dönüştürmenize olanak tanıyan güçlü ve kullanımı kolay bir kitaplıktır. Tüm sunum öğelerini ve formatlarını destekler ve bunlara erişmek ve bunları değiştirmek için zengin bir API sağlar. Ayrıca daha fazla işlem yapmak veya paylaşmak için slaytlarınızı çeşitli formatlara aktarmanıza da olanak tanır.

Node.js'de PPT'ı ODP'a dönüştürün

Aspose.Slides for Node.js via Java , sunum dosyalarını oluşturmaya ve düzenlemeye yönelik güçlü bir Node.js kitaplığıdır. Ayrıca, PPT biçimini ODP biçimine dönüştürmek için esnek yollar sağlar. Herhangi bir geliştirici veya uygulama Java aracılığıyla Aspose.Slides for Node.js kullanarak yalnızca birkaç satır kodla PPT dosyalarını ODP dosyalarına dönüştürebilir.

Modern bir belge işleme API’si olan Aspose.Slides for Node.js, PPT dosyaları hızlı bir şekilde ODP dosya formatlarına aktarır. Aspose PowerPoint kitaplığı, PPT biçimini ODP biçimine ve diğer birçok dosya biçimine dönüştürmenize olanak tanır

Node.js'yi kullanarak PPT biçimini ODP biçimine dönüştürün

PPT dosyasını ODP biçimine dönüştürmek için, PPT dosyasından Sunum oluşturmanız ve bunu ODP olarak kaydetmeniz gerekir.

PPT biçimini ODP biçimine dönüştürmek için Node.js kodu


var aspose = aspose || {};

aspose.slides = require("aspose.slides.via.java");

var pres = new aspose.slides.Presentation("welcome-to-powerpoint.ppt");
try
{
    pres.save("output.odp", aspose.slides.SaveFormat.Odp);
}
finally
{
    if (pres != null) pres.dispose();
}

Java API aracılığıyla Aspose.Slides for Node.js kullanarak PPT'ı ODP'a dönüştürme

Java aracılığıyla Aspose.Slides for Node.js kullanarak PPT dosyasını ODP biçimine dönüştürmek için, paketi JavaScript dosyanıza aktarmanız ve Sunum sınıfının bir örneğini oluşturmanız gerekir. Sunum sınıfı bir PowerPoint belgesini temsil eder ve öğelerine erişmeye ve bunları yönetmeye yönelik yöntemler sağlar.

  1. Aspose.Slides for Node.js’yi Java aracılığıyla yükleyin.

  2. Node.js projenize bir kitaplık referansı ekleyin (kitaplığı içe aktarın).

  3. Kaynak PPT dosyalarını Node.js’de açın.

  4. Sonucu ODP dosyası olarak kaydedin.

PPT'ı Desteklenen Diğer Formatlara Dönüştürün

Ayrıca PPT dosyasını dönüştürebilir ve diğer dosya formatlarına kaydedebilirsiniz. Desteklenen tüm formatları aşağıda görün