Конвертація кодів кольорів на C#

Використовуйте бібліотеку C# для перетворення між кольоровими форматами - RGB, HEX, HSL, HSV, CMYK, LAB, XYZ тощо.

Перетворення кодів кольорів за допомогою C#

Aspose.SVG для .NET API пропонує високошвидкісну бібліотеку C#, яку можна використовувати для різних завдань аналізу SVG. Однією з особливостей API є легкий доступ до роботи з кількома колірними просторами. Клас Color дозволяє аналізувати кольори (такі як RGB, HEX, HSL, HWB, CMYK, NCOL, LCH, OKLCH, LAB, OKLAB) із представлення рядків і перетворити їх у потрібний колірний простір. Кольорові коди та формати відіграють вирішальну роль у різних сферах, таких як веб-дизайн, графічний дизайн, фотографія, мистецтво тощо. Різні завдання можуть вимагати різних форматів кольорів, отже, потрібна функція перетворення кольорів.


Код C# для перетворення HEX у RGB

Високошвидкісна бібліотека C# дозволяє розробникам .NET швидко й ефективно перетворювати коди кольорів між такими популярними форматами, як HEX, RGB, HSL, HSV, HWB, CMYK, XYZ, LAB, OKLAB, LCH, OKLCH тощо. Перетворення кольорів може бути виконане в кілька рядків коду:

Перетворення HEX на RGB - C#


// Parse HEX color from a string
var color = Color.FromString("#DEB487");
// Convert HEX to RGB 
string rgbColor = color.ToRgbString();
// Print result to console
Console.WriteLine(rgbColor);
//result should be: rgb(222, 180, 135)

Кольори SVG у документації

Коди кольорів або формати кольорів тісно пов’язані з методами опису та визначення кольорів і широко використовуються в Інтернеті, дизайні, поліграфії, фотографії, мистецтві тощо. І для різних завдань перевага надається різним форматам кольорів. Тому інколи вам може знадобитися конвертувати кольорові формати.

Перегляньте нашу документацію, щоб дізнатися більше про використання функцій API Aspose.SVG і розгляньте приклади C# для найпоширеніших сценаріїв обробки SVG. У статті документації Як змінити колір SVG, ви можете переглянути, як змінити колір елементів і фону в зображеннях SVG за допомогою бібліотеки .NET Aspose.SVG. У статті Колір SVG детально описано, як можна розфарбувати текст і форми SVG. Ви знайдете огляд того, як визначається колір, у тому числі різні способи керування прозорістю вмісту SVG.


Онлайн-конвертери кольорів

Кольорові Конвертери – це безкоштовні онлайнові веб-застосунки, які дозволяють конвертувати кольори між різними кодами кольорів, як-от RGB, HEX, HSL, HSV, HWB, LAB, CMYK, LCH, XYZ, OKLAB, OKLCH, RGBA, HSLA тощо на льоту. Перетворювачі кольорів прості у використанні та працюють у будь-якому браузері та операційній системі. Ви отримуєте результат одразу після введення коду кольору, який потрібно конвертувати.

Встановлення бібліотеки Aspose.SVG для .NET

Aspose.SVG для .NET – це гнучка міжплатформна бібліотека, яка розроблена для надання широкого спектру функцій для обробки та відтворення документів SVG. Він легко інтегрується у ваші програми .NET для роботи з файлами SVG без встановлення стороннього програмного забезпечення. Наш API SVG .NET можна використовувати з будь-якою мовою .NET, як-от C#, VB.NET, ASP.NET тощо. Він однаково добре працює на будь-якій ОС, яка може інсталювати Mono (підтримка .NET 4.0 Framework) або використовувати .NET ядро. Це включає Windows, Linux і macOS.

Встановлення Aspose.SVG для .NET через NuGet :

  1. Використання консолі диспетчера пакетів.
  2. Використання графічного інтерфейсу користувача NuGet Package Manager.

Додаткову інформацію про встановлення бібліотеки C# ви знайдете у документації Aspose.SVG.

Інші підтримувані Конвертери Кольорів