Конвертувати HEX у RGB на C#

Aspose.SVG для .NET API пропонує високошвидкісну бібліотеку C#, яку можна використовувати для різних завдань аналізу SVG. Однією з особливостей API є легкий доступ до роботи з кількома колірними просторами. Клас Color дозволяє аналізувати кольори (такі як RGB, HEX, HSL, HWB, CMYK, NCOL, LCH, OKLCH, LAB, OKLAB) із представлення рядків і перетворити їх у потрібний колірний простір. Кольорові коди та формати відіграють вирішальну роль у різних сферах, таких як веб-дизайн, графічний дизайн, фотографія, мистецтво тощо. Різні завдання можуть вимагати різних форматів кольорів, отже, потрібна функція перетворення кольорів.


Онлайн Конвертер Кольорів

Якщо вам потрібно перетворити кольори з однієї колірної моделі в іншу, скористайтеся нашим безкоштовним онлайн-інструментом! Він підтримує різні колірні простори, включаючи HEX, RGB, CMYK, HSL, LAB, NCOL, XYZ тощо. Вам просто потрібно ввести значення кольору для перетворення! Клацніть всередині області кольору, щоб вибрати колір, або введіть код кольору в текстове поле введення. Ви одразу побачите інші коди кольорів для вибраного кольору в розділі «Output».


Як перетворити HEX на RGB за допомогою C#

Якщо ви хочете використовувати функції перетворення у своєму продукті або програмно перетворити HEX на RGB, перегляньте приклад коду C# вище. Перетворення кольорів можна виконати за допомогою кількох рядків коду:

  1. Метод Color.FromString("#DEB487") використовується для аналізу коду кольору HEX із його рядкового представлення та повертає екземпляр Color.
  2. Метод color.ToRgbString() використовується для перетворення кольору з HEX у колірний простір RGB у форматі: rgb(0,0,0).
  3. Значення кольору RGB друкується у консолі за допомогою Console.WriteLine(rgbColor).

Перегляньте нашу документацію, щоб дізнатися більше про використання функцій API Aspose.SVG і розгляньте приклади C# для найпоширеніших сценаріїв обробки SVG. У статті документації Як змінити колір SVG, ви можете переглянути, як змінити колір елементів і фону в зображеннях SVG за допомогою бібліотеки .NET Aspose.SVG. У статті Колір SVG детально описано, як можна розфарбувати текст і форми SVG.

Кольорові Конвертери – це безкоштовні онлайнові веб-застосунки, які дозволяють конвертувати кольори між різними кодами кольорів, як-от RGB, HEX, HSL, HSV, HWB, LAB, CMYK, LCH, XYZ, OKLAB, OKLCH, RGBA, HSLA тощо на льоту. Перетворювачі кольорів прості у використанні та працюють у будь-якому браузері та операційній системі. Ви отримуєте результат одразу після введення коду кольору, який потрібно конвертувати.


FAQ

1. Як перетворити HEX на RGB?

Aspose.SVG дозволяє конвертувати HEX в інші кольорові формати будь-яким способом – онлайн чи програмно. Наприклад, ви можете конвертувати HEX у режимі реального часу за допомогою онлайнового Color Converter , який швидко та високоякісно перетворює коди кольорів. Завантажте, конвертуйте та одразу отримайте результат!

2. У які інші коди кольорів я можу конвертувати HEX?

Ви можете виконувати перетворення між моделями кольорів, такими як RGB, HEX, HSL, HSV, HWB, LAB, CMYK, XYZ, LCH, OKLAB тощо.

3. Чому я маю конвертувати HEX?

Колірний простір – це певна організація кольорів, яка є набором інформації та даних, які визначають, як система або пристрій відображає колір користувачеві. Кольорові простори тісно пов’язані з методами опису та визначення цих кольорів за допомогою їхніх відповідних колірних кодів. Для різних завдань перевага надається різним кольоровим кодам. Наприклад, кольори RGB призначені для Інтернету, а кольори CMYK – для друку.

4. Скільки кольорів можна використовувати в HTML, CSS і SVG?

Якщо ви перевірите систему RGB, ви побачите, що існує 256 різних варіантів кількості для кожного кольору - червоного, зеленого та синього. Отже, згідно з моделлю куба RGB, кількість кольорів становить 256^3 = 16 777 216. Якщо вам подобається працювати з назвами кольорів, у HTML5 можна використовувати 147 назв кольорів HTML, включаючи 17 стандартних. Використовуючи HTML4, ви можете обробляти 140 назв кольорів, включаючи 16 стандартних кольорів. Додатковим кольором у HTML5 є помаранчевий.Що таке колір HEX?

HEX-коди є найбільш використовуваними кодами кольорів. Це тому, що вони прості та зрозумілі. HEX-коди – це не що інше, як шістнадцяткове представлення RGB. Шестизначне число кольору структуровано у три групи по дві цифри, які вказують кількість червоного, зеленого та синього кольорів у додатковому кольорі. Кожна двозначна шістнадцяткова пара може мати значення від 00 до FF. Це дає понад 16 мільйонів можливих кольорів. Якщо кожна з трьох груп містить символи, наприклад #RRGGBB, то їх можна записати як #RGB. Шістнадцяткові значення кольорів підтримуються в усіх браузерах.

Що таке колір RGB?

Колірний простір RGB (Red, Green, Blue) складається з усіх можливих кольорів, які можна отримати шляхом змішування червоного, зеленого та синього. Ця кольорова модель популярна у фотографії, телевізійній та комп’ютерній графіці. Значення RGB задаються як ціле число від 0 до 255. Так, наприклад, rgb(255,0,0) відображається червоним. Для червоного параметра встановлено найвище значення (255), а для решти встановлено значення 0.
Бібліотека C# Aspose.SVG підтримує відсотки RGB (від 0% до 100%). Наприклад, rgb(100%,0,0) відображається червоним.

Початок роботи з .NET SVG API

Якщо ви зацікавлені в розробці масштабованої векторної графіки та її застосуванні, встановіть наш гнучкий, високошвидкісний Aspose.SVG для .NET API із потужним набором інтерфейсів для C# та інших мов програмування .NET.
Встановіть із командного рядка як nuget install Aspose.SVG або через консоль диспетчера пакетів Visual Studio за допомогою Install-Package Aspose.SVG. Крім того, отримайте офлайн-інсталятор MSI або бібліотеки DLL у ZIP-файлі з завантажень. Aspose.SVG для .NET API – це окрема бібліотека, яка не залежить від будь-яке програмне забезпечення для обробки документів SVG.
Щоб отримати докладніші відомості про встановлення бібліотеки C# і системні вимоги, зверніться до документації Aspose.SVG.

Інші підтримувані Конвертери Кольорів

RGB to HEX (Hexadecimal Color)
RGB to CMYK (Cyan, Magenta, Yellow, and blacK)
RGB to HSL (Hue, Saturation and Lightness)
RGB to HWB (Hue, Whiteness and Blackness)
RGB to LAB (CIELAB Color Space)
RGB TO LCH (Lightness, Chroma, and Hue)
HEX to RGB (Red, Green and Blue)
HEX to HSL (Hue, Saturation and Lightness)
HEX to LAB (CIELAB Color Space)
HEX to CMYK (Cyan, Magenta, Yellow, and blacK)
HSL to RGB (Red, Green and Blue)
HSL to HEX (Hexadecimal Color)
HSL TO CMYK (Cyan, Magenta, Yellow, and blacK)
HSV TO HSL (Hue, Saturation and Lightness)
HSV TO RGB (Red, Green and Blue)
CMYK TO RGB (Red, Green and Blue)
CMYK TO HEX (Hexadecimal Color)
CMYK TO HSL (Hue, Saturation and Lightness)
RGBA to HSLA (Hue, Saturation, Lightness, and Alpha)
HSLA TO RGBA (Red, Green, Blue, and Alpha)