Конвертація SVG на C#

Перетворюйте SVG на PDF, XPS, JPEG, PNG, TIFF, BMP, GIF онлайн або за допомогою C# бібліотеки

Як конвертувати SVG за допомогою C#

SVG (Scalable Vector Graphics) – це формат зображень на основі XML для двовимірної графіки. Це формат векторної графіки, призначений переважно для Інтернету. Головною перевагою SVG є його неперевершена здатність масштабувати до будь-якого розміру без жодного погіршення якості. Всі сучасні браузери підтримують SVG, і, здавалося б, мережа вже повинна переходити на векторну графіку. Однак існують деякі обмеження щодо використання SVG, і іноді вам потрібно конвертувати SVG в інші формати.

Aspose.SVG for .NET API спрощує процес конвертації для розробників. Перетворення між форматами можна виконати за допомогою кількох різних підходів:

  • Статичний Converter class – це спільний фасад, який забезпечує перетворення файлів SVG у популярні формати та дозволяє виконувати ці операції зручно і легко.

  • Метод RenderTo() використовується для перетворення SVG в інший формат і надсилання документа на пристрій виводу. API Aspose.SVG забезпечує таку реалізацію пристроїв виводу: класи PdfDevice, XpsDevice та ImageDevice, які виконують візуалізацію у формати файлів PDF, XPS та Image відповідно.

Онлайн Конвертер SVG

Ви можете конвертувати SVG за допомогою Aspose.SVG для .NET API у режимі реального часу. Наступний приклад C# демонструє, як перетворити документ SVG. Завантажте файл із локальної файлової системи, виберіть вихідний формат і запустіть приклад. Ви одразу отримаєте результат окремим файлом.

Популярні перетворення SVG у документації

Бібліотека Aspose.SVG для .NET дозволяє створювати, редагувати, читати та конвертувати файли SVG програмним шляхом за допомогою C#. Головною особливістю SVG C# API є функція перетворення. Простір імен Aspose.SVG.Converters реалізує простий доступ до методів перетворення. Він забезпечує широкий спектр перетворень SVG у популярні формати, такі як PDF, XPS, JPEG, PNG, BMP, TIFF і GIF. Перегляньте розділ документації Як конвертувати Файли SVG, щоб дізнатися більше про функції перетворення SVG C# API.

Встановлення бібліотеки Aspose.SVG для .NET

Aspose.SVG для .NET – це гнучка міжплатформна бібліотека, яка розроблена для надання широкого спектру функцій для обробки та відтворення документів SVG. Вона легко інтегрується у ваші програми .NET для роботи з файлами SVG без встановлення стороннього програмного забезпечення. Наш API SVG .NET можна використовувати з будь-якою мовою .NET, як-от C#, VB.NET, ASP.NET тощо. Він однаково добре працює на будь-якій ОС, яка може інсталювати Mono (підтримка .NET 4.0 Framework) або використовувати .NET ядро. Це включає Windows, Linux і macOS.

Встановлення Aspose.SVG для .NET через NuGet :

  1. Використання консолі диспетчера пакетів.
  2. Використання графічного інтерфейсу користувача NuGet Package Manager.

Додаткову інформацію про встановлення бібліотеки C# ви знайдете у документації Aspose.SVG.

Інші підтримувані перетворення

Ви також можете конвертувати файли SVG у багато інших форматів файлів, включаючи деякі з перелічених нижче: