Конвертація SVG у BMP на C#

SVG є одним із найбільш використовуваних форматів для створення веб-сайтів і друку графіки для досягнення масштабованості. Але іноді вам потрібно конвертувати SVG і зберегти його у форматі растрового зображення. За допомогою API Aspose.SVG для .NET ви можете програмно перетворювати SVG на зображення BMP із повним контролем над широким діапазоном параметрів перетворення. Потужний C# API дозволяє конвертувати SVG у популярні формати з високою швидкістю та високою якістю. Перетворюйте файли SVG у BMP, щоб було легко ділитися, співпрацювати та подавати візуальний вміст на різних пристроях і платформах!


Онлайн Конвертер SVG

Перевірте якість перетворення SVG на BMP прямо у своєму браузері! Наступний приклад C# демонструє, як перетворити документ SVG за допомогою методу ConvertSVG(). Ми описуємо вихідний код для читання SVG із файлу та подальшого перетворення SVG у BMP із стандартними параметрами збереження. Завантажте SVG із локальної файлової системи, виберіть вихідний формат і запустіть приклад. Ви одразу отримаєте результат окремим файлом.

Перегляньте нашу документацію щоб дізнатися більше про використання функцій перетворення API Aspose.SVG і розглянути приклади C# для найпоширеніших сценаріїв конвертації SVG. У статті документації Перетворити SVG на зображення, ви можете розглянути приклади C#, як перетворити SVG на зображення різними способами. Розглянемо деякі з них:


Кроки для перетворення SVG на BMP за допомогою методу ConvertSVG().

 1. Завантажте файл SVG за допомогою одного з конструкторів SVGDocument() класу SVGDocument.
 2. Створіть новий об’єкт ImageSaveOptions із форматом BMP ImageFormat. За замовчуванням властивість Format має значення PNG.
 3. Використовуйте метод ConvertSVG(), щоб зберегти SVG як зображення BMP. Потрібно передати SVGDocument, ImageSaveOptions і вихідний шлях до методу ConvertSVG().
 4. Файл BMP буде збережено за вказаним шляхом.

Кроки для перетворення SVG на BMP за допомогою методу RenderTo().

 1. Ініціалізуйте SVGDocument з файлу SVG.
 2. Створіть об’єкт класу ImageRenderingOptions. Використовуйте конструктор ImageRenderingOptions() і вкажіть властивість Format документа.
 3. Створіть об’єкт класу ImageDevice і вкажіть ім’я вихідного файлу для візуалізації.
 4. Викличте метод RenderTo() і передайте йому об’єкт ImageDevice.

Перетворення SVG на BMP

using (var document = new SVGDocument("input.svg"))
{
	var options = new ImageRenderingOptions(ImageFormat.Bmp);
	using (IDevice device = new ImageDevice(options, "output.bmp"))
	{
		document.RenderTo(device);          
	}
}

FAQ

1. Як перетворити SVG на BMP?

Aspose.SVG дозволяє конвертувати SVG в інші формати будь-яким способом - онлайн або програмно. Ви можете конвертувати SVG у реальному часі за допомогою SVG Converter, який перетворює ваші файли швидко та з високою якістю. Завантажуйте, конвертуйте SVG і отримуйте результати за кілька секунд.

2. Чому я маю конвертувати SVG?

Векторна графіка є одним із найпопулярніших напрямків веб-дизайну останніх років. Всі сучасні браузери підтримують SVG, і, здавалося б, мережа вже повинна переходити на векторну графіку. Однак існують певні обмеження щодо використання SVG, й іноді вам потрібно конвертувати SVG.

3. У які інші формати файлів я можу конвертувати SVG?

API Aspose.SVG надає широкий спектр перетворень SVG у популярні формати, такі як PDF, XPS, DOCX, JPEG, PNG, BMP, TIFF і GIF.

4. Чи можу я конвертувати SVG у BMP на Linux, Mac OS, Android або iOS?

Так, ви можете використовувати SVG Converter у будь-якій операційній системі, яка має веб-браузер. Він працює онлайн і не потребує встановлення додаткового програмного забезпечення.

Початок роботи з .NET SVG API

Якщо ви зацікавлені в розробці масштабованої векторної графіки та її застосуванні, встановіть наш гнучкий, високошвидкісний Aspose.SVG для .NET API із потужним набором інтерфейсів для C# та інших мов програмування .NET.
Встановіть із командного рядка як nuget install Aspose.SVG або через консоль диспетчера пакетів Visual Studio за допомогою Install-Package Aspose.SVG. Крім того, отримайте офлайн-інсталятор MSI або бібліотеки DLL у ZIP-файлі з завантажень. Aspose.SVG для .NET API – це окрема бібліотека, яка не залежить від будь-яке програмне забезпечення для обробки документів SVG.
Щоб отримати докладніші відомості про встановлення бібліотеки C# і системні вимоги, зверніться до документації Aspose.SVG.

Інші підтримувані перетворення SVG

Ви також можете конвертувати SVG у багато інших форматів файлів:

SVG TO PDF (Portable Document Format)
SVG TO BMP (Bitmap Image)
SVG TO IMAGE (Image formats)
SVG TO JPEG (JPEG Image)
SVG TO GIF (Graphical Interchange Format)
SVG TO PNG (Portable Network Graphics)