Об’єднуйте файли SVG на C#

Файли SVG за результатом об’єднання можуть бути збережені у популярних форматах, включаючи PDF, XPS, BMP, JPEG, PNG, GIF і TIFF.

Як об’єднати декілька SVG файлів на C#

Є багато причин, чому вам потрібно об’єднати кілька SVG або зображень в один документ. Щоб об’єднати файли SVG, ми будемо використовувати Aspose.SVG for .NET API , який є потужним і простим у використанні API обробки документів для платформи C#. Наша бібліотека C# надає клас SvgRenderer для візуалізації та об’єднання SVG документів. Метод Render() дає вам можливість надсилати кілька документів одночасно на вихідний пристрій візуалізації та об’єднувати їх.

Приклад C# для об’єднання документів SVG у PDF файл

Високошвидкісна бібліотека C# дозволяє розробникам .NET об’єднувати файли SVG і конвертувати об’єднаний результат у багато популярних форматів, таких як PDF, XPS, JPEG, PNG, BMP, GIF і TIFF, з високою якістю та ефективністю. Об’єднання документів можна виконати за допомогою кількох рядків коду:

Об’єднати SVG у PDF – C#

// Initialize SVG documents from files to merge 
using (var document1 = new SVGDocument("document1.svg"))
using (var document2 = new SVGDocument("document2.svg"))
using (var document3 = new SVGDocument("document3.svg"))
{
  // Create an instance of SvgRenderer
  using var renderer = new Aspose.Svg.Rendering.SvgRenderer();	
  // Create an instance of SvgRenderer
  using var device = new Aspose.Svg.Rendering.Pdf.PdfDevice("result.pdf");
  //Merge all SVG documents to PDF
  renderer.Render(device, document1, document2, document3);
}

Об’єднання SVG у документації

Бібліотека Aspose.SVG для .NET дозволяє створювати, редагувати, читати, конвертувати та об’єднувати файли SVG програмним шляхом за допомогою C#. Простір імен Aspose.Svg.Rendering реалізує простий доступ до методів перетворення та злиття. Крім того, він забезпечує поєднання файлів SVG у популярні формати, такі як PDF, XPS, JPEG, PNG, BMP, TIFF і GIF. Перегляньте розділ документації How to Merge SVG Files , щоб дізнатися більше про функції об’єднання SVG C# API.

Встановлення бібліотеки Aspose.SVG для .NET

Aspose.SVG для .NET — це гнучка міжплатформна бібліотека, яка розроблена для надання широкого спектру функцій для обробки та відтворення документів SVG. Вона легко інтегрується у ваші програми .NET для роботи з файлами SVG без встановлення стороннього програмного забезпечення. Наш API SVG .NET можна використовувати з будь-якою мовою .NET, як-от C#, VB.NET, ASP.NET тощо. Він однаково добре працює на будь-якій ОС, яка може інсталювати Mono (підтримка .NET 4.0 Framework) або використовувати .NET ядро. Це включає Windows, Linux і macOS.

Встановлення Aspose.SVG для .NET через NuGet :

 1. Використання консолі диспетчера пакетів.
 2. Використання графічного інтерфейсу користувача NuGet Package Manager.

Додаткову інформацію про встановлення бібліотеки C# ви знайдете у документації Aspose.SVG.

Інші підтримувані Об’єднання

Ви можете об’єднувати файли SVG у багато інших форматів файлів, у тому числі кілька перелічених нижче: