Онлайн Конструктор Трафаретів

Якщо вам потрібно перетворити свої фотографії чи зображення на трафарети, скористайтеся нашим безкоштовним онлайн-інструментом! Він дозволяє не тільки отримувати растрові трафарети, а й векторизувати їх і працювати з масштабованими і чіткими зображеннями. Stencil Maker підтримує JPEG, JPG, PJP, PJPEG, PNG, BMP, ICO, GIF, TIFF, WEBP, XBM, SVG та інші формати зображень!
Що таке трафарет зображення?

Трафаретне створення зображень – це процес, який перетворює звичайне зображення чи фотографію на контурне зображення, яке можна використовувати як трафарет для ефектів, схожих на графіті.

Щоб перетворити фотографію або зображення на трафарет, потрібно виконати кілька основних кроків:

 • Перетворіть фотографію чи зображення в градації сірого. Цей крок є необов’язковим, оскільки натомість ви можете зменшити кількість кольорів для квантування.
 • Проквантуйте зображення, щоб отримати трафарет, після чого ви можете завантажити результат або векторизувати його та отримати лінії форми трафарету.
 • Є три варіанти малювання трафаретів. Перший - “None”, коли всі векторизовані фігури залиті кольором, другий - “Auto”, коли фігури не залиті і межі мають “вихідний” колір, і останній - “MonoСolor”, коли фігури теж не залиті, але кордони мають визначений колір.

Aspose.SVG для .NET API пропонує високошвидкісну бібліотеку C#, яку можна використовувати для різних завдань аналізу SVG. Простір імен ImageVectorization містить класи та інтерфейси для реалізації процесу векторизації зображень із параметрами шаблонів.


Як використовувати Image Vectorizer?

 1. Спочатку завантажте растрове зображення з локальної файлової системи у форматі JPEG, JPG, PJP, PJPEG, WEBP, PNG, BMP, ICO, GIF, TIFF, XBM або іншому растровому форматі. Ви побачите три вікна – вихідне зображення, квантоване зображення та векторизоване зображення – з попереднім переглядом початкових, квантованих за кольором і векторизованих зображень.
 2. Image Vectorizer перетворює Image у вектор із налаштуваннями за замовчуванням, і ви можете завантажити векторизований Image як файл SVG. Але для отримання кращого результату ви можете керувати процесами квантування та векторизації за допомогою двох бічних панелей налаштувань. Натисніть кнопку «Quantize», щоб застосувати параметри квантування, натисніть кнопку «Vectorize», щоб застосувати параметри векторизації та конвертувати Image у SVG.
 3. Натисніть кнопку «Download», щоб отримати результат.

Image Vectorizer перетворює растрові растрові зображення у векторні ілюстрації, створені з контурів. Алгоритм векторизації включає наступні кроки: квантування кольорів, трасування контурів, згладжування траси, спрощення траси та створення елементів шляху SVG із трас. Застосуйте власні налаштування, щоб отримати найкращий результат векторизації Image.

Параметри квантування (Quantization Options)

Квантування кольорів – це процес вибору обмеженої кількості кольорів для використання в зображенні. Застосовується, коли потрібно зменшити інформацію про колір зображення. Квантування кольорів – це дуже складний процес, який включає низку факторів. Це можна реалізувати за допомогою різних алгоритмів. Кожен з алгоритмів визначає, які кольори з більшого набору кольорів залишаються в новому зображенні та як відкинуті кольори поєднуються з кольорами, що залишилися.

 • colors - бажаний розмір палітри;
 • method - гістограмні методи, які реалізують різноманітні алгоритми квантування кольорів;
 • minHueCols - параметр, який працює з градієнтами кольорів;
 • scale - or scaling factor - налаштовується для більш точної або грубішої вибірки кольорів;;
 • grayscale - ви можете перетворити зображення на градації сірого, натиснувши прапорець.

Параметри векторизації (Vectorization Options)

 • threshold - відповідає за встановлення кількості пікселів для позначення контуру;
 • severity - впливає на згладжування контурів і визначає протяжність області, яка розглядається точкою запиту підходу найближчого сусіда;
 • line-width - впливає на ширину ліній для позначення контурів;
 • stencil - перетворює звичайне зображення або фотографію на контурне зображення, яке можна використовувати як трафарет для ефектів, схожих на графіті;
 • trace paths - ви можете переглянути точки на кривій, які відповідають за побудову сегментів шляху.

Векторна графіка найкраще підходить для створення логотипів, значків, макетів сторінок, карт, графіків, штрихових зображень, ілюстрацій, технічних креслень тощо. Це не найкращий формат для безперервних зображень зі змішаними кольорами або редагування фотографій. Проте векторизація фотографій може призвести до вражаючих художніх ефектів, які можуть бути цікавими та корисними.

Як створити трафарет на C#

Aspose.SVG для .NET API надає класи та методи, які дозволяють реалізувати процес векторизації зображень і працювати з параметрами шаблонів.


Створення трафарету за допомогою C#

	// Initialize an instance of the ImageVectorizer class
	var vectorizer = new ImageVectorizer
  {
		//optionally set configuration
    Configuration =
    {
			//optionally set path builder
      PathBuilder = new BezierPathBuilder {
			//optionally set trace smoother
      TraceSmoother = new ImageTraceSmoother(1),
        ErrorThreshold = 30,
        MaxIterations = 30
      },
      ColorsLimit = 10,
      LineWidth = 1,
      // set stencil effect configuration
      Stencil = new StencilConfiguration { Type = StencilType.MonoColor, Color = Aspose.Svg.Drawing.Color.FromRgb(0,0,255) }
    }
  };
  // Vectorize image from the specified file
	using var document = vectorizer.Vectorize(InputFolder + "image.png");
  // Save vectorized image as SVG file 
	document.Save(OutputFolder + "image.svg");

Кроки для створення трафарету

Щоб зробити трафарет із зображення у форматі PNG, потрібно виконати кілька кроків:

 1. Ініціалізуйте екземпляр класу ImageVectorizer. Використовуйте один із конструкторів ImageVectorizer() і вкажіть властивості конфігурації.
  • Властивість PathBuilder отримує або встановлює конструктор сегментів шляху SVG.
  • Властивість ColorsLimit отримує або встановлює максимальну кількість кольорів, які використовуються для квантування зображення.
  • Властивість Stencil отримує або встановлює конфігурацію ефекту трафарету. За замовчуванням ефект трафарету не застосовується.
 2. Векторизуйте зображення з указаного файлу. Метод Vectorize() приймає шлях до файлу зображення та повертає SVGDocument.
 3. Збережіть векторизоване зображення у SVG. Використовуйте метод Save() і передайте йому вихідний шлях.

У розділі документації Векторизація – основний огляд , ви знайдете інформацію про векторизацію зображень, опис процесу векторизації зображень і параметрів векторизації, дізнаєтесь, як векторизувати растрові зображення, такі як PNG, JPG, BMP, TIFF, GIF, ICO, у документ SVG.


FAQ

1. Як векторизувати Image?

Aspose.SVG дозволяє конвертувати Image у SVG будь-яким способом – онлайн чи програмно. Наприклад, ви можете векторизувати Image у реальному часі за допомогою Online Image Vectorizer , який перетворює ваші зображення швидко та з високою якістю. З іншого боку, ви можете використовувати Aspose.SVG для .NET API для програмної векторизації Image.

2. Що таке перетворення растру у вектор?

Процес перетворення растрового зображення у векторне називається векторизацією зображення. Це складний обчислювальний процес, який перетворює растрове зображення, що складається з пікселів, у векторне зображення, що складається з ліній, кривих та інших геометричних фігур.

3. Для чого потрібна векторизація зображення?

Векторні зображення необхідні будь-якому професіоналу, який працює з малюнками, графікою чи ескізами. Багато дизайнерів, друкарів, архітекторів і художників часто вирішують працювати з ескізами чи малюнками як векторними зображеннями. І у них є вагомі причини! На відміну від растрової графіки, векторні зображення можна змінювати та масштабувати без втрати якості, і вони все одно відображатимуться так само чітко. Також векторизацію можна використовувати для оновлення або відновлення зображень.
Векторні зображення – це те, що вам потрібно для створення банерів, логотипів, карт, знаків, вишивок, гравюр, графіків, креслень тощо.

4. Як відбувається векторизація?

У процесі векторизації використовується квантування кольорового зображення – техніка, яка зменшує кількість різних кольорів, що використовуються в зображенні, щоб нове зображення було якомога візуально схожіше на оригінальне. Потім Vectorizer замінює всі однакові кольорові плями чи пікселі геометричними фігурами чи кривими за допомогою набору алгоритмів трасування контурів. Останнім кроком є перетворення точок трасування на лінії контуру SVG і криві Без’є та додавання їх до документа SVG.Що таке формат файлу растрового зображення?

Існує два основних типи файлів цифрових зображень – растрові та векторні. До популярних типів растрових зображень належать формати файлів JPEG, PNG, BMP, TIFF і GIF. Растрове зображення – це двовимірний масив, який відображає кольори в пікселях у певному місці. Растрове зображення – це файл набагато більший за векторний. Растрові формати підходять для фотографій або зображень з градієнтами кольорів. Але один з головних їхніх недоліків – втрата якості при масштабуванні. Оскільки кількість пікселів є фіксованою, растрові зображення можуть стати спотвореними або розмитими при зміні розміру, щоб заповнити більший або менший простір. Збільшення розміру зображення із замалою кількістю пікселів може призвести до пікселізації, що зазвичай небажано.

Що таке формат файлу SVG?

Файли SVG – це файли масштабованої векторної графіки, які використовують текстовий формат на основі XML для опису зовнішнього вигляду зображення. У файлі SVG зображення описуються як геометричні примітиви: лінії, криві, фігури, текст тощо. Векторні об’єкти будуються та зберігаються як набір команд, чисел, формул, а не в піксельній сітці, як у растрових зображеннях. Слово «масштабований» означає, що SVG можна масштабувати до різних розмірів без втрати якості. Текстовий опис таких файлів робить їх незалежними від роздільної здатності. Це один із найбільш використовуваних форматів для створення веб-сайтів і друку графіки для досягнення масштабованості. Файли SVG можна переглядати/відкривати майже в усіх сучасних браузерах, включаючи Chrome, Internet Explorer, Firefox і Safari.

Початок роботи з .NET SVG API

Якщо ви зацікавлені в розробці масштабованої векторної графіки та її застосуванні, встановіть наш гнучкий, високошвидкісний Aspose.SVG для .NET API із потужним набором інтерфейсів для C# та інших мов програмування .NET.
Встановіть із командного рядка як nuget install Aspose.SVG або через консоль диспетчера пакетів Visual Studio за допомогою Install-Package Aspose.SVG. Крім того, отримайте офлайн-інсталятор MSI або бібліотеки DLL у ZIP-файлі з завантажень. Aspose.SVG для .NET API – це окрема бібліотека, яка не залежить від будь-яке програмне забезпечення для обробки документів SVG.
Щоб отримати докладніші відомості про встановлення бібліотеки C# і системні вимоги, зверніться до документації Aspose.SVG.

Інші підтримувані Векторизатори

Text to Vector (SVG Text)
JPG to SVG (JPEG Image)
PNG to SVG (Portable Network Graphics)
Image to SVG (Raster Image)
BMP to SVG (Microsoft Windows Bitmap)
GIF TO SVG (Graphical Interchange Format)
TIF to SVG (Tagged Image File Format)
ICO to SVG (Windows Icon)
Stencil Drawing (Stencil Maker)