Текст у вектор на C#

Векторизуйте текст у документах SVG і зберігайте його як векторну графіку

Перетворення тексту на векторні контури

Векторизація тексту – це процес перетворення тексту в різноманітні векторні контури та геометричні форми. Ви можете використовувати різні шрифти, а потім перетворювати їх у векторні контури, створюючи власні векторні шрифти. Такий текст стає векторним малюнком і не може бути відредагований у текстовому редакторі. Але ви можете редагувати та налаштовувати векторні символи, маніпулюючи елементами <path>, <use>, <mask>, <g> у коді SVG. Ви можете застосувати «filter», «mask», «opacity» та інші ефекти до векторизованого тексту SVG, налаштовуючи його функції, такі як непрозорість, світлові ефекти тощо. Крім цього, ви можете трансформувати межі, штрихи, тіні, світіння та інші аспекти SVG, які можуть допомогти вам створити текст. Ви можете грати з усіма цими функціями SVG, щоб отримати найкращі результати. Векторизований текст, будучи векторною графікою, дозволяє використовувати шрифти без встановлення на клієнтському комп’ютері та зберігає свій стиль при використанні в будь-якому комп’ютерному середовищі. Таким чином, перетворення тексту у векторні форми є дуже корисним для використання в логотипах, значках, банерах, рекламі тощо.

Aspose.SVG для .NET API надає функцію векторизації тексту в документах SVG. Перегляньте нашу бібліотеку C#, щоб легко конвертувати текст SVG у векторну графіку!


Приклад коду C# для векторизації тексту в документі SVG

У векторизованому тексті SVG усі гліфи шрифту замінено на комбінацію графічних елементів. API Aspose.SVG для .NET надає функцію векторизації текстових елементів у документах SVG. Щоб векторизувати текст, установіть для властивості VectorizeText класу SVGSaveOptions значення true. Векторизацію тексту можна виконати за допомогою кількох рядків коду:


Перетворення тексту на вектор - C#

// Load an SVG document from a file
var document = new SVGDocument(InputFolder + "text.svg");
// Create a Save Options object 
var saveOptions = new SVGSaveOptions
{
    VectorizeText = true
};    
// Save the SVG document with specified saveOptions
document.Save((OutputFolder + "text-vectorized.svg"), saveOptions);



Кроки для векторизації тексту SVG на C#

  1. Завантажте документ SVG за допомогою одного з конструкторів SVGDocument() .
  2. Створіть новий екземпляр класу SVGSaveOptions . Використовуйте конструктор SVGSaveOptions() і встановіть VectorizeText як true. Він вказує на заміну текстових елементів контурами.
  3. Викличте метод Save() і передайте йому вихідний шлях і об’єкт параметрів збереження.

У розділі документації Векторизація – базовий огляд , ви знайдете інформацію про векторизацію тексту, дізнаєтесь, як векторизувати текст у документі SVG, і розглянете приклади C#. У статті документації Векторизація тексту & Text Security, ви дізнаєтеся про переваги векторизації тексту.


Онлайн Векторизатор Тексту

Aspose.SVG пропонує безкоштовний онлайн-застосунок Text to Vector , який перетворює текст у файлі SVG на векторні форми. Text to Vector працює з будь-якого пристрою та будь-якої платформи. Вам не потрібна реєстрація, плагін або встановлення додаткового програмного забезпечення. Перетворіть текст SVG на векторний і отримайте всі переваги векторної графіки!


FAQ

1. Що означає векторизація тексту?

У векторизованому тексті SVG усі гліфи шрифту замінено комбінацією текстових тегів XML, таких як <path>, <use>, <g> тощо. Текст перетворюється на векторні форми, і його неможливо редагувати. Це запобігає випадковим користувачам відкривати та редагувати цей файл у текстовому редакторі.

2. Чому я маю конвертувати текст у вектор?

Векторизація тексту захищає текст від простого копіювання, небажаного використання, запозичення та модифікації. Векторизований текст, будучи цифровою графікою, дозволяє використовувати унікальний шрифт без його встановлення на клієнтському комп’ютері та зберігає свій стиль при використанні в будь-якому комп’ютерному середовищі. Текст можна масштабувати, зберігаючи якість, і застосовувати до нього будь-які ефекти SVG.
Під час перетворення тексту на векторні контури ви більше не зможете редагувати текст, як звичайний текст. Однак ви зможете редагувати векторні контури. Векторизований текст, який можна редагувати як векторний об’єкт, дає змогу: налаштовувати аспекти шрифту, створювати логотипи чи словесні знаки, готувати ресурси для друку, зменшувати розмір файлу чи експорту, об’єднувати кілька шляхів в один об’єкт тощо.

3. Як конвертувати текст у вектор?

Aspose.SVG дозволяє векторизувати текст SVG будь-яким способом – онлайн чи програмно. Ви можете конвертувати текст у векторний у режимі реального часу за допомогою онлайнової програми Text to Vector , яка швидко та високоякісно векторизує ваш текст у файлі SVG. З іншого боку, ви можете використовувати Aspose.SVG для .NET API для програмної векторизації тексту.

Початок роботи з .NET SVG API

Якщо ви зацікавлені в розробці масштабованої векторної графіки та її застосуванні, встановіть наш гнучкий, високошвидкісний Aspose.SVG для .NET API із потужним набором інтерфейсів для C# та інших мов програмування .NET.
Встановіть із командного рядка як nuget install Aspose.SVG або через консоль диспетчера пакетів Visual Studio за допомогою Install-Package Aspose.SVG. Крім того, отримайте офлайн-інсталятор MSI або бібліотеки DLL у ZIP-файлі з завантажень. Aspose.SVG для .NET API – це окрема бібліотека, яка не залежить від будь-яке програмне забезпечення для обробки документів SVG.
Щоб отримати докладніші відомості про встановлення бібліотеки C# і системні вимоги, зверніться до документації Aspose.SVG.

Інші підтримувані Векторизатори

Text to Vector (SVG Text)
JPG to SVG (JPEG Image)
PNG to SVG (Portable Network Graphics)
Image to SVG (Raster Image)
BMP to SVG (Microsoft Windows Bitmap)
GIF to SVG (Graphical Interchange Format)
TIFF to SVG (Tagged Image File Format)
ICO to SVG (Windows Icon)