Векторизація зображень – конвертуйте BMP у SVG
Векторизація передбачає заміну растрових зображень математичними кривими та геометричними фігурами, які потім зберігаються як файли SVG. Aspose.SVG for Python via .NET API пропонує високошвидкісну бібліотеку Python для різних завдань аналізу SVG. Тут ми покажемо вам, як конвертувати BMP у векторну графіку SVG на Python за допомогою бібліотеки Python Aspose.SVG. З іншого боку, онлайн Векторизатор Зображень дозволяє векторизувати зображення в реальному часі, забезпечуючи швидке та високоякісне перетворення. Спробуйте Векторизатор Зображень прямо зараз!
Онлайн Векторизатор Зображень
Готові перетворити своє піксельне мистецтво на чітку векторну графіку? Векторизатор Зображень перетворює растрові зображення у векторну графіку за допомогою геометричних фігур, кривих Безьє, сплайнів, контурів і ліній. Після векторизації всі елементи зберігаються у файлах SVG. Векторизатор Зображень підтримує різноманітні растрові формати, включаючи JPEG, PNG, BMP, ICO, GIF і TIFF. Легко керуйте своїм векторизованим зображенням SVG за допомогою інтерактивних елементів керування, пов’язаних із параметрами векторизації. Перетворіть свої зображення на масштабоване, чітке векторне зображення вже сьогодні!
Як векторизувати BMP на Python
Aspose.SVG for Python via .NET API надає класи та методи, які дозволяють реалізувати процес векторизації зображень і працювати з різними параметрами попередньої обробки зображень перед збереженням у векторному форматі. Ви можете керувати такими параметрами векторизації: trace_smoother
, error_threshold
, max_iterations
, path_builder
, stencil
тощо. Щоб дізнатися, як це зробити, перегляньте, наприклад, сторінку
Vectorize PNG
.
У наступному прикладі коду ми перетворюємо зображення на вектор із параметрами векторизації за замовчуванням.
Векторизувати BMP на SVG – Python код
import os
from aspose.svg import *
from aspose.svg.imagevectorization import *
# Configuration for image vectorization
path_builder = BezierPathBuilder()
vectorizer = ImageVectorizer()
vectorizer.configuration.path_builder = path_builder
# Vectorize an image
src_file = "input.bmp" # Specify the input BMP file
output_file = "output.svg" # Specify the output SVG file
with vectorizer.vectorize(src_file) as document:
document.save(output_file)
Кроки для перетворення BMP у SVG із стандартними параметрами векторизації
Щоб векторизувати BMP за допомогою бібліотеки Python Aspose.SVG, вам слід виконати кілька кроків:
- Імпортуйте необхідні модулі та класи з пакетів
aspose.svg
іaspose.svg.imagevectorization
. - Створіть екземпляр класу BezierPathBuilder , щоб визначити стратегію побудови елементів шляху.
- Створіть екземпляр
ImageVectorizer
і встановіть його конфігурацію для використання
BezierPathBuilder
. - Векторизуйте BMP із зазначеного файлу. Використовуйте метод vectorize() , щоб векторизувати вихідний файл BMP.
- Збережіть векторизоване зображення BMP як файл SVG за допомогою методу
save()
в отриманому
SVGDocument
.
Параметри Векторизації
Ви можете застосувати власні налаштування, щоб отримати найкращий результат векторизації зображення. Нижче наведено деякі з основних параметрів, якими ви можете керувати, а також їхні значення за замовчуванням. Будь ласка, зверніться до сторінки Vectorize PNG для прикладу Python векторизації зображення з використанням спеціальних параметрів.
tolerance
– визначає максимальну допустиму похибку для точки, яку потрібно виключити з траси. Він має бути від 0 до 4. Значення за замовчуванням – 0,3.error_threshold
– визначає максимальне відхилення точок від підігнаної кривої. За замовчуванням це 30.max_iterations
– визначає кількість ітерацій для методу найменших квадратів. За замовчуванням це 30.background_color
– значення за умовчанням прозоро-білий.colors_limit
– встановлює максимальну кількість кольорів, які використовуються для квантування зображення. Значення за замовчуванням – 25.line_width
– встановлює ширину лінії. На значення цього параметра впливає масштаб графіки. Значення за умовчанням – 1.image_size_limit
– максимальний розмір зображення, який визначається множенням ширини та висоти зображення. Розмір зображення буде масштабовано на основі цієї властивості. Значення за замовчуванням 1800000.
Векторизація зображень – це процес перетворення растрових зображень у векторну графіку, таку як криві Без’є, шляхи та лінії. У розділі документації Векторизація – базовий огляд ви знайдете детальну інформацію про векторизацію зображень, включаючи опис процесу та доступні параметри. Дізнайтеся, як векторизувати растрові зображення, такі як PNG, JPG, BMP, TIFF, GIF та ICO, у документ SVG. Розділ також містить кілька прикладів, що демонструють функціональні можливості простору імен Aspose.Svg.ImageVectorization і вплив властивостей конфігурації на результати.
Aspose.SVG пропонує безкоштовний онлайн Векторизатор Зображень , який дозволяє конвертувати растрові зображення JPG, PNG, BMP, TIFF, ICO та GIF у векторну графіку. За допомогою цього додатка ви можете застосовувати різні варіанти для досягнення ідеального результату. Заощадьте час і відчуйте переваги векторної графіки, спробувавши цей Векторизатор Зображень сьогодні!
FAQ
Aspose.SVG дозволяє конвертувати BMP у SVG будь-яким способом – онлайн чи програмно. Наприклад, ви можете векторизувати BMP у реальному часі за допомогою Online Image Vectorizer , який перетворює ваші зображення швидко та з високою якістю. З іншого боку, ви можете використовувати Aspose.SVG for .NET API для програмної векторизації BMP.
Процес перетворення растрового зображення у векторне називається векторизацією зображення. Це складний обчислювальний процес, який перетворює растрове зображення, що складається з пікселів, у векторне зображення, що складається з ліній, кривих та інших геометричних фігур.
Векторні зображення необхідні будь-якому професіоналу, який працює з малюнками, графікою чи ескізами. Багато дизайнерів, друкарів, архітекторів і художників часто вирішують працювати з ескізами чи малюнками як векторними зображеннями. І у них є вагомі причини! На відміну від растрової графіки, векторні зображення можна змінювати та масштабувати без втрати якості, і вони все одно відображатимуться так само чітко. Також векторизацію можна використовувати для оновлення або відновлення зображень.
Векторні зображення – це те, що вам потрібно для створення банерів, логотипів, карт, знаків, вишивок, гравюр, графіків, креслень тощо.
У процесі векторизації використовується квантування кольорового зображення – техніка, яка зменшує кількість різних кольорів, що використовуються в зображенні, щоб нове зображення було якомога візуально схожіше на оригінальне. Потім Vectorizer замінює всі однакові кольорові плями чи пікселі геометричними фігурами чи кривими за допомогою набору алгоритмів трасування контурів. Останнім кроком є перетворення точок трасування на лінії контуру SVG і криві Без’є та додавання їх до документа SVG.
Початок роботи з Python API
Якщо ви хочете розробляти масштабовану векторну графіку та її додатки, встановіть наш гнучкий, високошвидкісний Aspose.SVG for Python via .NET API. pip
– це найпростіший спосіб завантажити та встановити Aspose.SVG for Python via .NET. Для цього виконайте таку команду:
pip install aspose-svg-net
Додаткову інформацію про встановлення бібліотеки Python і системні вимоги ви знайдете в документації Aspose.SVG.