Jak sloučit Oracle-Primavera do MS Project pomocí C# nebo řešení .NET API

Abychom mohli sloučit Oracle-Primavera do MS Project, použijeme Aspose.Tasks for .NET API, což je funkčně bohaté, výkonné a snadno použitelné rozhraní API pro manipulaci a konverzi dokumentů pro platformu C#. Otevřete správce balíčků NuGet, vyhledejte Aspose.Tasks a nainstalujte. Můžete také použít následující příkaz z konzoly Správce balíčků. Můžete vytvořit spojení mezi Oracle-Primavera a MS Project pomocí C#. Nejprve byste měli použít Aspouse.Tasks API pro přístup k projektům Oracle-Primavera a MS Project. Dále byste měli získat data ze stávajících polí Oracle-Primavera a porovnat xz s odpovídajícími poli v MS Project. Poté byste měli pomocí API vytvořit chybějící pole v MS Project. Přidejte nová pole s daty z projektu Oracle-Primavera pomocí .Net. Tento proces sloučí data Oracle-Primavera a MS Project do aplikace C#.

Spravujte balíčky NuGet pomocí balíčku Visual Studio

Příkaz konzoly Správce balíčků

PM> Install-Package Aspose.Tasks

Kroky ke sloučení Oracle-Primavera do MS Project přes C#

Vývojáři mohou snadno načíst a sloučit soubory Oracle-Primavera do MS Project v několika řádcích kódu.

  • Rozhodněte se, jaké entity z Oracle-Primavera chcete sloučit a jak to chcete namapovat na entity MS Project (příběhy uživatelů => úkoly, datum vytvoření v USA => datum zahájení atd.)
  • Vytvořte novou instanci třídy Project
  • Analyzujte formát Oracle-Primavera, abyste získali požadované entity (například pokud chcete analyzovat záložní soubor *.csv Jira, můžete použít Aspose.Cells)
  • Přidejte analyzované entity do vytvořené instance třídy Project
  • Použijte běžné komponenty .NET k vytvoření a vyplnění formátu záložního souboru Oracle-Primavera (*.csv)

Požadavky na systém

Před spuštěním ukázkového kódu konverze se ujistěte, že máte následující předpoklady.

  • Microsoft Windows nebo kompatibilní OS s .NET Framework, Mono a COM Interop.
  • Vývojové prostředí jako Microsoft Visual Studio.
  • Aspose.Tasks pro .NET DLL odkazované ve vašem projektu.Online Oracle-Primavera sloučení

Otestujte kvalitu sloučení Oracle-Primavera přímo ve svém prohlížeči! Načtěte prosím soubory Oracle-Primavera z místního systému souborů nebo adresy URL, vyberte požadovaný výstupní formát a spusťte příklad! Kombinace projektových souborů může být skvělý způsob, jak konsolidovat data a usnadnit jejich správu. Aspose.Tasks Merge Tools je skvělý způsob, jak ušetřit čas a snížit námahu spojenou se správou více souborů Oracle-Primavera. Otestujte kvalitu procesu přímo ve svém prohlížeči, načtěte soubory z místního souborového systému nebo URL, vyberte požadovaný výstupní formát a spusťte příklad. Je to rychlé, snadné, bezpečné a zcela zdarma!

General information about Oracle-Primavera format

Oracle-Primavera je softwarové řešení pro řízení projektů nabízené společností Oracle. Poskytuje správu a plánování projektového portfolia, správu zdrojů, optimalizaci portfolia a podnikové analýzy. Používají ho projektoví manažeři a plánovači ke sledování a správě projektů, zdrojů a nákladů. Software má různé formáty souborů, které se používají k ukládání dat a umožňují uživatelům vyměňovat si informace s jinými aplikacemi. Primavera je založena na platformě P6 Professional Project Management (PPM) a podporuje formáty souborů XER, XML a MPX. XER neboli eXtensible Resource je proprietární formát XML používaný k ukládání informací souvisejících s projektem, jako jsou zdroje, aktivity, WBS a vztahy. XML je standardní formát souboru používaný k výměně dat mezi aplikacemi a MPX je textový proprietární formát souboru používaný k výměně projektových dat mezi různými verzemi Primavera P6. Oracle-Primavera také podporuje import a export dat z jiných softwarových řešení, jako jsou Microsoft Excel a Microsoft Project.

Sekce FAQ

Časté dotazy o sloučení Oracle-Primavera do MS Project

1. Proč je tato fúze Oracle-Primavera užitečná?

Oracle-Primavera Slučování je praktický, výkonný a rychlý nástroj pro spojení několika souborů Oracle-Primavera. Můžete rychle a snadno sloučit dokumenty Oracle-Primavera do jednoho a výsledek uložit ve formátech MPP, MPT, MPX a XML bez jakýchkoli potíží!

2. Jak mohu sloučit Oracle-Primavera?

Oracle-Primavera můžete sloučit online nebo programově. Chcete-li sloučit dokumenty Oracle-Primavera online, jednoduše nahrajte soubory ze svého počítače nebo adresy URL, vyberte požadovaný výstupní formát ze seznamu a stiskněte tlačítko ‚Spustit‘. Výsledek se dočkáte během chvilky. Dále můžete zkopírovat kód C# a použít jej ve vlastní aplikaci pro slučování dokumentů.

3. Mohu sloučit Oracle-Primavera v systémech Linux, Mac OS, iOS nebo Android?

Toto bezplatné online sloučení Oracle-Primavera můžete použít z mobilního zařízení, tabletu nebo počítače. Rozhraní fúze je intuitivní a uživatelsky přívětivé. Náš nástroj je kompatibilní se všemi hlavními operačními systémy a jejich příslušnými prohlížeči, včetně Windows, Mac OS, Linux, Android a iOS. Ke spuštění tohoto nástroje není nutná žádná další instalace softwaru.