TEX na SVG

Převeďte TEX na SVG pomocí řešení API pro C++.

Jak převést TEX na SVG pomocí C++

Konvertor Aspose.TeX pro TEX na SVG transformuje soubor TeX na obraz SVG s použitím libovolného jazyka podporovaného C++.

Rozhraní API, které zde vidíte, lze použít k vytvoření vlastní aplikace pro více platforem nebo k integraci do vašeho projektu C++.

Chcete-li převést TEX na SVG:

 • Aspose.TeX for C++ API, což je funkčně bohaté, výkonné a snadno použitelné API pro manipulaci a konverzi dokumentů pro platformu C++.

 • Jeho nejnovější verzi si můžete stáhnout přímo, stačí otevřít správce balíčků NuGet, vyhledat Aspose.TeX.Cpp a nainstalovat. Můžete také použít následující příkaz z konzoly Správce balíčků.

Kroky pro převod TEXu na SVG pomocí C++

Aspose.TeX usnadňuje vývojářům transformaci TEXových souborů na SVG v několika řádcích kódu.

 1. Inicializujte TeXOptions .
 2. Zadejte pracovní adresář systému souborů pro výstup pomocí OutputWorkingDirectory
 3. Inicializujte možnosti ukládání ve formátu SVG pomocí SvgSaveOptions
 4. Spusťte převod TeX na SVG pomocí metody TeXJob()

Začněte s C++ TeX API

 • Instalujte z příkazového řádku jako nuget install Aspose.TeX.Cpp nebo přes konzolu Správce balíčků sady Visual Studio s Install-Package Aspose.TeX.Cpp.
 • Případně si stáhněte offline instalační program MSI nebo knihovny DLL v souboru ZIP z stažení .
Příklad kódu C++ převod TeX do obrázků, XPS, PDF nebo SVG
Input file
Output format
Select the target format

    FAQ

1. Mohu převést TEX na SVG?

Řešení Aspose.TeX má funkcionalitu, která vám umožňuje převádět soubory TEX do jiných formátů online nebo programově. Pokud potřebujete okamžitě online transformovat TEX na SVG, možná budete chtít použít TEX konvertor multiplatformní aplikace.

2. Mohu najít podrobnější informace o tom, jak převést TEX na SVG?

Viz Dokumentace pro kapitoly, jako je příručka pro vývojáře, poznámky k verzi a mnoho dalších informací o TeXu a LaTeXu. Navštivte náš projekt GitHub a podívejte se na příklady kódu pro použití tohoto řešení.

3. Je funkce zdarma?

Převaděče mezi platformami jsou zdarma a pro řešení API můžete získat bezplatnou zkušební verzi a v případě potřeby si produkt zakoupit.

4. Existuje TEX až SVG Java API v Aspose.TeX?

Ano. Aspose.TeX nyní pokrývá programovací jazyky Java, .NET a C++.

TEX Co je formát TEX

TeX ve skutečnosti není formát. Je to zároveň programovací jazyk a také překladač, který tomuto jazyku rozumí. TeXový soubor je dokument vytvořený v LaTeXu. Tento dokument může obsahovat grafiku, tabulky, symboly, seznamy, vzorce a rovnice.

SVG Co je formát SVG

Scalable Vector Graphics (SVG) je jazyk pro popis stránek založený na XML/ Je vyvinut pro vytváření dvourozměrné vektorové a smíšené vektorové/rastrové grafiky. Dokument SVG je textový soubor, který popisuje obrázky jako geometrická primitiva: čáry, křivky, tvary, text atd. Soubor obsahuje sadu příkazů, vzorců a čísel pro definování vektorových objektů.