Převést TeX a LaTeX

TeX převodník API řešení pro Javu.

Aspose.TeX je API pro systém Object TeX, pro podrobnosti o souboru Tex zde je Tex úvod . Vývojáři mohou snadno převést TeX do formátů PDF, XPS, PNG, JPG, BMP a TIFF integrací API pro Javu. Níže je několik ukázek kódu, které mohou programátoři vylepšit a integrovat do řešení Tex.

Řešení API pro Javu vám umožňuje převádět soubory TeX a LaTeX programově, ale může být užitečné vidět a vyzkoušet převaděče mezi platformami vyvinuté na těchto nativních API. Najdete zde také aplikace pro vytváření a úpravu souborů TeX, tabulek, grafiky, slučování souborů do formátu PDF atd.

Převeďte LaTeX na obrázky, XPS, PDF, SVG pomocí Javy.

API podporuje BMP, JPEG, PDF, SVG, TIFF, XPS a PNG jako výstupní formáty. Chcete-li převést soubory TeX na obrázky, PDF, XPS nebo SVG, postupujte takto:

 1. Vytvořte instanci třídy TeXOptions .
 2. Zadejte pracovní adresář systému souborů pro výstup/vstup pomocí OutputWorkingDirectory / InputWorkingDirectory .
 3. Inicializujte možnosti ukládání pomocí BmpSaveOptions , PngSaveOptions , TiffSaveOptions JpegSaveOptions nebo PdfSaveOptions , SvgSaveOptions , XpsSaveOptions , která je výchozí, není třeba ji nastavovat.
 4. Spusťte převod pomocí metody Rum z TeXJob() pro ImageDevice nebo PdfDevice , SvgDevice , XpsDevice .

Aspose.TeX for Java funguje dobře v jakémkoli vývojovém prostředí, které podporuje Javu, ale důrazně doporučujeme dodržovat následující požadavky:

 • Plocha Microsoft Windows (7, 8, 10).
 • Systémy Linux (Ubuntu-16.04 nebo novější).
 • Mac OS X.
 • J2SE 8.0 (1.8) nebo vyšší (například Java 10) verze Java.
Příklad Java kódu převod TeX na obrázky, XPS, PDF nebo SVG.
Input file
Output format
Select the target format

    
 FAQ

1. Mohu převést TeX pomocí tohoto řešení API?

Aspose.TeX má funkcionalitu, která vám umožňuje převádět soubory TeX a LaTeX do jiných formátů online nebo programově. Pokud potřebujete transformovat své soubory okamžitě online, možná budete chtít použít multiplatformní aplikaci TeX Converter .

2. Jaké konverze jsou podporovány?

Tato funkce převodu podporuje jako výstupní formáty JPEG, BMP, PNG, TIFF, SVG, PDF a XPS.

3. Je funkce zdarma?

Převaděče mezi platformami jsou zdarma, zatímco pro řešení API můžete získat bezplatnou zkušební verzi a v případě potřeby si produkt zakoupit.

  

Support and Learning Resources