TeX do JPEG

Převeďte TeX na JPEG přes API řešení pro Javu

Jak převést TeX do JPEG pomocí Javy

Aspose.TeX for TeX to JPEG converter transformuje TeX soubor na obrázek JPEG s použitím libovolného jazyka podporovaného Javou.

Rozhraní API, které zde vidíte, lze také použít k vytvoření vlastní aplikace pro více platforem nebo k integraci do vašeho projektu Java.

Chcete-li převést TeX na JPEG:

 • Použijte Aspose.TeX for Java API, což je funkčně bohaté, výkonné a snadno použitelné konverzní API pro platformu Java.
 • Jeho nejnovější verzi si můžete stáhnout přímo z Aspose Maven Repository a nainstalovat do svého Maven -založený projekt přidáním následujících konfigurací do souboru pom.xml.

Repository

<repository>
  <id>snapshots</id>
  <name>repo</name>
  <url>http://repository.aspose.com/repo/</url>
</repository>

Dependency

<dependency>
  <groupId>com.aspose</groupId>
  <artifactId>aspose-tex</artifactId>
  <version>21.4</version>
</dependency>

Kroky ke konverzi TeX na JPEG na Javě

Aspose.TeX usnadňuje vývojářům transformaci TEXových souborů na JPEG v několika řádcích kódu.

 1. Inicializujte TeXOptions , abyste vytvořili možnosti převodu pro formát Object TeX.
 2. Chcete-li nastavit prostor nebo oblast, kam bude TeX výstup zapsán, nastavte systémový pracovní adresář pro výstup pomocí OutputWorkingDirectory
 3. Inicializujte možnosti ukládání ve formátu JPEG pomocí JpegSaveOptions .
 4. Spusťte převod TeX na JPEG pomocí metody TeXJob() .

Požadavky na systém

Aspose.TeX for Java je podporován na všech hlavních operačních systémech. Jen se ujistěte, že máte následující předpoklady:

 • J2SE 8.0 (1.8) nebo vyšší.
Příklad Java kódu převod TeX na obrázky, XPS, PDF nebo SVG
Input file
Output format
Select the target format

    FAQ

1. Mohu převést TEX na JPEG?

Řešení Aspose.TeX má funkcionalitu, která vám umožňuje převádět soubory TEX do jiných formátů online nebo programově. Pokud potřebujete okamžitě online transformovat TEX na JPEG, možná budete chtít použít TEX konvertor multiplatformní aplikace.

2. Mohu najít podrobnější informace o tom, jak převést TEX na JPEG?

Viz Dokumentace pro kapitoly, jako je příručka pro vývojáře, poznámky k verzi a mnoho dalších informací o TeXu a LaTeXu. Navštivte náš projekt GitHub a podívejte se na příklady kódu pro použití tohoto řešení.

3. Je funkce zdarma?

Převaděče mezi platformami jsou zdarma a pro řešení API můžete získat bezplatnou zkušební verzi a v případě potřeby si produkt zakoupit.

4. Existuje TEX až JPEG Java API v Aspose.TeX?

Ano. Aspose.TeX nyní pokrývá programovací jazyky Java, .NET a C++.

TEX Co je formát TEX

TeX ve skutečnosti není formát. Je to zároveň programovací jazyk a také překladač, který tomuto jazyku rozumí. TeXový soubor je dokument vytvořený v LaTeXu. Tento dokument může obsahovat grafiku, tabulky, symboly, seznamy, vzorce a rovnice.

JPEG Co je formát JPEG

Formát JPEG (Joint Photographic Experts Group) je nejoblíbenější a podporovaný formát obrázku. Je používán jako výchozí formát mnoha zařízeními a systémy, protože JPG při komprimaci ztrácí svou kvalitu. K obrázku JPEG je možné přidat klíčová slova. Při načítání takových obrázků budou indexovány podle těchto klíčových slov a podle nich se zobrazí ve výsledku vyhledávání. Díky tomu je formát JPEG dobře rozšířen na platformách elektronického obchodování ve výpisech.