TeX na JPEG

Konwertuj TeX na JPEG za pomocą rozwiązania API dla Java

Jak przekonwertować TeX na JPEG za pomocą Javy

Aspose.TeX for TeX to JPEG konwerter przekształca plik TeX na obraz JPEG przy użyciu dowolnego języka obsługiwanego przez Javę.

Widoczny tutaj interfejs API może być również wykorzystany do stworzenia własnej aplikacji wieloplatformowej lub zostać zintegrowany z projektem Java.

Aby przekonwertować TeX na JPEG:

 • Użyj interfejsu API Aspose.TeX for Java , który jest bogatym w funkcje, wydajnym i łatwym w użyciu interfejsem API konwersji dla platformy Java.
 • Możesz pobrać jego najnowszą wersję bezpośrednio z Aspose Maven Repository i zainstalować ją w swoim Maven oparty na projekcie poprzez dodanie następujących konfiguracji do pliku pom.xml.

Repository

<repository>
  <id>snapshots</id>
  <name>repo</name>
  <url>http://repository.aspose.com/repo/</url>
</repository>

Dependency

<dependency>
  <groupId>com.aspose</groupId>
  <artifactId>aspose-tex</artifactId>
  <version>21.4</version>
</dependency>

Kroki do konwersji TeX na JPEG w Javie

Aspose.TeX ułatwia programistom przekształcenie plików TEX na JPEG w zaledwie kilku linijkach kodu.

 1. Zainicjuj TeXOptions , aby utworzyć opcje konwersji dla formatu Object TeX.
 2. Aby ustawić przestrzeń lub obszar, w którym zostaną zapisane dane wyjściowe TeX, ustaw katalog roboczy systemu dla danych wyjściowych za pomocą OutputWorkingDirectory
 3. Zainicjuj opcje zapisywania w formacie JPEG za pomocą JpegSaveOptions .
 4. Uruchom konwersję TeX na JPEG przy użyciu metody TeXJob() .

wymagania systemowe

Aspose.TeX for Java jest obsługiwany we wszystkich głównych systemach operacyjnych. Tylko upewnij się, że masz następujące wymagania wstępne:

 • J2SE 8.0 (1.8) lub nowszy.
Przykład kodu Java Konwersja TeX do obrazów, XPS, PDF lub SVG
Input file
Output format
Select the target format

    Często zadawane pytania

1. Czy mogę przekonwertować TEX na JPEG?

Rozwiązanie Aspose.TeX posiada funkcję, która pozwala konwertować pliki TEX na inne formaty online lub programowo. Jeśli chcesz błyskawicznie przekształcić TEX na JPEG online, możesz skorzystać z {i18n.informat}} konwertera aplikacja wieloplatformowa.

2. Czy mogę znaleźć bardziej szczegółowe informacje na temat konwersji TEX na JPEG?

Przejdź do rozdziału Dokumentacja , aby znaleźć informacje, takie jak przewodnik dla programistów, informacje o wersji i wiele więcej na temat TeX-a i LaTeX-a. Odwiedź nasz projekt GitHub , aby zobaczyć przykłady kodu wykorzystania rozwiązania.

3. Czy ta funkcja jest bezpłatna?

Konwertery międzyplatformowe są bezpłatne, natomiast w przypadku rozwiązania API możesz uzyskać bezpłatną wersję próbną, a następnie w razie potrzeby kupić produkt.

4. Czy istnieje API JavaScript TEX do JPEG w Aspose.TeX?

Tak. Obecnie Aspose.TeX obejmuje języki programowania Java, .NET i C++.

TEX Co to jest TEX Format pliku

TeX nie jest właściwie formatem. Jest to jednocześnie język programowania, a także silnik interpretera, który rozumie ten język. Plik TeX to dokument utworzony w LaTeX. Ten dokument może zawierać grafikę, tabele, symbole, listy, formuły i równania.

JPEG Co to jest JPEG Format pliku

Format JPEG (Joint Photographic Experts Group) jest najpopularniejszym i obsługiwanym formatem obrazu. Jest używany jako domyślny format przez wiele urządzeń i systemów, ponieważ JPG traci swoją jakość po skompresowaniu. Do obrazu JPEG można dodać słowa kluczowe. Podczas ładowania takich zdjęć będą one indeksowane według tych słów kluczowych i zgodnie z nimi wyświetlane w wynikach wyszukiwania. Z tego powodu format JPEG jest dobrze rozpowszechniony na platformach e-commerce w wykazach.