TEX’den SVG’ye dönüştürücü

C++ için API Çözümü aracılığıyla TEX’i SVG’ye dönüştürün.

C++ Kullanarak TEX'i SVG'ye Dönüştürme

Aspose.TeX for TEX to SVG dönüştürücü, C++ tarafından desteklenen herhangi bir dili kullanarak TeX dosyasını SVG görüntüsüne dönüştürür.

Burada gördüğünüz API, kendi platformlar arası uygulamanızı oluşturmak veya C++ projenize entegre etmek için kullanılabilir.

TEX'i SVG'ye dönüştürmek için:

 • C++ platformu için zengin özelliklere sahip, güçlü ve kullanımı kolay belge işleme ve dönüştürme API'si olan Aspose.TeX for C++ API'si.

 • En son sürümünü doğrudan indirebilir, NuGet paket yöneticisini açıp Aspose.TeX.Cpp'yi aratıp kurabilirsiniz. Paket Yöneticisi Konsolundan aşağıdaki komutu da kullanabilirsiniz.

C++ kullanarak TEX'i SVG'ye Dönüştürme Adımları

Aspose.TeX, geliştiricilerin TEX dosyalarını sadece birkaç satır kodla SVG'ye dönüştürmesini kolaylaştırır.

 1. TeXOptions öğesini başlatın.
 2. OutputWorkingDirectory kullanarak çıktı için dosya sistemi çalışma dizinini belirtin
 3. SvgSaveOptions kullanarak SVG formatında kaydetme seçeneklerini başlatın
 4. TeXJob() Yöntemini kullanarak TeX’ten SVG’ye dönüştürmeyi çalıştırın.

C++ TeX API'sini Kullanmaya Başlayın

 • Komut satırından nuget install Aspose.TeX.Cpp veya Visual Studio’nun Paket Yönetici Konsolu üzerinden ```Install-Package Aspose.TeX.Cpp`` ile kurun.
 • Alternatif olarak, çevrimdışı MSI yükleyicisini veya DLL’leri indirilenler adresinden bir ZIP dosyasında alın.
C++ kod örneği TeX to Images,XPS,PDF veya SVG dönüştürme
Input file
Output format
Select the target format

    SSS

1. TEX’ı SVG’a dönüştürebilir miyim?

Aspose.TeX çözümü, TEX dosyalarını çevrimiçi veya programlı olarak diğer formatlara dönüştürmenize olanak tanıyan bir özelliğe sahiptir. TEX dosyasını anında çevrimiçi olarak SVG biçimine dönüştürmeniz gerekiyorsa TEX Dönüştürücüyü kullanabilirsiniz /tex) platformlar arası uygulama.

2. TEX dosyasının SVG biçimine nasıl dönüştürüleceği hakkında daha ayrıntılı bilgi bulabilir miyim?

TeX ve LaTeX hakkında geliştirici kılavuzu, sürüm notları ve çok daha fazlasını bulmak için Belgeler bölümüne gidin. Çözümün kullanımına ilişkin kod örneklerini görmek için GitHub projemizi ziyaret edin.

3. Özellik ücretsiz mi?

Platformlar arası dönüştürücüler ücretsizdir; API çözümü için ücretsiz deneme sürümünü edinebilir ve ardından gerekirse ürünü satın alabilirsiniz.

4. Aspose.TeX’te TEX ile SVG arasında bir Javascript API’si var mı?

Evet. Aspose.TeX şu anda Java, .NET ve C++ programlama dillerini kapsamaktadır.

TEX TEX Dosya Biçimi nedir

TeX aslında bir format değildir. Aynı zamanda bir programlama dili ve bu dili anlayan bir tercüman motorudur. Bir TeX dosyası, LaTeX'te oluşturulan bir belgedir. Bu belge grafikler, tablolar, semboller, listeler, formüller ve denklemler içerebilir.

SVG SVG Dosya Biçimi nedir

Ölçeklenebilir Vektör Grafikleri (SVG), XML tabanlı bir Sayfa Tanımlama Dilidir/ İki boyutlu vektör ve karışık vektör/raster grafikler oluşturmak için geliştirilmiştir. SVG belgesi, görüntüleri geometrik temel öğeler olarak tanımlayan bir metin dosyasıdır: çizgiler, eğriler, şekiller, metin vb. Dosya, vektör nesnelerini tanımlamak için bir dizi komut, formül ve sayı içerir.