TeX ve LaTeX’i Dönüştür

Java için TeX dönüştürücü API Çözümü.

Aspose.TeX, Object TeX sistemine yönelik bir API’dir, Tex dosyasının ayrıntıları için burada Tex tanıtımı . Geliştiriciler, Java için API’yi entegre ederek TeX’i kolayca PDF, XPS, PNG, JPG, BMP ve TIFF biçimlerine dönüştürebilir. Aşağıda, programcıların geliştirip Tex çözümlerine entegre edebileceği birkaç kod örneği verilmiştir.

Buradaki Java için API çözümü, TeX ve LaTeX dosyalarını programlı olarak dönüştürmenize olanak tanır, ancak bu yerel sürümlerde geliştirilen platformlar arası Dönüştürücüleri görüp denemeyi yararlı bulabilirsiniz. API’ler. Burada ayrıca TeX dosyaları, tablolar, grafikler oluşturmak ve düzenlemek, dosyaları PDF formatında birleştirmek vb. için uygulamalar bulabilirsiniz.

Java ile LaTeX'i Görüntüler, XPS, PDF, SVG'ye dönüştürün.

API, çıktı biçimleri olarak BMP, JPEG, PDF, SVG, TIFF, XPS ve PNG'yi destekler. TeX dosyalarını Görüntüler, PDF, XPS veya SVG'ye dönüştürmek için sonraki adımları uygulayın:

 1. TeXOptions sınıfının örneğini oluşturun.
 2. OutputWorkingDirectory / InputWorkingDirectory kullanarak çıktı/giriş için dosya sistemi çalışma dizinini belirtin..
 3. BmpSaveOptions , PngSaveOptions , TiffSaveOptions JpegSaveOptions veya PdfSaveOptions , SvgSaveOptions , XpsSaveOptions , ayarlanması gerekmez.
 4. ImageDevice için TeXJob() ImageDevice veya PdfDevice , SvgDevice , XpsDevice .

Aspose.TeX for Java, Java'yı destekleyen herhangi bir geliştirme ortamında iyi çalışır, ancak aşağıdaki gereksinimler şiddetle tavsiye edilir:

 • Microsoft Windows masaüstü (7, 8, 10).
 • Linux sistemleri (Ubuntu-16.04 veya üstü).
 • Mac OS X.
 • J2SE 8.0 (1.8) veya üzeri (örneğin Java 10) Java Sürümü.
Java kodu örneği TeX to Images,XPS,PDF veya SVG dönüşümü.
Input file
Output format
Select the target format

    
 SSS

1. TeX’i bu API çözümüyle dönüştürebilir miyim?

Aspose.TeX, TeX ve LaTeX dosyalarını çevrimiçi veya programlı olarak diğer formatlara dönüştürmenize olanak tanıyan bir özelliğe sahiptir. Dosyalarınızı anında çevrimiçi dönüştürmeniz gerekiyorsa platformlar arası uygulamayı TeX Converter kullanabilirsiniz.

2. Hangi dönüşümler destekleniyor?

Bu Dönüşüm JPEG, BMP, PNG, TIFF, SVG, PDF ve XPS çıktı formatlarını destekler.

3. Özellik ücretsiz mi?

Platformlar arası dönüştürücüler ücretsizdir; API çözümü için ücretsiz deneme sürümünü edinebilir ve ardından gerekirse ürünü satın alabilirsiniz.

  

Support and Learning Resources