Набір файлів TeX

Створіть файл TeX, використовуючи спеціальний формат TeX у C++

 

Набір — це процес розміщення тексту та зображень на сторінці у візуально привабливий і розбірливий спосіб. Цей процес передбачає налаштування інтервалів, шрифту та компонування тексту. У контексті TeX верстка стосується процесу читання файлу TeX і перетворення його на документ верстки, наприклад PDF. Це робиться за допомогою програми під назвою TeX engine, яка інтерпретує код TeX і створює набірний документ.

TeX і LaTeX відомі своїми потужними можливостями верстки, наприклад здатністю працювати зі складними математичними рівняннями та символами, а також здатністю створювати високоякісні документи. Інші інструменти верстки включають Microsoft Word, Adobe InDesign і QuarkXPress.

Ви можете набрати файл TeX із командного рядка, виконавши відповідну команду, або ви можете використати бібліотеки TeX для різних мов програмування, щоб програмно набрати файли TeX. Наприклад, ви можете використовувати Aspose.TeX для C++ для набору файлів TeX. На цій сторінці ви знайдете приклад коду для такого завдання.

Для запуску прикладів нам потрібно:

  • API Aspose.TeX для C++, який є багатофункціональним, потужним і простим у використанні API обробки та перетворення документів для платформи C++.
  • Відкрийте менеджер пакетів NuGet, знайдіть Aspose.TeX.Cpp і встановіть. Ви також можете використати наступну команду з консолі менеджера пакетів.

Package Manager Console Command

PM> Install-Package Aspose.TeX.Cpp

Кроки для верстки TeX за допомогою C++.

  1. Створіть параметри набору екземплярів для Object TeX/Object LaTeX на основі розширення двигуна Object TeX за допомогою методу ConsoleAppOptions() класу TeXOptions . Використайте конфігурацію ObjectTeX() , якщо файл TeX, який ви хочете набрати, має формат Plain TeX, або навіть містить лише примітиви TeX, крім текстових даних. Якщо ваш файл TeX має формат LaTeX, замість нього слід використовувати конфігурацію get_ObjectLaTeX() .
  2. Вкажіть робочий каталог файлової системи для виведення за допомогою класу OutputFileSystemDirectory .
  3. Створіть екземпляр класу TeXJob із щойно створеним XpsDevice і запустіть завдання, викликавши метод Run().

Приклад коду C++: Набір файлу TeX/LaTeX

using Aspose::TeX::IO;
using Aspose::TeX::Presentation::Xps;
// Create conversion options for the Object TeX/Object LaTeX format upon the Object TeX engine extension.
System::SharedPtr<TeXOptions> options = TeXOptions::ConsoleAppOptions(TeXConfig::ObjectTeX()); // TeXConfig::get_ObjectLaTeX()
// Specify a file system working directory for the output.
options->set_OutputWorkingDirectory(System::MakeObject<OutputFileSystemDirectory>(RunExamples::OutputDirectory));
// Run the job.
System::MakeObject<Aspose::TeX::TeXJob>(System::IO::Path::Combine(RunExamples::InputDirectory, u"hello-world"),
    System::MakeObject<XpsDevice>(), options)->Run();



FAQ

1. Що таке верстка в LaTeX?

LaTeX підтримує різні функції верстки, корисні для автора документа, які називаються пакетами. У цих пакетах ви можете знайти розширені інструменти для математичних формул, малювання графіки, створення таблиць і шаблонів тощо.

2. Чи є LaTeX програмним забезпеченням для верстки?

Так, LaTeX — це програмне забезпечення для верстки, яке широко використовується для створення різних типів складних документів, таких як наукові роботи, дослідницькі роботи, статті, курсові роботи, книги тощо.

3. Як набрати файли TeX?

Щоб набрати файли TeX за допомогою API Рішення Aspose.TeX, вам потрібно створити параметри конверсії для формату Object TeX або Object LaTeX на основі розширення двигуна Object TeX. Потім вкажіть робочий каталог файлової системи для виводу. Нарешті, створіть екземпляр класу TeXJob і запустіть процес верстки за допомогою методу TeXJob.Run().

TeX What is TeX File Format

TeX насправді не є форматом. Це як мова програмування, так і механізм інтерпретатора, який розуміє цю мову. Файл TeX — це звичайний текстовий файл, створений за допомогою синтаксису TeX для перетворення в певний цільовий формат за допомогою обробки механізмом TeX. Цей вихідний документ може містити графіки, таблиці, списки, формули та рівняння.